Kojen: Albance čeka neprijatno iznenađenje

Crni_gavran:
Само слога Србина спасава. Само што слоге нема, па ће нас ... А први неслогу уносе вајне "демократе" делећи народ на радикале и остале. Не мислите да је то срамота?
Још гори су им бивши-потенцијално нови партнери из Г17 ( а шта им значи оно + до данас нисмо дешифровали!). Они би да забрањују највећу парламентарну странку. Демократски, нема шта! Томе их Сорош учи и плаћа им за улогу бацача камења на Голијата. Један је Давид. Он је успео, али сво покушају патуљака да сруше голијате пропадају. да је тако народ поделила СРС, давно би се дигла кука и мотика са западних "демократских" простора, штитећи Повељу о људским правима, коју Амери нису потписали, али су главне главосече у име те повеље!
 
Plava Bilja:
Kakav crni KoJen?
Leon Koen.........
E, Sale, Sale, od tebe i mene gorich "kucaca" ovde nema, a nismo mi krivi, zar ne?
Bar ja nisam. Ja sam gotovo sigurna da sam otkucala pravo slovo, ali tastatura sabotira, vara, laze...k"o da je politicar.......
More, popravicu ja nju kao i misa- vise ne radi:)

Поздравче Биљче:)

Ово није моје мишљење, само сам постирао чланак, да свако да своје мишљење.
Моје је да је глупо да Тадић и коштуница имају своје "тимове" па свако лупа шта стигне.
Коштуница је данас изјавио да је коначно свима јасно да је Албански захтев о независном Косову савим нереалан.
 
Plava Bilja:
Kakav crni KoJen?
Leon Koen.........
E, Sale, Sale, od tebe i mene gorich "kucaca" ovde nema, a nismo mi krivi, zar ne?
Bar ja nisam. Ja sam gotovo sigurna da sam otkucala pravo slovo, ali tastatura sabotira, vara, laze...k"o da je politicar.......
More, popravicu ja nju kao i misa- vise ne radi:)

Ово сам копирао са Новости, иначе читао сам их данас и стварно пише КоЈен:)
 
Plava Bilja:
Kakav crni KoJen?
Leon Koen.........
E, Sale, Sale, od tebe i mene gorich "kucaca" ovde nema, a nismo mi krivi, zar ne?
Bar ja nisam. Ja sam gotovo sigurna da sam otkucala pravo slovo, ali tastatura sabotira, vara, laze...k"o da je politicar.......
More, popravicu ja nju kao i misa- vise ne radi:)

Леон Коен је пре извесног времена (пре око годину дана) променио

своје презиме у Којен.........толико...... 8-)
 
eremita:
Опет ти Александре.......верујеш Чивутину Леону Којену, који је саветник БТадића... запамти ову тему коју си поставио па да је поново вратимо крајем године............
Наиван је, али има времена када ће да се каје
 
Бл:
Наиван је, али има времена када ће да се каје

Одакле вам идеја да верујем Коену?
Лаже к`о пас. Али не зато што је Јевреј него што је демократа Тадићев.

Да вас нешто питам. рецимо да је неки Јевреј у СРС... Да ли би онда по вама, опет био глуп ако га слушам? :)
 
Alekasandar2:
Одакле вам идеја да верујем Коену?
Лаже к`о пас. Али не зато што је Јевреј него што је демократа Тадићев.

Да вас нешто питам. рецимо да је неки Јевреј у СРС... Да ли би онда по вама, опет био глуп ако га слушам? :)
Нема ЈЕВРЕЈА У УПРАВИ СРС-а :lol:
 
Ortodox_KELT:
Samo da priupitam zasto pisete Albanci?Oni sami sebe nazivaju Siptarima,a Albaniju Siptarija.

Siptar - Orao
Siptarija - Zemlja orlova

Zato sto je bitno znacenje. Kod nas rec Siptar ima pogrdno znacenje,i idiotski,debilski i jadno ju je upotrebljavati,vec je normalno i kulturno reci Albanac. Isto npr. kod nas je pogrdno reci zidov,dok kod Hrvata ne,jer je to kod njih normalan i kulturan naziv za Jevreje.
 

Back
Top