koca koca chemist

Da li mislite da kocu trebamo staviti za moderatora na prirodnim naukama


  • Ukupno glasova
    13
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

koca chemist

Domaćin
Poruka
3.216
Da li trebamo ovog mentola postaviti za moderatora na prirodnim naukama.....
Vidoh ja predlazu kreptu tamo pa sam dobio inspiraciju....:whistling:
Inace ideju sam ukrao od mikkija 88

L si srecan sad?
:D
 
Poslednja izmena:
eh pa nemozemo tako, ako zelish uzmi, mesto moderatora treba da se lepo izabere i da osobama koje imaju najvishe iskustva.

Ajde ne zezaj... Jedan tako izabran mi slao privatne poruke i vredjao i pretio i to cetiri poruke za redom... Kako li su samo njega izabrali... I prosao samo sa opomenom... Eno ga i dalje moderator... Osoba za uzor...

A da napomenem, pritom ga nisam nikad pre toga ni pomenuo... A ne izazvao... Zato se i kurche preko privatnih poruka... Jer ako ja iskopiram ovde te njegove bljuvotine, onda sam jos i ja kriv...

Ako decko zeli, dajte mu lepo to mesto... Pa onda da na miru moderise ostale clanove...
 
Ajde ne zezaj... Jedan tako izabran mi slao privatne poruke i vredjao i pretio i to cetiri poruke za redom... Kako li su samo njega izabrali... I prosao samo sa opomenom... Eno ga i dalje moderator... Osoba za uzor...

A da napomenem, pritom ga nisam nikad pre toga ni pomenuo... A ne izazvao... Zato se i kurche preko privatnih poruka... Jer ako ja iskopiram ovde te njegove bljuvotine, onda sam jos i ja kriv...

Ako decko zeli, dajte mu lepo to mesto... Pa onda da na miru moderise ostale clanove...

Aha! Vidish to se zove greshka u analoshkom rasudjivanju, kada iz jednoga zakljucka izvodish opasne generalne sudove. To je najcesca logicka greshka koju ljudi prave. Povedi racuna o tome.

Ovom , podforumu treba detaljno preuredjenje, i da se i sam podeli na manje podforume, ne da nam bude ovakva zbrka :)
 
Често си овде, свака част, помажеш, дајеш одговоре, све најбоље о теби!!!
Само ако сам могао да сконтам још си средњошколац и мислим да није за тебе власт још увек ;) Али опет, озбиљан си... Реци нам шта ти значи то што ће те ставити за модератора, па ћемо онда одоворити на прави начин? Мислим да причам и у име колега форумаша, ако грешим извињавам се...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top