Kolaricu panicu.. sami sebe zaplicemo..

A ti se baš uživeo u sve ovo? A onda ok,nemamo.iste poglede, ne vredi ni rasprava jer sve je samo do tačke gledišta..:D

Hehe, ja sam se najmanje uziveo u ovo, pricam o realnim stvarima a ljudi protiv sebe ne mogu. Otuda kompenzacije i relativizacije.
Pisem ozbiljno na tu temu, a mogu i tako kao ti, i to je ok, jer me nikovi i njihovi rl tripovi ne interesuju
 
Evo ovako da ne otvaram nov nalog i pravim klonove.. najbolje bi bilo da vam odmah kazem sta sam smislio. Recimo ja sam "slatkica" il "afrodita" il tako neko glupo genericko ime.. i stavila sam neki sexy avatar.. i otvorila temu.. Imam problem pomagajte..

Recimo moja majka i ja zivimo sa ocuhom.. ali majka ima ljubavnika.. on je mladji i zgodan za nju ali puno stariji i ruzan za mene.. problem se javlja kad on insistira da spavamo zajedno a ja ne bi ali on nudi da plati moje eksurzije po gradovima evrope.. i ja sam pristala sad imam grizu savesti ali on kaze da umem bolje i da sam lepsa od mame.. Medjutim ocuh saznaje da majka ima ljubavnika i sad ja i on ne mozemo da se vidjamo.. a u medjuvremenu meni se on dopao i sad ne znam kako da idem kod njega jer je on ozenjen.. i tako neki zaplet.. pomagajte ne znam sta da rtadim stvarno sam se zaljubila bla bla bla.

m? jel mogu da prodjem na krsti?

Puno vas :kiss:.. vasa "slatkica" ke ke ke
Možeš !
Al' da povedeš i mamu.
Da procenimo neke stvari.
Koliko tvoj očuh greši, i da li greši, što ti vara majku
i korumpira nemoralnu ćerku po turističkoj osnovi !?
 
ne mora cak ni da se ide u extrem....evo mene je do pre 20 minuta davio klon na pp i tacno je pisao ono sto je mislio da ja zelim da cujem....jel to normalno?

Gde ce biti normalno...
Ovde postoje ljudi koji druge ljude stalkuju, sakupljaju podatke iz rl, glume prijatelje i navodno razmenjuju tajne, pa cak i iskrenije emocije, a potom s klon naloga to zloupotrebljavaju. Takve treba nabiti na qurac u prvoj reči.
 
I tebi se to desava.?.meni se cini kao da su se kolektivno dogovorili da me obore...

sad mi se desilo sa nikom panch sa filozofije.....odustao je posto sam pocela da pisem javno. ja kapiram da je to neko od mojih mnogobrojnih ''prijatelja'' ovde. :lol:

inace se ne desava.

al hocu da kazem sto ne izadje sa tim pod svojim originalnim nikom. naravno nece izaci jer cilj tog pisanja je nesto drugo..ja se malo poigrala i zavrsila pricu.
 
Gde ce biti normalno...
Ovde postoje ljudi koji druge ljude stalkuju, sakupljaju podatke iz rl, glume prijatelje i navodno razmenjuju tajne, pa cak i iskrenije emocije, a potom s klon naloga to zloupotrebljavaju. Takve treba nabiti na qurac u prvoj reči.

ja samo cekam da mi neko odavde mazne avatar. :lol:

na roze 4umu videh nik antigona sa mojim avatarom, kad se nisma slogirala tad necu nikada :zcepanje:

- - - - - - - - - -

evo me...sto je sigurno, sigurno je :lol:
 
ali meni se to nije desavalo za 9 godina koliko blejim ovde. :lol:

jes bio jedan koji me je poslao sliku mede i cveca....

i andjelko koji mi je poslao...hm...takodje cvet :lol:

ne mogu vise da se setim

dobro, andjelko je to serijski slao
nista licno, jel

a ovo sad - nanjusili su tvoju meksu stranu onomad kad si pila sajder
nek ti je bog u pomoc sad
 
dobro, andjelko je to serijski slao
nista licno, jel

a ovo sad - nanjusili su tvoju meksu stranu onomad kad si pila sajder
nek ti je bog u pomoc sad


pa ja nikada nisma ni rekla da nemam meksu stranu. :eek: sta vise, stalno to potenciram ovde.
ja iz svakog problema ne izadjem jaca, ja izadjem ludja. :lol:

- - - - - - - - - -

I ko je tu licemer, kao forumasice ne vole cveće?:rotf:

nije svaki cvet za herbarijum. :mrgreen:
 

Back
Top