Kolege sa Pravnog fakulteta...

nisam_ludaaaa:
ima li ovde nekoga ko moze da mi kaze ko je prof. slobodanka stojicic iz nacionalne? nikad cula a dobila sam je po rasporedu :shock: :shock: :shock: :roll: :roll:

Полагао сам код ње и могу да ти кажем да је жена веома,веома коректна!
Тако да обавезно изађи код ње!
Не пита Дубровник и хрватко-угарску нагодбу, колико знам то није никог питала! Ово остало обавезно научи, а поготово Уставе. Подвлачим још једном, код ње обавезно изађи. Поз :)
 
Jel moze neko da mi kaze kakva je Radmila Vasic, izaso mi je raspored kod nje da polazem, zanima me moze li se kod nje poloziti bez problema naravno ako se uci.
I jos nesto da li mogu sada da promenim ispitivaca jer nisam prijavio preko posebne prijave inace ovo mi je trece prijavljivanje ispita.

Pozdrav i hvala
 
Dragi IURIS - u,
Ne, nema sanse da polozis. Kod nje niko nikada nije polozio! Ja ti savetujem da odustanes odmah- koliko god da si dobro naucio, pasces sigurno.
Kod nje su padali cak i oni koji su ucili...
Kruzi legenda po fakultetu da je jedan student toliko dobro znao da nije mogla da ga obori...
...nikada nije izasao iz kabineta...
...policija i dalje traga za njim, vodi se kao nestao...
A cuo sam da hoce i da siluje studente, ali to nije provereno.
 
Радмила Васић, познатија као Васка, је зезнут играч.
Порука је иста као и од мале сирене: учи, пусти друге да причају, немој да их зарезујеш много а успех долази сам, као последица ове три ставке, а пре свега ове прве!
 
Humanitarna akcija studenata za decu Kosova i Metohije

U periodu od 05-25. decembra 2006. održava se humanitarna akcija “OSMEH NA DAR”, prikupljanje novogodišnjih paketića za decu sa Kosova i Metohije u organizaciji studenata Pravnog fakulteta u Beogradu. Cilj akcije je prikupljanje što većeg broja paketića, odlazak na Kosovo i Metohiju i podela paketića deci od strane studenata našeg fakulteta. Ovu humanitarnu akciju je podržao Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu, obezbedivši plakate, majice promoterima akcije sa logom “OSMEH NA DAR” kao i prevoz do Kosovske Mitrovice, gde će se studenti susresti sa decom i podeliti im novogodišnje paketiće.

Pozivaju se studenti i nastavnici Pravnog fakulteta da se pridruže pokrenutoj akciji, pripreme paketić i tako podare novogodišnje iznenađenje jednom detetu. Paketići mogu sadržati igračke, društvene igre, dečije knjige, slatkiše i slične predmete po ličnom izboru. Paketić se može ostaviti svakog radnog dana do 25. decembra od 11 - 17 h u prostorijama Studentskog parlamenta ( kabinet 177 ) ili kontaktirati na lok. 727 koordinatore akcije Aleksandru Simić i Sonju Savić.
 
postovane kolege, ;)
nadam se da medju vama ima nekoga ko moze da mi pomogne
potreban mi je materijal za seminarski rad (za jednu prijateljicu koja ne studira pravo) a tema rada je ugovor u kupoprodaji. materijal bi mi bio potreban u toku dana, pa ukoliko ima nekoga ko bi mogao da mi posalje bilo sta sto bi mi moglo koristiti posto ovde gde sam nemam nikakve literature. hvala unapred ;)
 

Back
Top