Koliko se najduže niste kupali / tuširali?

Ja u zadnjih ne znam koliko mjeseci trošim vodu kao nespašen.
Možda bi stvarno trebao prošetati među ženkama neopran, da mi se konačno posreći, od ove higijene nikakve koristi.
Jeste. I onda se pred njima kao u filmu Riba zvana Wanda divljacki i snazno pomirises ispod pazuha i dreknes: „I SMELL LIKE A MAN!“

On nakon mirisanja (a pre pazuha mirise cizmu kao nenormalan) omamljeno i zadovoljno kaze: „Benito Musolini“, ali mislim da ti je ovo gore bolje. :) :)
 
Uf, 12 dana. Bolnica, na kisiku, bez snage da sjedim. Imali smo svako jutro fizioterapeute sa kojima smo radili vježbe disanja i oni su se od medicinskog osoblja najduže zadržavali u sobama, bili su obučeni kao kosmonauti i kad odu iz sobe zezali smo se kako je dobro što ne mogu udisati zrak iz sobe u kojoj ležimo mi takve danima neokupane :) I prvo tuširanje je bilo "na crno", uspjela sam dobiti dozvolu i pomoć divne sestrice.
sestro slatka
u ponedeljak sam izašla iz bolnice sa dijagnozom virusna upala pluća
bila na kiseoniku plus neke infuzije, krurci, palci
14 dana, pitala se dal od sramote da pišem
 
Uf, 12 dana. Bolnica, na kisiku, bez snage da sjedim. Imali smo svako jutro fizioterapeute sa kojima smo radili vježbe disanja i oni su se od medicinskog osoblja najduže zadržavali u sobama, bili su obučeni kao kosmonauti i kad odu iz sobe zezali smo se kako je dobro što ne mogu udisati zrak iz sobe u kojoj ležimo mi takve danima neokupane :) I prvo tuširanje je bilo "na crno", uspjela sam dobiti dozvolu i pomoć divne sestrice.
sestro slatka
u ponedeljak sam izašla iz bolnice sa dijagnozom virusna upala pluća
bila na kiseoniku plus neke infuzije, krurci, palci
14 dana, pitala se dal od sramote da pišem
Bože dragi, kako vi žene traumatično proživljavate to nepranje, kao da ste se iskrcavale na Normandiju, a ukopani Švabo tuče iz mitraljeza.
 
Sorry, nemam brkove.
Pa ti onda nisi prava forumsica!
Paula, ja sam zgranuta!
Davno je utvrdjeno da su sve forumasice brkate i nikakve. *
Ti bi kao moderator trebala da si najbrkatija, a ti tako - nemas brkove.
Sramota!

* Šala sa ptf-a Zene. Ne znam vise ni ko nas je tako gadio, ni kako je pocelo, ali sve smo pristale na to da imamo brkove. :lol:
 
Pa ti onda nisi prava forumsica!
Paula, ja sam zgranuta!
Davno je utvrdjeno da su sve forumasice brkate i nikakve. *
Ti bi kao moderator trebala da si najbrkatija, a ti tako - nemas brkove.
Sramota!

* Šala sa ptf-a Zene. Ne znam vise ni ko nas je tako gadio, ni kako je pocelo, ali sve smo pristale na to da imamo brkove. :lol:
Ja kao super imam i bradu :mrgreen: ali redovno je perem i održavam ;)
 
imate, nego ih depilirate pa se sad nešto kao folirate
Ko da depilira brkove?!? Jesi li ti poludeo??
IMG_7850.jpeg
 

Back
Top