Kolege sa Pravnog fakulteta...

Imam pitanje,sad sam brucos,i kod naseg asisenta S.Gligic ko nije polozio kolokvijum rekla je da nedolazi na vezbe vise tj vise nisi na spisku.kaze da je za vanredne,sto sam ja,neobavezne vezbe.e sad me zanima dal ja moram da imam potpis sa vezbi da bih mogao izaci na ispit u januarskom roku????
 
@AllmightyBruce

Kao vanredni student nemas obavezu da se pojavis na faksu sve do ispitnog roka, znaci ne moras na vezbe, ne moras na predavanja, ne trebaju ti potpisi za overu semestra. Sve to znaci da mozes da izadjes u januaru. E, sad, to je bilo za nas po starom, ne znam kako su to vama uredili, ali ako vam je Sanja rekla tako, onda ocigledno vazi isto sto i za nas.
 
I posle se ljutimo kada pocnu onako sa nipodastavanjem pricaju o Pravnom fakultetu i pravnicima... E zbog ovakvih kao sto je Ana (a i svih onih koji se nisu pojavili na protestu danas, sram vas bilo, borimo se za svoja prava, a vi ste mrtvi hladni, pravi trutovi), stvarno mi je muka. Dodje mi da se organizujemo i da se javimo na taj njen broj i onda je lepo iz roka u rok obaramo... Strasno... Mozete misliti kakav ce sutra kadar ona biti. Verovatno pravi za primer korumpiranog pravosudja.
 
Zareeee:
Zdravo koleginice i kolege evo najzad prijavih se i ja.

Prvu godinu sam obnovio pa tako da imam dosta informacija vezanih za profesore, ispite i dosta drugih stvari koje vas zanimaju.Nemojte se ustrucavati da nesto pitate.

Pozdrav

blah i ja sam obnovila prvu... interesuje me, imas li informaciju kada ce nama izaci raspored ispita za januar? :sad: :sad: :sad:
 
jao,ljudi,dugo me nije bilo ovde,ej,ubila sam se uceci da bih na kraju pala godinu i sad sam opet prva,uzas!Nego,vidim da nisam jedina koja ne zna kad ce izaci raspored za januar,ali ima nesto na sajtu Pravnog gde su u obavestenje stavili i to da se prijava ispita vrsi od 9-16.novembra,a ja i jos gomila ljudi smo ih prijavili jos u oktobru kad i regularna prva godina,pa se sad svi mi pitamo sta je sa nasim prijavama,jer nasoj administraciji moze opusteno da dune da nam kazu da su one nevazece!I sad smo zbunjeni...A jedino sto imam da kazem nasim brucosima je da ne veruju pricama kako su profesori poput Hasanbegovicke,Cavoskog,Antica... azdaje i pakao na zemlji!Ljudi,nisu,evo ja sam pala kod svo troje,i,bre,jedino sto oni traze je da naucis kao covek,a ne da se bez razloga svadjas sa njima!Znaci,kod ovo prvo dvoje sam izaslaa turisticki,posto sam od straha ubedila samu sebe da cu kako-tako pasti,pa sam samo jednom procitala skriptu i zamalo da prodjem,a zbog prica o Anticu,kad sam usla u kabinet,iako sam 5 puta presla knjigu,tako sam se blokirala da nisam znala recenicu da sastavim,a taj covek je na sve nacine pokusao da mi pomogne,al kad nece-nece!Tako da,ljudi,ucite i ne obazirite se na price,ja sam prosla kako sam prosla bas zbog toga...Srecno svima i ako neko sazna kad ce raspored,nek se odazove,pocinjem da se plasim...Odoh! :?
 

Back
Top