Koja je...2.put

Hani, meni samo nije jasno zasto tebe pogadja kako tebe, mene, petog, desetog, dozivljava/zamislja, neko potpuno nebitan?
Pusti ih, ionako ni ne mogu da dodju do izrazaja, osim kad pljuju po nekome... Treba imati razumijevanja za to...
 
snoshaj efendija:
Nema na cemu. Ja licno mislim da nema. Ovo je samo moje misljenje na osnovu vasih stavova koje iznosite na forumu i slikica u profilu (bile one vase ili ne).
U principu, ako slika nije vasa a stavite neku sa neta, obicno ukaze na vase mane.To sto je na slici, nedostaje vama.

Gresis Efi,nevidjeno - sve je individualno.Ono sto stavis u avatar - "obicno ukaze na vase mane" :D - mozda kod nekih ljudi - ja volim promenu,pa menjam avatare - sto ne znaci da volim da menajam ljude sa kojima sam bilo da su prijatelji ili partneri,tako da ti to ne pije vodu bas...;)
 
Gazdarica:
Hani, meni samo nije jasno zasto tebe pogadja kako tebe, mene, petog, desetog, dozivljava/zamislja, neko potpuno nebitan?
Pusti ih, ionako ni ne mogu da dodju do izrazaja, osim kad pljuju po nekome... Treba imati razumijevanja za to...

Da Vas nije briga ne bi dolazile na ovu temu :lol:
 
ljubo hvala. pecko samo mi nemoj reci da si ti milovan(nutela) hahahah
sto se tice fotke devojke na motoru, cini mi se da je to bilo u profilu zene s greskom.mozda gresim, izvinjavam se zeni.
 
ahahahha....ono sto stavis u avatar ukazuje na mane

je !!!!!! pa ja sam tjopava !!!!!! hahahah

lupi, a jel taj tvoj "zponzor" oce da mi ugradi i noge?

mislim,ok je i ja radim neke tamo plastike ti valjda to znas......samo dala sam zakletvu,fak...ili da budem necastan doktor.

dilema jbt
 
A zabatali bre Aristotela i samo necasno, i imash za 10 dana da sakupish pare i za silikone i za noge.A posle se jos malo potrudi i nabudzices i pozadinu.Samo nemoj mnogo da se trudis da ne ostanes trudna;)

2Gazdarica
Ne to me netesi vec me nervira.Ne moze covek da Vas otera sa teme pa to tije.Tacno sto je gori prema vama a vi se sve vise primate.
2Hani
ako negde pricam o kozmetici onda je to na zenskom kutku gde ti svakako nije mesto,a zenama to nije smetalo.
Atebi je na Sameremenom muskarcu mesto a?
 
hanibal77:
e sad da se javim posto sam spominjana :p
@efendija-da naljutila sam se ali zapravo na samu sebe jer sam mislila da si ipak normalan

Ne mogu da verujem.Ljutis se zato sto sam izneo misljenje na osnovu onoga sto sam zakljucio (mozda pogresno, ponavljam po stoti put)?Ne znam samo zbog cega imas toliku potrebu da ljudi imaju krajnje pozitivno i super misljenje o tebi? U RL bih tu potrebu i razumeo ali ovde , na forumu...Pa ovo treba da bude zabava i dobro zezanje a ne poligon gde cemo dominirati, kupiti oskare popularnosti, zavoditi, biti fatalni za suprotni pol. Zamisli na sta bi to licilo kada bi bila ista tema ali namenjena vama da iskazujete misljenje o muskom delu, i ti na primer rekla da predpostavljas da imam mali ***** jer si to zakljucila po tome sto 'mrzim' zensku populaciju(opste poznato misljenje forumasica o meni) jer ne mogu da ih zadovoljim pa su mi se cesto smejale i podjebavale me. I ja se onda nadurim.Ma daaaaj...
 
Мени се баш чини да је ово једна од ретких тема где је Ефендија коректан. Човек је само изнео какав утисак на њега остављају наши постови. Мене је дефинитивно промашио, али ОК, такав утисак је ОН стекао, немам намеру да га убеђујем у то каква сам ја у RL. ...A било ми баш занимљиво да прочитам како ме доживљава.
 
