AleksaJ
Buduća legenda
- Poruka
- 38.462
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Toliko nas vole - da su nam poklonili par desetina tona uranijuma.Pošto se ovde misli na laži političara, najveća među njima je definitivno ona kojom su nacionalisti obmanuli Srbe još krajem 80ih i početkom 90ih. Zapad nas mrzi, samo Rusija, nas i Rusa 300 miliona itd. Laž koja traje već tri i po decenije.
Seselj nije u prici jako, jako, jako, jako dugo.Pa to je seseljeva ustvari jer je od njega ucio zanat laganja
Gde ti zivis.Seselj nije u prici jako, jako, jako, jako dugo.
Smej se ti a istu šemu ste imali u hrvatskoj
Ovo je urnebes, samo što je lik u cijeloj priči zajebao sirotinju, inače bi bilo comedy gold 100/100.
Mislim i ovako je na neki način.
Pa ni Jovanka Jolic se ne skida... Kakve to veze ima. Podrska koju ima je mizerija.. Vise je imao onaj Beli ili kako vec koji je nesto.Gde ti zivis.
Ne skida se sa tv
Imamo je na dnevnom planu, sestrična mi je upala u jednu od tih šema prije neki dan.Smej se ti a istu šemu ste imali u hrvatskoj![]()
Nismo. Nama nitko nije obećavao nikakve kamate, nama je bilo obrnuto, kad bi dizali kredit, uzimali bi nam još 10%Smej se ti a istu šemu ste imali u hrvatskoj![]()
pa kad je toga bilo u "C Marketu"?
Ako pošaljemo Slobu primiće nas u EUPošto se ovde misli na laži političara, najveća među njima je definitivno ona kojom su nacionalisti obmanuli Srbe još krajem 80ih i početkom 90ih. Zapad nas mrzi, samo Rusija, nas i Rusa 300 miliona itd. Laž koja traje već tri i po decenije.