Koja je...2.put

Sad sam se setila šta bi me uvredilo od tebe. Da kažeš da sam se ružno našminkala... E, tu bih bila kao uveli maslačak. :p

P.S. Gotivi tebe Snox, samo ne može protiv sebe. Tako mi se čini.
 
CaLiMeRo:
Sad sam se setila šta bi me uvredilo od tebe. Da kažeš da sam se ružno našminkala... E, tu bih bila kao uveli maslačak. :p

P.S. Gotivi tebe Snox, samo ne može protiv sebe. Tako mi se čini.
ne bih mico to nikad rekla,samo bih te pitala zasto ne probas na neki drugi nacin. :lol:
a sto bas to?ispada da se ja ruzno sminkam pa nemam pravo da kazem drugima :lol:
 
Opet su pocele o kozmetici, josh samo da predju na parfeme. :lol:
E stvarno ste neverovatne.
A znate sta, sad cu ja lepo da odem tamo na zenski kutak i svaku temu da Vam miniram i da skrecem sa teme.
Ocu leba mi, samo nemam sad vremena...
 
loop:
Opet su pocele o kozmetici, josh samo da predju na parfeme. :lol:
E stvarno ste neverovatne.
A znate sta, sad cu ja lepo da odem tamo na zenski kutak i svaku temu da Vam miniram i da skrecem sa teme.
Ocu leba mi, samo nemam sad vremena...

loope,ajde budi dobar da ne vucem usi :roll: - sad ti ozbiljno kazem - a ti dobro znas kad se ja salim a kad ne:twisted:
 
e ma ne znam zasto se lupi tako izbezobrazio...to ne lici na njega.ne svidja mi se sto se odusevljava takvim izjavama kao efendijinim,,,,kao da zeli da bude los.ne znam zasto neko ko je dobar zelid a bude los.zar ne shvata da svako ima svoj stil....a ovo nije njegov.
 
Hocu i ja da budem los,
Barem jednom za svoj gros...:lol:

Bešte žene 'oću budem loš.

Ne, ne stvarno dosta, sta sad cemo sam ja i efendija da se branimo od zena.I samo zene pisu na ovoj temi i pocinju da nas mrzi. E pa necemo nismo ni mi ludi.
Sad moram da vam odam priznanje.Stvarno ste carice.Divim vam se :D

P.S. Sad kad procitam moze da zvuci malo ironicno, ali kunem vam se da nije tako.
 
Ma daj bre devojke hajde da se zezamo.
Misli ovo je super tema za to.
Probao sam da oteram devojke a oterao sam muskarce.Savremene muskarce :lol:
E znaci sad se zezamo i nista nije ozbiljno.
Sa V.A. necu da se zezam zna opasne stvari tako da mi to bas nije pametno.
E ali sa pajamacom hocu, ona je bash cool lik.

E maco znas li kako ja tebe zamisljam, ako jednu nisku zdepastu partizanku sa sve onim kacketom i kako ti mislis da si ti nesto postigla u zivotu i sad imas prava da naredjujes drugima.

pozz
 
hanibal77:
pa dobro prijatelj bi bila malo previse jaka rec.ali recimo sa nekim si ok i cak kada gresi pazljivije mu ukazes na to,a neko te nervira pa mu saspes bez razmisljanja. e ja sam bila glupa pa sam mislila da sam sa snosajem u ovom prvom slucaju.
ma ne mislim da si debela baba ludo haha posle cele ove price sad ovo ispada zesci sliht :lol:
al sta da ti kazem kad i sama znasna greskama se uci!!!

Hoces da kazes da bi trebali ja i loop sad da pusimo jedan drugome, posle ovoga gde smo se kao nasli kao istomiljenici? I da loop nikada ne skoci na mene ako se ne slazemo u misljenju ili ako mu ne pase ono sto kazem o njemu.OK. Nije tragedija.Tragedija je u tvoja jer si jedina ti popizdela.Sve kulirijaju a ti kurebecas. I sama dokazujes da cistis sebi teren da bi bila mirna od podjebavanja nekim nazovi, 'drugarstvom sa foruma'. Zato i koketiras.Nisi iskrena.To sam video.A nisam ni ja.Posteno.
 
Ma gde zene je prava seljanka.Definitivno boluje od kompleksa nize vrednosti.
Svaki dalji komentar o njoj suvishan.
nothing.gif


Nego kde pobegose ove cool forumashice?
Cim sam rekao hajde malo da se salim one pobegose.
Znaci sa njima mora samo ozbiljno.

E CaLiMeRo leva sisa ti veca od desne :lol:
 
Dela se i ti naljuti i da bude super.Ti barem znas kad se ja zezam.
I ne glumim ludilo hocu da se zezam necu da se ulizujem.
Ko shvati shvatice , ko ne shvati bash me nesto i briga.

Hej V.A.,
Video sam danas dve plavusice dobile kao nagradu za neko glasanje silikone.
Znas kako im je bio srecan oseh na licu.
Voleo bih da vdidim i to kod tebe, zato kad god cujes da ima neko glasanje a ti salji poruke, mozda dobijes par silikona.
a calimero i dalje ima jednu sisu kracu od druge :lol:
 
loop:
a calimero i dalje ima...
:lol: :lol: :lol: E, izvini Loop što nisam primetila post iz prve... Slabo te čitam...Ajde sad ću ja malo da se naljutim. U stvari, ne mogu sad, suviše sam dobre volje, ali kasnije ću svakako.

P.S. Ako hoćeš mene da pljuješ na temu fizičkog izgleda, poslaću ti na PP listu svojih mana, pa se zabavljaj. Ovo sa asimetričnim tits ti je bio pucanj u prazno, ali i pokušaj se računa. Keep on trying :wink:
 

Back
Top