Koja je mobilna mreža po Vama najbolja?

najbolja je Telenor ubedljivo,sto se promocija tice. A ja sam na mrtvom MTS-u.. Presao bih odavno na drugu mrezu da ovaj broj nemam dugo. Ubedljivo najgore promocije,a najskuplje. Mislim,ako je o pripejdu rec.. Posle Telenora ide VIP ili sad ja mislim da se zove A1. Te dve mreze su najbolje,sto se tice pripejda. Za postpejd nisam siguran...
 
najbolja je Telenor ubedljivo,sto se promocija tice. A ja sam na mrtvom MTS-u.. Presao bih odavno na drugu mrezu da ovaj broj nemam dugo. Ubedljivo najgore promocije,a najskuplje. Mislim,ako je o pripejdu rec.. Posle Telenora ide VIP ili sad ja mislim da se zove A1. Te dve mreze su najbolje,sto se tice pripejda. Za postpejd nisam siguran...
Pa možeš da preneseš broj u drugu mrežu.
 
Telekom je najgori po pitanju pogodnosti kada sam u vipu plaćao 350 din i ukinuli mi paket pa ponudili 450 ja pređem u telekom zmijarnik da plaćam 550 din. Posle godinu dana su ukinuli obnovu tog ugovora kao ne postoji više pa mi nude neki za 850 din medečno. Sada plaćam 1000 i čim se vratim gasim broj.
 
Шта знам, телеком, без обзира на гомилу неспособног/необученог особља, честих промена пакета (додуше корисник што потпише то остаје до краја и то се не мења осим ако није боље за корисника).
Што се тиче квалитета саме мреже, тамо где се крећем је на задовољавајућем нивоу.
Једно време сам користио и ВИП али се Телеком по питању мреже показао бољим.

Што се тиче пакета, у Телеком ваља заћи тек око нове године. Разлика у пакетима око нове године и касније током године је криминална. Нпр телефон који сам узео уз пакет за динар сада бих морао у истом пакету да доплаћујем око 1500 дин месечно...
 

Back
Top