Koliko najduze prosecan muskarac moze da bude bez sexa?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
prospero:
peach:
devojcica_20:
Tacnije, koliko dana (ako se meri danima :D ) jedan muskarac moze da izdrzi bez sexa?
Ako su i devojke zainteresovane, moze se odnositi i na njih.
:D :D
ma,mogu mesecima bez ako me niko ne privlaci ili ne volem nikog... :cry:
e,ako postoji neko,neko,neko...onda se trudim da to iniciram,tako,1-2 puta nedeljno...da ne ispadnem nimfomanka :oops:

Peach-ice, da nisi ti sluchajno iz Banata poshto volEsh...

Inache, by the way, iako to nije tema, TVOJ nick je najsexy!! :wink:
nisam iz banata.novosadjanka 8) .uf,nije trebalo da to kazem jer ovde vlada odredjeno misljenje o devojkama iz mog grada :roll: .
btw,hvala na komplimentu... :oops:
 
peach:
prospero:
peach:
devojcica_20:
Tacnije, koliko dana (ako se meri danima :D ) jedan muskarac moze da izdrzi bez sexa?
Ako su i devojke zainteresovane, moze se odnositi i na njih.
:D :D
ma,mogu mesecima bez ako me niko ne privlaci ili ne volem nikog... :cry:
e,ako postoji neko,neko,neko...onda se trudim da to iniciram,tako,1-2 puta nedeljno...da ne ispadnem nimfomanka :oops:

Peach-ice, da nisi ti sluchajno iz Banata poshto volEsh...

Inache, by the way, iako to nije tema, TVOJ nick je najsexy!! :wink:
nisam iz banata.novosadjanka 8) .uf,nije trebalo da to kazem jer ovde vlada odredjeno misljenje o devojkama iz mog grada :roll: .
btw,hvala na komplimentu... :oops:

Hej, opushteno, ja sam do nedavno bio naturalizovani NS guy (studenat) i mnogo volim grad. Shto se ribitja tiche, znam kakve priche kruzhe, ali svugde postoje izuzeci, zar ne? Uostalom, da nije tih mediokriteta, mi, retki individualci i non-konformisti ne bi imali sa kim da se uporedimo i automatski se osetjamo MNOOOOGO bolje. A za nick sam stvarno mislio. Budi +
 
a pitanje je šta se dešava kada više ne može da izdrži
šta kao manijak stane iza nekog ćoška i desnicom ,,,fuj
to je čudo kako ja umem sama sebi da zgadim onu stvar
eto opet sam uradila to da neću imati seks bar nedelju dana
mislim ljudi ,,,zamislite paćenika iza ćoška kako ga baca ,,,, bljak,,manijaci,,,,
kako se kaže,,,,,,, sperma ga udarila u glavu
 
avesic:
a pitanje je šta se dešava kada više ne može da izdrži
šta kao manijak stane iza nekog ćoška i desnicom ,,,fuj
to je čudo kako ja umem sama sebi da zgadim onu stvar
eto opet sam uradila to da neću imati seks bar nedelju dana
mislim ljudi ,,,zamislite paćenika iza ćoška kako ga baca ,,,, bljak,,manijaci,,,,
kako se kaže,,,,,,, sperma ga udarila u glavu

Ma nije to uopshte to. Znash to je mushka manija da se pravimo da smo mnogo zavisni od sexa, jer onda ispadamo vetje mushkarchine. U sushtini, ako hotjesh pravu istinu, mozhe bez sexa mnogo dugo da se izdrzhi. Jeste JAAAAKO teshko, ali nije u fazonu da tjesh umreti bez toga.
 
prospero:
avesic:
a pitanje je šta se dešava kada više ne može da izdrži
šta kao manijak stane iza nekog ćoška i desnicom ,,,fuj
to je čudo kako ja umem sama sebi da zgadim onu stvar
eto opet sam uradila to da neću imati seks bar nedelju dana
mislim ljudi ,,,zamislite paćenika iza ćoška kako ga baca ,,,, bljak,,manijaci,,,,
kako se kaže,,,,,,, sperma ga udarila u glavu

Ma nije to uopshte to. Znash to je mushka manija da se pravimo da smo mnogo zavisni od sexa, jer onda ispadamo vetje mushkarchine. U sushtini, ako hotjesh pravu istinu, mozhe bez sexa mnogo dugo da se izdrzhi. Jeste JAAAAKO teshko, ali nije u fazonu da tjesh umreti bez toga.
Neces umreti samo ces "EXPLODIRATI" znas vec gde i znas vec sta 8)
 
