Koju kavu voli te

Nepijem kavu
A vi koju voli te
Iako je nepijem, više mi je ljepša ona kava C, ona mi se najviše dopada od sviju kava, čak i od Bonitu, ne znam što mi je tako
A vi ?
Bonito je nekada bila dobra pa su iskvarili pa su malo popravili ....C kafa je bila nekada ok ,pa su iskvarili .....
Sto se tice kod nas ,primat po kvalitetu drzi Grand pakovanje i Doncafe od tzv "turskih " iako nemaju veze sa Turskom.
 
Bonito je nekada bila dobra pa su iskvarili pa su malo popravili ....C kafa je bila nekada ok ,pa su iskvarili .....
Sto se tice kod nas ,primat po kvalitetu drzi Grand pakovanje i Doncafe od tzv "turskih " iako nemaju veze sa Turskom.
Nakon što sam probala C kafu, čini mi se da cu od sada nju.. a velika je vjerovatnost da ću probati i ove gore navedene
 
Kafa ne sme da provri ,nijedna ...tri puta se promesa i sklanja sa ringle ,samo malo treba da odigne penu ...ako se voda prokuva to je onda splacina.
Pa ovako..ovako kuvam kavu... to recimo nisam znala..
Cekam vodu da provri, pa stavim kavu, pa onda cekam da krene da kipi i to bi bilo to
Sad mi ispala užasna, jer sam stavika manje kave...nisam dobro odmerila...ali isprobacu ovakvo kuvanje
 
Pa ovako..ovako kuvam kavu... to recimo nisam znala..
Cekam vodu da provri, pa stavim kavu, pa onda cekam da krene da kipi i to bi bilo to
Sad mi ispala užasna, jer sam stavika manje kave...nisam dobro odmerila...ali isprobacu ovakvo kuvanje
Pozeljno je i pre staviti kafu dok je voda mlaka recimo 50c ,na 1 solju idu po 2 kasicice manje da bi se dobila jaca i kvalitetno skuvana kava ..
 

Back
Top