Koliko je antivakcinaški pokret jak u Srbiji?

Ne vidim problem, ako sam bolestan uzeću od lekara lek. Ali s obzirom da korona ne postoji, samo bi budala pustila da joj neko zdravom daje "lek" protiv nepostojeće bolesti.
Tako je, ne postoji. Nego, šta ti kažeš na isto pitanje na koje mi niko još nije odgovrio, da li smeš da odemo zajedno do nekih ljudi koji su je prležali, bili po bolnicama ili u bolovima u svojim kućama/stanovima? A posle odemo do par mojih prijatelja koji su izgubili nekoga od korone, pa im ti objasni da je to laž. PaAzi, neki od njih nisu ni stari ni bolesni, pa idemo na tvoj rizik ,ali pošto ti tvrdiš da korone nema, onda nemaš čega da se plašiš, zar ne?
 
Tako je, ne postoji. Nego, šta ti kažeš na isto pitanje na koje mi niko još nije odgovrio, da li smeš da odemo zajedno do nekih ljudi koji su je prležali, bili po bolnicama ili u bolovima u svojim kućama/stanovima? A posle odemo do par mojih prijatelja koji su izgubili nekoga od korone, pa im ti objasni da je to laž. PaAzi, neki od njih nisu ni stari ni bolesni, pa idemo na tvoj rizik ,ali pošto ti tvrdiš da korone nema, onda nemaš čega da se plašiš, zar ne?

Korona ne postoji i nema gde ne smem da idem, a svako ko tvrdi da zna nekog ko je imao koronu ili umro od korone - laže. Pitanje je samo koliko su tebi platili da pričaš ovo što pričaš.
 
Korona ne postoji i nema gde ne smem da idem a svako ko tvrdi da zna nekog ko je imao koronu ili umro od korone laže. Pitanje je samo koliko su tebi platili da pričaš ovo što pričaš.
OK, ti si šesti. Idemo dalje sa brojanjem... evo i tebi isti savet kao prethodnoj petorici, odeš kod lekara specijaliste i dobiješ lekić. Posle je svima lakše.
 
Kao što sam rekao teško je dokazati postojanje corone.

Dokazi da ne postoji:

1. Ekonomska kriza je bila u najavi, balon duga se spremao da pukne, trebao im je neki izgovor za resetovanje ekonomije.

2. Šta je glavna posledica ove lažne pandemije ako ne rušenje svetske ekonomije? (Pogledati stavku 1)

3. Sama plandemija je najavljena; pogledati moj post ovde: https://forum.krstarica.com/threads/dokazi-da-je-korona-planirana-i-najavljena.910076/

4. S obzirom da prethodne tri stavke potvrđuju da je plandemija napravljena namerno, ostaje još pitanje da li su pustili stvarni virus u stanovništvo ili lažni u medije. E sada da vas pitam da li mislite da su tvorci plandemije tako glupi da u stanovništvo puste pravi virus koji može da pređe na njih, a pri tom su oni sami pretežno raspale drtine u rizičnoj grupi? Odgovor je - ne. Virus je medijski i ekonomski, ništa drugo.
 
Dokazi da ne postoji:

1. Ekonomska kriza je bila u najavi, balon duga se spremao da pukne, trebao im je neki izgovor za resetovanje ekonomije.

2. Šta je glavna posledica ove lažne pandemije ako ne rušenje svetske ekonomije? (Pogledati stavku 1)

3. Sama plandemija je najavljena; pogledati moj post ovde: https://forum.krstarica.com/threads/dokazi-da-je-korona-planirana-i-najavljena.910076/

4. S obzirom da prethodne tri stavke potvrđuju da je plandemija napravljena namerno, ostaje još pitanje da li su pustili stvarni virus u stanovništvo ili lažni u medije. E sada da vas pitam da li mislite da su tvorci plandemije tako glupi da u stanovništvo puste pravi virus koji može da pređe na njih, a pri tom su oni sami pretežno raspale drtine u rizičnoj grupi? Odgovor je - ne. Virus je medijski i ekonomski, ništa drugo.
Zbog vas koji niste uredni sa terapijama imamo ove zakone, jer pametan i svestan čovek nema potrebu za kažnjavanjem.
 
Dokazi da ne postoji:

1. Ekonomska kriza je bila u najavi, balon duga se spremao da pukne, trebao im je neki izgovor za resetovanje ekonomije.

2. Šta je glavna posledica ove lažne pandemije ako ne rušenje svetske ekonomije? (Pogledati stavku 1)

3. Sama plandemija je najavljena; pogledati moj post ovde: https://forum.krstarica.com/threads/dokazi-da-je-korona-planirana-i-najavljena.910076/

4. S obzirom da prethodne tri stavke potvrđuju da je plandemija napravljena namerno, ostaje još pitanje da li su pustili stvarni virus u stanovništvo ili lažni u medije. E sada da vas pitam da li mislite da su tvorci plandemije tako glupi da u stanovništvo puste pravi virus koji može da pređe na njih, a pri tom su oni sami pretežno raspale drtine u rizičnoj grupi? Odgovor je - ne. Virus je medijski i ekonomski, ništa drugo.
https://banned.video/watch?id=5f37fcc2df77c4044ee2eb03
 
Zbog vas koji niste uredni sa terapijama imamo ove zakone, jer pametan i svestan čovek nema potrebu za kažnjavanjem.

Koje zakone? Stanje u Srbiji je danas potpuno normalno. Ako ugasiš televizor i ne čitaš novine možeš potpuno normalno živeti svoj život.

Zato ne vredi ni ona tvrdnja da će se ljudi vakcinisati da bi se ukinule ove sadašnje mere. Ja ne vidim nikakav problem sa tim merama. Znam da prave cirkusku predstavu i da im mere služe za to i mere mene ne pogađaju ni malo, kao ni većinu ljudi. Ekonomski napad plandemije prevashodno za cilj ima Ameriku i razvijene zemlje, mi nismo bitni u celoj priči, osim da se predstava mora igrati i kod nas da ljudi u razvijenim zemljama ne bi posumnjali da samo njih "odrađuju".
 

Back
Top