Koliko je svaki horoskopski znak uvrnut? Rangiranje :)

Mr No

Buduća legenda
Poruka
46.272
a i ti si vaga?
sta ja znam...meni ta sama recenica glupa po sebi...

-voli da radi svoje i da bude svoja, čak i ako to znači da ponekad izgleda malo neobično-
jel neko voli da radi tudje i da bude tudja? jel moguce da budemo uopste neko ko nismo? mislim jeste...kratkorocno...ili sa nekom dijagnozom..
Ne. Cerka. Tvrdoglavo bice, sacuvaj Boze. Sve zna najbolje. :roll:
Ali je ipak dobra. :heart:
Poruka je automatski spojena:

I eto, kažu odokativno da se nakon tridesete više gleda podznak.... pa i jeste nekako, tačno je.
A meni svejedno. z:D

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.530
nadam se da vam je jasno da su tarot,horoskop,numerologija i astrologija najobičnija zajebancija najblaže rečeno
izvinjavam se ako sam partibrejker
to pričaš jer te do sada niko nije "razbio" u gledanju bilo čega od toga. Probaj, naletećeš, pa ćeš da se češkaš i tamo gde te ne svrbi ;)

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
53.718
kad bolje razmisliš gotovo kod bilo kod znaka možeš negde da se kao pronađeš fora je samo što ti kažu gde da obratiš pažnju i koji je tvoj znak i tvoja priča lol
horoskop je sprdačina ali benigna rekao bi nije kao religija koja je zlo po meni ali da ne dužim
nije benigna uopste...ljudi su u stanju da plate prilicne svote da im neko naprica svasta...
ne bih se uopste bunila da to rade besplatno...ali to je danas unosan biznis...

Indigo3

Poznat
Poruka
9.041
to pričaš jer te do sada niko nije "razbio" u gledanju bilo čega od toga. Probaj, naletećeš, pa ćeš da se češkaš i tamo gde te ne svrbi ;)
Nemojte fauler-a tu da makljate, tačno je, ali je čovek zalutao na temu na koju nije bio pozvan i dobrodoošao.
Tačno je što tvrdi i čovek ima svoje razloge.
Svako od nas treba da se zapita pomalo...

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.530
kad bolje razmisliš gotovo kod bilo kod znaka možeš negde da se kao pronađeš fora je samo što ti kažu gde da obratiš pažnju i koji je tvoj znak i tvoja priča lol
horoskop je sprdačina ali benigna rekao bi nije kao religija koja je zlo po meni ali da ne dužim
ovakve globalne napomene daju samo grubu sliku. U svakom čoveku se nalaze osobine svih znakova, negde manje, negde više i odnose se na različite aspekte života

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
86.957
a vidi...i ja sam u godinama kada pocinjem da razmisljam da zasadim ginko....na vreme...dok naraste i tako to..mozda bude efekta:mrgreen:
Ništa taj ginko ne valja..Još više sam podementirala..
Poruka je automatski spojena:

da to je ogroman biznis jer prosto ima verujućih u sve to
Meni je sensei gledao u pasulj i sve je pogodio ..
Samo nije dobro skuvao pasulj, zagoreo mu..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.