Hellen:
Мени се баш чини да је ово једна од ретких тема где је Ефендија коректан. Човек је само изнео какав утисак на њега остављају наши постови. Мене је дефинитивно промашио, али ОК, такав утисак је ОН стекао, немам намеру да га убеђујем у то каква сам ја у RL. ...A било ми баш занимљиво да прочитам како ме доживљава.

Tacno. I ne vidim svrhu da se bilo ko ljuti na to.Niko od nas nije vidovita baba-Vanga da zna ko je kakav u RL. Samo predpostavke. Hanibal OCIGLEDNO koketira, OCIGLEDNO (bar meni) ima frku sa kilogramima i sta da kazem?A legende kruze o njenim sisama i kako da ne kazem to kako je dozivljavam.
Ma **** mi pas mater i kad sam dao komentar. Ovo je jedna od retkih stvari koja me bukvalno iznervira, ne zbog toga sto nisam Hanin ljubimac, vec zbog tolike doze sujete. Pa ***** mu materina, neka bilo koja od vas posle svih mojih palamudanija kaze da me ne zamislja kao nosatog grbavog patuljka koji nije video picku u zivotu, onda je stvarno luda.I sad ja treba da penim okolo:
'Ma lupas, nemas ti pojma...'Na ignore si, eto, dodaj mi jos jednu grbu i smanji ***** sa 6cm na 4 ako ti je zadovoljstvo....'
Ovo je nevidjeno, zaista.
 
Hani, bre, nisi se valjda stvarno naljutila? :shock: Na Snoxa?
Ma, daaaaaaj bre, bar ti prihvataš zezanje. Ili ne?
Na kraju, šta te briga šta on piše /to je Snox, a ovog puta je bio fin u odnosu na to kakav ume da bude/? Ti znaš da si pretty.:D
Reci da si se šalila sa ovom ignore-ljutnjom...
 
CaLiMeRo:
Hani, bre, nisi se valjda stvarno naljutila? :shock: Na Snoxa?
Ma, daaaaaaj bre, bar ti prihvataš zezanje. Ili ne?
Na kraju, šta te briga šta on piše /to je Snox, a ovog puta je bio fin u odnosu na to kakav ume da bude/? Ti znaš da si pretty.:D
Reci da si se šalila sa ovom ignore-ljutnjom...
zapravo je tu pisalo nesto dugo dovoljno dugo da procita koga zanima.
posle je ostalo samo ovo ;)
ne nisam se naljutila razocarala samo
iskrenost ok sve to ali ako glumis drugara onda takav ostanes...
kako bi bilo da ja sad napisem o tebi da te zamisljam kao babu jer si rekla da ti je fotografija iz mladjih dana?zar bi shvatila iskreno ali dobronamerno?
 
hanibal77:
iskrenost ok sve to ali ako glumis drugara onda takav ostanes...
kako bi bilo da ja sad napisem o tebi da te zamisljam kao babu jer si rekla da ti je fotografija iz mladjih dana?zar bi shvatila iskreno ali dobronamerno?
nešto drugo... okej, možda ja nisam pročitala sve.
znači, dobro sam procenila...nije u pitanju tvoja sujeta, nego osećaj da ste drugari. okej, onda razumem.
da mi neko koga smatram prijateljem tako nešto kaže, povredila bih se.
da mi nepoznat lik na krsti to kaže, bolelo bi me uvo,
plus bi mi bilo smešno što ne ume da zaključuje kako treba.
da li bih mislila da je dobronamerno?
zavisi od toga kako sam procenila tu osobu. ima ovde likova koji su jako fini u izražavanju, a ni najmanje nisu dobronamerni, tako da... zavisi ko je u pitanju.
(na tebe se ne bih naljutila, slobodno pričaj da sam baba :wink: ... možeš i da kažeš debela baba :lol: :lol: :lol: )
 
pa dobro prijatelj bi bila malo previse jaka rec.ali recimo sa nekim si ok i cak kada gresi pazljivije mu ukazes na to,a neko te nervira pa mu saspes bez razmisljanja. e ja sam bila glupa pa sam mislila da sam sa snosajem u ovom prvom slucaju.
ma ne mislim da si debela baba ludo haha posle cele ove price sad ovo ispada zesci sliht :lol:
al sta da ti kazem kad i sama znasna greskama se uci!!!
 

Back
Top