Koja im je dozvoljena cifra... ili... koliko prethodnih im tolerisete?

commodore:
Aman ljudi, jel ja govorim mandarinskim jezikom?
Htedoh prostu stvar... da se malo zezam...
I da pitam sledece...
Dakle, posle koliko razlicitih seksualnih partnera pocinjemo da pricamo/mislimo/ogovaramo da je riba .... hm... *****, drolja, ****, sljam, luda... kad bas moram eksplicitno da kazem... :roll:

..........

mozes misliti... cenzurisane reci coorwa i tzawa... strasno... :roll:

Hmm....pa posle 5 ili 7 ili 16 kako kad....zavisi od iskustva i kriterijuma ;)
 
sad o ovemo bi se moglo i moglo pricati

"Dakle, posle koliko razlicitih seksualnih partnera pocinjemo da pricamo/mislimo/ogovaramo da je riba .... hm... *****, drolja, ****, sljam, luda... kad bas moram eksplicitno da kazem... :roll:"

pa kako ja ovo vidim

cura nije nikada "drolja" sto je promenila 10-toricu

vec je drolja zato sto se spustila na nizi nivo od onoga sto vredi, zato je dolja,

sljam se rodi sam od sebe, nema dvojbe

curam moze da spava sa vise od 10 i da ima "ono" u sebi sto jos vredi i za sta se treba boriti.........:-D
znam cure koje su takve i jos su na vrhu top-liste kod muskraca ..a i vi to znate i znate na koje vam se koke dize ...........tako


rekoh sta sam mislila :oops:
 
commodore:
Decaci, nesto razmisljam... posle koliko partnera - (seksualnih) - da nam se blagocastive staramajke ne sablazne, elem, posle koliko razlicitih partnera zena postaje ... hm... izaberite vec doticnu rec... :lol:
... hm...
.... recimo... nepodobna za majku vase dece... :wink:

Dakle, koja je to cifra?
3?
5?
10?
? :-?

Dečaci mogu samo polemisati na ovu temu i ništa više.:-D
Nikada neće moći biti sigurni koliko je ta dotična imala partnera; 3, 5 ili 50,tako da..............
Pitam se da li isto pitanje važi i za dečake?:-D
Posle koliko različitih partnerki vi postajete nepodobni za oca?
 
@ Bobba
vec je drolja zato sto se spustila na nizi nivo od onoga sto vredi, zato je dolja,
Interesantno. Lici kao da moze da bude istina...

...
@ Selena
Dečaci mogu samo polemisati na ovu temu i ništa više.
E to si, Selena, lepo rekla...
Ali postoje nacini da se sazna. No, to je najbolje cuvana muska tajna.
Odrzala se kroz vekove pa vam je ni ja necu reci... :wink:
 
loop:
U pravu ste vi da je nebitno da li je imala 10 ili 50 jel nije to sapun pa da se istrosi.
Ali ako je neka riba promiskuitetna i jednostavno voli da se trpa i nije je trpao samo onaj ko nije pitao, kako onda da ozenis takvu curu?

Evo npr. ti upoznaš neku devojku koja nije iz tvog mesta,zaljubiš se i sve redom.............i odlučiš da je oženiš............otkud znaš sa koliko je tipova bila pre tebe.................?
Da se razumemo,ne opravdavam ja nikoga,ali zašto su samo devojke koje su promenile više partnera prozivane (da ne kažem kakvim sve imenima nazivane),a muškarci koji rade to isto, nisu?
 
Selena:
Evo npr. ti upoznaš neku devojku koja nije iz tvog mesta,zaljubiš se i sve redom.............i odlučiš da je oženiš............otkud znaš sa koliko je tipova bila pre tebe.................?
Da se razumemo,ne opravdavam ja nikoga,ali zašto su samo devojke koje su promenile više partnera prozivane (da ne kažem kakvim sve imenima nazivane),a muškarci koji rade to isto, nisu?

Pa ne bih je ozenio drugi dan.Vremenom izadje i to na videlo.
Raspitas se malo pametnije je to nego da posle u braku nosis rogove :mad:
 
Selena:
E što sad neko.................:-D


ćuti bre selena volim da se reklamiram kao promiskuitetna ličnost ,,, jer kod mene važi ono pravilo ,,,očekuješ najgore nadaš se najboljem ,,, kreneš sa svojim brljotinama i kako razgovor odmiče frajer skonta da u tebi i ima nešto ,,,, ali TEK će otkriti to nesto ,,,, pa ukoliko ima vremena --ostaće
 
commodore:
hm... espi... sto se nose rogovi?
Mojne licemerstvo... ako ga woman ne voli, nek se razvede, ako je husband ne zadovoljava - nek se razvede... ali rogovi... to je SAMO zbog sklonosti doticne ka Zivanu (autor postovani g. Veksla) i nicega drugog...

e sad cu da ti nacrtam

dragi nam i mili loop je rekao da nece da ozeni devojku koja je imala puno partnera pre braka, jer bi tako sebi nabio rogove:roll: - svasta

odakle ti bre loop-e znas da bi te ta devojka varala,tj zena u braku :roll:
i mojne te glooposti vise,kad budes imao vise zivotno-ljubavnog iskustva onda se javi,a sad u kucicu - mislim idi uci bre,znas sta si obecao:evil:
i sta se ja koji andrak nerviram zbog ....... glooposti
a ti commodore,drz se,jer ako skocim na tebe hahahaha gotov siiiiiiiiiiiii;) :twisted:
 

Back
Top