Koji tip zene biste bili...

hmm
da sam žensko, znam šta ne bih radio

NE bih:
nosila tange,
lakirala nokte
farbala se
nosila tesne farmerke
tračarila na kafi
bila toliko zaokupljena međuljudskim odnosima ljudi iz okoline
stavljala fotke beba na fb ili lajkovala iste
buljila u telefon i stalno pipkala ekran
lupkala štiklama dok hodam
radila totalnu depilaciju bikini zone

itd...

Ja bih se da sam muško odmah zaljubila(o) u tebe:malav:
Osim tog nedepiliranja bikini zone, zaboga...ali dobro, dogovorili bismo se:lol:
 
Da ste zena, koj tip zene biste bili?

(Nadam se da niste estradne pevacice i sponzoruse - znam da vas fasciniraju - i ako moze probajte malo da razgranate tipologiju. ) HVALA

p.s. tema nije ni gej ni nedajboze trans. Samo mastamo o zenskom ekvivalentu vase licnosti.

oću da razgranam al mi ne ide...sve drugo je manje isplativo...znači bila bi sponzoruša, al ne ona jeftina nego haj klas bič...da glumim damu, a ustvari sam s njim zbog kinte, moći, ugleda...nešto ko melanija tramp
 
Da sam žensko bavio bih se humanitarnim radom. Davao bih p*čke paćenicima koji ne mogu do ženske. Ženama je to puno lakše izvesti što se tiče tehničkih stvari, nama muškarcima se ne može dići na ružnu ženu, dok se ženama vagina treba samo navlažiti, a ako se ne navlaži e zato postoji lubrikant.
 
Da sam žensko bavio bih se humanitarnim radom. Davao bih p*čke paćenicima koji ne mogu do ženske. Ženama je to puno lakše izvesti što se tiče tehničkih stvari, nama muškarcima se ne može dići na ružnu ženu, dok se ženama vagina treba samo navlažiti, a ako se ne navlaži e zato postoji lubrikant.

pa, i ti možeš da pomogneš
pravi paćenik , kad pati, ne pita gde treba da gurne, samo da ga muka prođe...i, za tu vrstu pomoći, uopšte ne treba da ti je dignut
 

Back
Top