Па рецимо да то зависи од обавеза које имаш. У неком нормалном ритму, рецимо да имам потребу 4-5 пута недељно (од тога само 2-3 пута са девојком, остало је ручно :roll: ...једноставно пражњење, а не можеш сваки пут са рибом кад ти се...из простих техничких разлога...удаљеност, мало времена...итд). А када сам у некој фрци (нпр. пар дана пред испит), не да могу да се уздржим, него ми секс не пада на памет. Зато је после слађе, због мини-поста.
Опет, генерално, некада сам у фази да ми никад није доста (као сада :lol: ...и то некако увек када има мецу :? :roll: :lol: ), а некада може да се увија око мене као мало маче...једноставно ми није до тога.
 
Ako te stvarno interesuje evo ti info....

Potreba za seksom zavisi od više stvari, od nervne inervacije (podsticaja - provod) i takodje i ubijanja želje.
Od nivo hormona u krvi , u prevodu bi bilo , ako ste u prethodna tri dana po tri puta dnevno onda će vam se danas bar dva puta.....Stvar rutine rekli bi.....

E a kako opada zavisnost od nivo hormona , bez dodatnog ubijanja nervozom stresom i ostalim uticajima....

Pa otprilike logaritamski. Što će reći , ako na dva dana , onda postoji pik trećeg ili četvrtog.....Ako na sedam onda je pik na desetom.....A postoje i oni koji uopšte nemaju pik....Nego neka vrsta egzibicionizma odnosno samopotvrdjivanja....


I na kraju ono što je ženama najbitnije da znaju....
A to je ishrana je vrlo bitna u definisanju tog tvog roka tj. pika potreba....Raznovrsna vitaminska i belančevinama puna ishrana prija , zatim hrana koja podiže blago krvni pritisak i žećer .

Pa onda zdrav život, kondicija, plivanje, i godište.....

E a sad fer plejka.....

Koliko vama ženama treba da vam proradi pH i hormoni , nervoza , strah, i osim kad ste u ovulaciji i kraju mece, kad ste obavezno žrtve hormona.....
 
POP Mare:
prospero:
avesic:
a pitanje je šta se dešava kada više ne može da izdrži
šta kao manijak stane iza nekog ćoška i desnicom ,,,fuj
to je čudo kako ja umem sama sebi da zgadim onu stvar
eto opet sam uradila to da neću imati seks bar nedelju dana
mislim ljudi ,,,zamislite paćenika iza ćoška kako ga baca ,,,, bljak,,manijaci,,,,
kako se kaže,,,,,,, sperma ga udarila u glavu

Ma nije to uopshte to. Znash to je mushka manija da se pravimo da smo mnogo zavisni od sexa, jer onda ispadamo vetje mushkarchine. U sushtini, ako hotjesh pravu istinu, mozhe bez sexa mnogo dugo da se izdrzhi. Jeste JAAAAKO teshko, ali nije u fazonu da tjesh umreti bez toga.
Neces umreti samo ces "EXPLODIRATI" znas vec gde i znas vec sta 8)

O, da! U tim situacijama sam explodirao i vishe puta dnevno. A i notjno, kad bolje razmislim. A kazhu: polucija samo u pubertetu. Nije nego!
 
piskotica:
:twisted:
Mislim da muskarci izdrzavaju jako dugo bez sexa ali pokusavaju da uhvate ribe na sazaljenje pricom kako ne mogu da izdrze
:wink:

Nije na sazhaljenje, veruj mi. Mogu da ti kazhem kao mushkarac. Poruka koja treba da se prenese je sledetja: Toliki sam j*bach da sam postao zavistan od sexa. Znash pravilo: kad ti mushkarac kazhe koliko je zhena imao u zhivotu, podeli to sa 3. Eto vidish koliko sam nesebichan shto dajem ovakve savete. A to sve radim, o, pishkotice po cenu rizika da me mushki deo foruma bojkotuje. Sve za tebe, slatka koro od torte!
 
prospero:
devojcica_20:
Definitivno da neces umreti bez sexa..
Mislim, ziva sam jos... :D

Devojchice kao shto u ovoj temi rekoh: netjesh umreti bez sex-a. Ali ako ono "20" u tvom nick-u znachi da imash 20 godina, onda hitno u akciju! :D

Moja ti je teorija, "bolje nista, nego ista"... :wink:
Dakle, cekam... i uzivam... :wink: :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top