Koji je uslov

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nije uslov ljubav...ukoliko je tu znaci da moze da pokrene i neke tesko pokreetljive stvari...uslov je da se razumemo i da imamo poverenja...sve ostalo se mnogo lakse gradi kada ima navedenih emocija...
 
sinnke:
Koji je uslov najvazniji da bi pali na vaseg buduceg partnera/ku mozda zenu/muza?

Meni je da slusa disco i da ga voli vise od mene i jedan od najvecih da mi govori pri susretu njaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa umesto cao.


Da voli da pusi i guta, da daje u guzu, da mi daje uvek kad hocu i da se trdi, u sexu. Daima dobro dupe, a moze i sise, i tako.... Da zna da sam ja uglavnom u pravu.

I da bude plava.
 
pa ona nikad nesme biti u pravu..koliko sam ja shvatila iz prilozenog...a zar stvarno mislis da bi je ovakvim stvamo naterao da promeni misljenje...ili bi to bio samo kontraefekat?
 
Zavisi....

Ali nisma mislio da ona ne sme da bude u pravu. Zene umeju da budu pametne ponekad, znaci ako je u pitanju kupovina, spreemanje kuce, i tako to... Ja se tu ne mesam u njen posao.
 
jel si ti neki zakrzljali ostatak starog vremena ili si jako povredjen preteranim feminizmom koji je sad uzeo maha...eto ja npr...u vecini zenskih stvari ne uzivam...npr...uglavnom me jako smara da idem u kupovinu....ne zanimaju me najnoviji parfemi...novi modni trendovi...i slicne stvari...ja na primer svoje vreme trosim svirajuci gitaru....zelim d anaucim da sviram bubnjeve...nikada ili par puta mesecno palim tv...uglavnom dicovery....a opet postizem da izgledam jako lepo...obozavam da citam knjige...pa gde se ja to uklapam u profil zene o kojoj ti pricas?
 
...pa i to sto kazes...ne spava mi se...i gledam dokle ce da ide...pa ja bi sada najradje pricala sa nekim ko ima normalne stavove...ali nema ih...ili se kriju....
 
Bliss:
jel si ti neki zakrzljali ostatak starog vremena ili si jako povredjen preteranim feminizmom koji je sad uzeo maha...eto ja npr...u vecini zenskih stvari ne uzivam...npr...uglavnom me jako smara da idem u kupovinu....ne zanimaju me najnoviji parfemi...novi modni trendovi...i slicne stvari...ja na primer svoje vreme trosim svirajuci gitaru....zelim d anaucim da sviram bubnjeve...nikada ili par puta mesecno palim tv...uglavnom dicovery....a opet postizem da izgledam jako lepo...obozavam da citam knjige...pa gde se ja to uklapam u profil zene o kojoj ti pricas?


A sto mislis da se moras uklopiti?

Pa to je individualno.

Bliss:
...pa i to sto kazes...ne spava mi se...i gledam dokle ce da ide...pa ja bi sada najradje pricala sa nekim ko ima normalne stavove...ali nema ih...ili se kriju....



A ja bih najradije kresao neku devojku sa normalnim stavovima, ali nema ih kriju se.....
 
sinnke:
Bliss koji su to normalni stavovi.

...ti si mi nesto posebno simpatican u poslednje vreme... :)
..uglavnom oni koji su iskreni...koji nisu foliranje...kada imas nesto da kazes...sto nece biti diplomatska prozivka...ili kontra udarac zenama...bez obzira sto se mozda ne poklapaju sa mojim..
..ovo me podsetilo na fakultet...sedi nas 40-tak na predavanju koje je neobavezno...i svi pricaju...ne slusaju ...spavaju...a mi koji bi nesto da saznamo ne cujemo...i ne mozemo da pratimo....i onda se tu postavlja pitanje zasto oni koji hoce da se zezaju ne provode vreme u kaficu 2 sprata nize i ostave nas koji hocemi da saznamo nesto u ucionici...tada bi svi bili zadovoljni zar ne?
 
Aleksej_BASO:
A sto mislis da se moras uklopiti?

A ja bih najradije kresao neku devojku sa normalnim stavovima, ali nema ih kriju se.....

e pa vidis da sam htela da se kresem ne bi sad sedela pored kompa...nego bi bila na mestima na kojima se mogu kresati...ovde sam da razmenjujem misljenja za razliku od mnogih...a to mi je juce i dokazano izjavom jednog doticnog clana...
 
Bliss:
e pa vidis da sam htela da se kresem ne bi sad sedela pored kompa...nego bi bila na mestima na kojima se mogu kresati...ovde sam da razmenjujem misljenja za razliku od mnogih...a to mi je juce i dokazano izjavom jednog doticnog clana...


Onda gubis vreme ovde, osim ako ne znas za toplu vodu pa treba neko da ti je otkrije, umesto tebe.

A zasto sam onda ja pored kompa? Ako hocu da kresem...

Nema ovde vajde od neke razmene misljenja, i tako to... Eventualno mozda se neko omasti s vremena na vreme i to je sve.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top