Koji automobil izabrati

k3v4c

Početnik
Poruka
11
E ovako, sledeće godine treba da uzmem vozačku dozvolu, i razmišljam koji bi mi auto odgovarao kada položim. Mislio sam na početku malo da vozim porodični w168 (par meseci dok se ne uvežbam) i da nakon toga uzmem svoj auto. Najviše sam razmišljao o BMW modelima, a posebno o e46 kupe/kabrio i e81 (ili e82 mada njega ću teško naći) pa me zanima koji bi auto od ova 2 bio bolji izbor, ili je bolje da uzmem neki skroz 3. model
 
E ovako, sledeće godine treba da uzmem vozačku dozvolu, i razmišljam koji bi mi auto odgovarao kada položim. Mislio sam na početku malo da vozim porodični w168 (par meseci dok se ne uvežbam) i da nakon toga uzmem svoj auto. Najviše sam razmišljao o BMW modelima, a posebno o e46 kupe/kabrio i e81 (ili e82 mada njega ću teško naći) pa me zanima koji bi auto od ova 2 bio bolji izbor, ili je bolje da uzmem neki skroz 3. model

Jugo 45, Fiat Punto... bilo sta malo i gde se delovi kupuju na kilo.
Vezbaj bolje na nekom krsu koji ne moze da ide brzo dok se naviknes na voznju u gradu i na otvorenom.

Tek posle toga gledaj nesto drugo od kola i sta ti vise odgovara.
 
E ovako, sledeće godine treba da uzmem vozačku dozvolu, i razmišljam koji bi mi auto odgovarao kada položim. Mislio sam na početku malo da vozim porodični w168 (par meseci dok se ne uvežbam) i da nakon toga uzmem svoj auto. Najviše sam razmišljao o BMW modelima, a posebno o e46 kupe/kabrio i e81 (ili e82 mada njega ću teško naći) pa me zanima koji bi auto od ova 2 bio bolji izbor, ili je bolje da uzmem neki skroz 3. model
koji bre bmw za tebe početnika??'
fiat panda,ili neki yugo,maximala
 
Купи одмах ауто који ти се свиђа и не слушај ове филозофе.."за почетак ово док се не научиш".. Није ауто спејс-шатл.
3 hours later

5d480c2d4be4746aae05494bfdcece9c--funniest-pictures-random-pictures.jpg
 
E ovako, sledeće godine treba da uzmem vozačku dozvolu, i razmišljam koji bi mi auto odgovarao kada položim. Mislio sam na početku malo da vozim porodični w168 (par meseci dok se ne uvežbam) i da nakon toga uzmem svoj auto. Najviše sam razmišljao o BMW modelima, a posebno o e46 kupe/kabrio i e81 (ili e82 mada njega ću teško naći) pa me zanima koji bi auto od ova 2 bio bolji izbor, ili je bolje da uzmem neki skroz 3. model
Vozač početnik sme da vozi samo auto do 80kw, odnosno 110 konjskih snaga. Pošto svi pomenuti to premašuju poslušaj savet forumaša koji su ti predložili neka skromnija kola.
 
Poštujem svačije mišljenje, a zanima me da li je pametno uvoziti auto iz tipa Nemačke, Holandije i tako to? Pošto na mobile de i autoscout ima dobrih primeraka sa dobrom opremom po nižim ili sličnim cenama kao kod nas
 

Back
Top