koji vam je hobi?

jao ja imam mali milion hobija.

Kao prvo - skupljam knjige. Uzasno sam alava na knjige i ne dam ih nikome. Znam da ce mi se vratiti u uzasnom stanju ,ako mi se i vrate. Pre sam pozajmljivala pa sam ostala bez par i vise ne dam. Inace zaista imam neku bolesnu opsesiju knjigama...jednom sam pozajmila iz biblioteke cak lepe knjige i toliko sam ih zavolela da nisam htela da ih vratim. Nakraju sam autosugestijom ubedila sebe da su taj Platon, Niche i Sopenhauer moji!! Probudila me tek opomena od biblioteke da dugujem 400 dinara i da ce me tuziti ako im ne vratim NJIHOVE knjige. Prokleti lazovi.

Skupljam gramofonske ploce - podjednako uzivam i u skupljanju i u slusanju istih. Taj sam hobi "preuzela " od caleta...

I dalje se bavim bodi artom i fotografijom. Ali nervira me sto niko nece da se skine sem par momaka koje znam. Oni se cak i nude da se skinu. Medjutim morala sam ih odbiti jer su previse dlakavi.

Volim i da crtam - neuspesno doduse.
Volim i da pisem - mnogo uspesnije cenim

Hobi mi je i kuvanje u neku ruku - kad mi je dosadno ja pravim kolace koje nikad ne jedem jer ne volim kolace.

Ponekad se vozim autobusom.
Imam druga koji isto voli da se vozi autobusom. Onda ja njega pozovem i mi tako ceo dan se vozimo busevima. Odvezemo se jednim do zadnje stanice pa predjemo u drugi i tako...

Hobi mi je i trazenje stvari na ulici. To decko i ja nekad praktikujemo kad se smorimo. Ne biste verovali koliko stvari moze da se nadje na cesti a ljudi ne primete jer hodaju sa glavama visoko i paraju oblake....a nas dvoje smo introverti i non stop buljimo u pod - te je shodno tome ovaj hobi savrsen.
Evo bas u subotu - nasli smo jednu 064 karticu sa 200 din kredita, prsten i 100 dinara( ne odjednom).

Ah da vas ne smaram vise...ja imam jos toliko hobija...medjutim mozda ce te ih naci pre cudnim...
 
Nekada sam skupljao zanimljive vizit karte:mrgreen:
evo jedne baš je stara

pa markice..prestao sam i sa tim, ali ih čuvam i dalje.. stare novčanice.. njih imam milion, knjige o vicevima i grafitima..imam 20ak.:mrgreen:.
... sada skupljam samo filmove i to originale. :)
 
Da vidimo ovak
Skupljam knjige
Što reče wild_child i ja sam alava na knjige
i toga mi nikad nije dosta
i skidam diskografije sa neta
to mi je još jedna opsesija
samo, što više muzike...
Osim toga, ne znam... imam par flaša sa sa nekih svirki, i to je to
i, sviram klavir, nažalost, to mi je samo hobi, mnogo mi je krivo što nisam upisala srednju muzičku :(
 

Back
Top