Koje ste sve gluposti"popusili"dok ste bili zaljubljeni?

Nisam neko ko trpi svasta, ali se jako dobro secam da me je bivsi decko kod svog drustva uvek predstavljao kao velikog snoba, samo zato sto nemam puno novaca kojim bih se razbacivla, pa sam uvek vodila racuna o tome sta cu i gde kupiti. Dakle, ja se drzim stare izreke "nisam dovoljno bogata, da bih sebi kupovala jeftine stvari", sto je po njemu bilo snobovski. Cesto sam mu skretala paznju da se prikladnoije ponasa, sto je jednom dovelo i do prave svadje, jer njemu je bilo zanimljivo, dok su mene prozimali "zmarci", od tih njegovih glupih komentara.
 
Koje ne??Ja sam zaljubljena u decka iz snova...Cujemo se preko sms-a...Deluje nezainteresovano,a kaze da je zainteresovan.Nacitan je i obrazovan za svojih 21 godinu previse.Ja sam 4 godine mladja od njega.On je mladic kakav se ne srece cesto.Jedini kompliment koji mi je dao je "Nije kurtoazija,ali ti si zaista retka pojava u moru jeftinih mediokriteta".Treba da se vidimo,on mene ne zna a ja njega znam iz vidjenja...Ali vec me cetvrti put ispaljuje,a kakav mladic!!!Zaljubljena do bola...
 
crazy cat lady:
ma vazi... i to sto ti kazes odmah sve promeni i onda nista ne trpis? blago tebi ako je tako, al ja imam drugacije iskustvo.
trpim svasta...uglavnom neodgovornost (pricam ja, al ne vredi...) dok ne puknem.
e, a onda trpim sto mi nedostaje ta osoba kad rskinemo...
Phe, moj dragi i dan-danas trpi svashta od mene, pa onda pukne pa se posvadjamo... Iako smo vetj 7god. u vezi, ne mogu nikako da mu objasnim da mi UVEK i ODMAH kazhe ako mu neshto smeta, jer kasnije (kad se posvadjamo) ja neke stvari zaboravim a on ne pa mi to nabatzuje na nos... Ali uvek sve oprostimo jedno drugom :D
 
ivanna89:
Koje ne??Ja sam zaljubljena u decka iz snova...Cujemo se preko sms-a...Deluje nezainteresovano,a kaze da je zainteresovan.Nacitan je i obrazovan za svojih 21 godinu previse.Ja sam 4 godine mladja od njega.On je mladic kakav se ne srece cesto.Jedini kompliment koji mi je dao je "Nije kurtoazija,ali ti si zaista retka pojava u moru jeftinih mediokriteta".Treba da se vidimo,on mene ne zna a ja njega znam iz vidjenja...Ali vec me cetvrti put ispaljuje,a kakav mladic!!!Zaljubljena do bola...
da li i to moze biti? :shock: :shock:
 
ivanna89:
Koje ne??Ja sam zaljubljena u decka iz snova...Cujemo se preko sms-a...Deluje nezainteresovano,a kaze da je zainteresovan.Nacitan je i obrazovan za svojih 21 godinu previse.Ja sam 4 godine mladja od njega.On je mladic kakav se ne srece cesto.Jedini kompliment koji mi je dao je "Nije kurtoazija,ali ti si zaista retka pojava u moru jeftinih mediokriteta".Treba da se vidimo,on mene ne zna a ja njega znam iz vidjenja...Ali vec me cetvrti put ispaljuje,a kakav mladic!!!Zaljubljena do bola...


U šta si zaljubljena???
 
ivanna89:
i ja sam se zaljubila u decka koji je unikat,samo zato cutim

Ја овде нисам био већ дуго, али много тога се променило...
и моји ставови су другачији...

Та девојка коју сам чекао толико дуго, само је направила будалу од мене...
Испоставило се да су сви који су ми рекли да одустанем били у праву, она није била вредна ни једне моје секунде, иако нема ствари које у том тренутку не бих урадио за њу... то је било све, али не љубав...Ја сам се, из не знам ког разлога закуцао за њу, и ето завршио сам као последњи бедник...само је у мојој глави била нешто посебно...

Сасвим случајно, после недељу дана депресије, договорио сам се са пар другова да изађемо негде на пиће, и у последњем тренутку, сви су ме испалили...
Нисам могао остати кући још једно вече, и отишао сам у један клуб, није прошло ни пола сата налетео сам на друга са којим сам пола године ишао у теретану, али силом прилика он више не живи у Новом Саду, него у Футогу, па се не виђамо често...

Догодио се тај један тренутак који нећу заборавити, поред мене у једној секунди, нашла се једна девојка, нешто нижа од мене, лепе црне косе, и осмехнула се...узвратио сам јој осмехом...нешто је у том тренутку прошло кроз мене...нисам једно пола сата долазио себи...стојао сам са другом и његовим пријатељем, испијао 3-4 пиће...и схватао да мојих месец дана мучења, нису више у првом реду мојих мисли...Пошто дуго нисам пио, ухватила ме је нека мучнина, скоро да бих повратио, одлучио сам да седнем мало...пошто је било већ мало касно, било је слободних столова, па сам и ја сео за један...Хтео сам се упознати са оном девојком, али нисам хтео да направим будалу од себе, чекао сам да прође који минут, можда ће ми бити боље,...седео сам тако једно 10 мин., прошетао сам до тоалета да се умијем и дођем мало себи...приметио сам, да је и она приметила мој поглед на њој, решио сам...идем, па макар се исповраћао по целом клубу...кад сам подигао главу, имао сам шта да видим...приметио сам исту девојку, како ми се приближава, и пита ме како се зовем...замолио сам је да седне поред, објаснио сам јој да ми је лоше...упознали смо се...била је са другарицама...дозволила ми је да је испратим кући...како сам изашао на свеж ваздух...било ми је све боље и боље...нећу никад заборавити колико је хладно било тог 22. новембра, шетали смо још један круг око блока више...руке су ми биле ледене, али имао сам један од најзаниљивијих разговора...причали смо о свему...после те вечери, 2 пута смо изашли и тада је почела једна дивна љубавна прича која и дан данас траје...
Никад нисам очекивао да ми нека девојка приђе прва, некако сам у оном класичном стилу да мушкарци прилазе девојкама, али интересантно је то да моја девојка, пре тога никад није пришла ниједном младићу, увек су њој прилазили...шта да кажем...можда судбина...

Сватио сам једну ствар:
Не вреди чекати...Јер, ако неко, није у стању да од почетка узврати осећања...тешко да ће икад схватити оно што ви осећате...
Ипак, једна ствар је бити заљубљен, а друга је волети, зар не...
 
Ja pocela da se zabavljam sa jednim tipom i on samnom kao od pocetka iskren i sve mi prica. Pa tako on meni nekom prilikom kaze kako je prevario neku bivsu i da su raskinuli. I ja ga pitam zasto mi to govori sad cu da mislim da ce i mene da prevari, naravno. Kad on meni kaze "nisam budala da pravim dva puta istu gresku". I tako.....sta reci, sta mislite sta je bilo?
 
Ja ne mislim da sam ispala budala...mislim da sam svaki put imala priliku da naucim puno toga i svaka moja prethodna veza koja nije uspela je dovela do toga da saznam nesto o sebi:sta ja hocu od druge osobe i sta ja hocu uopste...
Razocaramo se zbog nasih ocekivanja da ispadne ovako ili onako...pa nam rastu rogovi...cesto mi nasim ponasanjem izazivamo odredjene reakcije kod druge strane i tako. Nisu to greske ni gluposti to su zivotne pojave prema kojima zauzimamo odredjeni stav...
 

Back
Top