Ko vise sebe mrzi sto uticu na njega?

Ja ne mislim da je njima lakše. Nikada ne bih volela da sam muškarac. Stalno treba da si čvrst, stalno treba da se dokazuješ svima i ženama i muškarcima. Meni je jako zanimljivo da posmatram muškarce kako se ponašaju kada su u grupi. Tačno se vidi ko je glavni baja i njemu su svi naklonjeni, kao kul su. A ako je neko slabiji, onda ga zezaju. Ili ako se ne poznaju dovoljno, kao da idu po jajima jedan oko drugog. Sve nešto jedni drugima fino, pa podilaze na neki način. Jako interesantno i brzo ukapiraš ko je tu alfa mužjak u grupi. Pa onda vojska, pa opterećenje veličinom penisa, pa sam seks, mislim ja ga nikad ne bih imala da moram da radim šta oni moraju. Ma jadni muškarci. Zato ih i volim. Tako su napaćeni, a ne bi priznali ni za živu glavu da im je teško. One koji priznaju ne volim. :)
 
Ja ne mislim da je njima lakše. Nikada ne bih volela da sam muškarac. Stalno treba da si čvrst, stalno treba da se dokazuješ svima i ženama i muškarcima. Meni je jako zanimljivo da posmatram muškarce kako se ponašaju kada su u grupi. Tačno se vidi ko je glavni baja i njemu su svi naklonjeni, kao kul su. A ako je neko slabiji, onda ga zezaju. Ili ako se ne poznaju dovoljno, kao da idu po jajima jedan oko drugog. Sve nešto jedni drugima fino, pa podilaze na neki način. Jako interesantno i brzo ukapiraš ko je tu alfa mužjak u grupi. Pa onda vojska, pa opterećenje veličinom penisa, pa sam seks, mislim ja ga nikad ne bih imala da moram da radim šta oni moraju. Ma jadni muškarci. Zato ih i volim. Tako su napaćeni, a ne bi priznali ni za živu glavu da im je teško. One koji priznaju ne volim. :)

s kojim se ti muskima druzis? meni sve to sto si navela moze da prodje kod klinaca, ne kod muskaraca... ja takve ili ne znam ili se mnogo dobro foliraju...
 
Da li vise zena pozeli da je muskarac,
ili
vise muskaraca pozeli da je zensko?

hm, pa neshto se ne secam da je ijedna od zena koje znam zalila shto nije mushko niti neki od mushkaraca shto nije zensko... bolje pitanje je koliko mushkaraca pozeli da su "vishe" mushkarci i koliko zena pozeli da su "vishe" zene... ovi prvi vode, chini mi se... nekako, ipak je "lakshe" biti zaista zena od "biti mushko"...;):p
 
Kako je smesna ova tema.....

Igranka bez prestanka....

Ima prvo talasa zavisti, pa talasa ljutnje, pa talasa samoobmane, pa prebacivanja, pa izokretanja, sve ko u drustvu male dece, kad pitate ko je slomio vazu, a svi redom navode prvo negaciju, pa onda alibije, pa onda ljutnju sto se na njih sumnja, pa onda prebacuju i optuzuju druge, pa na kraju cak i cele "logicke price" koje su iz ugla malisana moguce, a svima jasno da je izmisljeno....(kuca dosla i oborila, ptica oborila, bio zemljotres.....i slicno)....

Posto nivo krstarice , osim ponekih napaljenih izuzetaka i specijalizanata opada u proseku, to je mozda interesantnije postavljati ovakve teme, neodredjene do kraja, pa da se bar slatko zabavimo pricama o azdajama preko sedam mora i gora.....
 
Kako je smesna ova tema.....

Igranka bez prestanka....

Ima prvo talasa zavisti, pa talasa ljutnje, pa talasa samoobmane, pa prebacivanja, pa izokretanja, sve ko u drustvu male dece, kad pitate ko je slomio vazu, a svi redom navode prvo negaciju, pa onda alibije, pa onda ljutnju sto se na njih sumnja, pa onda prebacuju i optuzuju druge, pa na kraju cak i cele "logicke price" koje su iz ugla malisana moguce, a svima jasno da je izmisljeno....(kuca dosla i oborila, ptica oborila, bio zemljotres.....i slicno)....

Posto nivo krstarice , osim ponekih napaljenih izuzetaka i specijalizanata opada u proseku, to je mozda interesantnije postavljati ovakve teme, neodredjene do kraja, pa da se bar slatko zabavimo pricama o azdajama preko sedam mora i gora.....

Uh što ne volim samoproglašene pametnjakoviće. :roll:
Znate, inteligencija se ogleda i u sposobnosti konciznog izražavanja. Kratko i jasno. Nisam to primetila ni u jednoj temi koju ste otvorili, pa bi bilo dobro da ne izdvajate sebe iz mase, koju tako "slatko" ismevate.
 
Poslednja izmena:
Uh što ne volim samoproglašene pametnjakoviće. :roll:
Znate, inteligencija se ogleda i u sposobnosti konciznog izražavanja. Kratko i jasno. Nisam to primetila ni u jednoj temi koju ste otvorili, pa bi bilo dobro da ne izdvajate sebe iz mase, koju tako "slatko" ismevate.

Ni u jednoj od hiljadu otvorenih????

Obicno su mi prebacivali da ne razumeju sta hocu da kazem, ili su u startu bili u opozitu....
Naravno greska jeste do naratora, ali onda ponekad dodjete do toga da postupno objasnjavanje takodje uvredi iste one koji najvise imaju problema sa razumevanjem....
Oni su prvi vrisnuli da sebe dizem u visine time sto im objasnjavam kao da su mala deca....
I sad saberi....ne valja ovako , ne valja onako , i jedino do cega dodjes je ne valja da se medijski pokazujes vise od njih....odmah krene to sto si ti ovde rekla....
Pomisle da si pametnjakovic, pa onda naravno to suzava njihov prostor i onda mora se minirati, argumentima ili odmah krene licno hvatanje za rec, provociranje tipa "hajde ti uradi to sto drugima pricas" , i ostale snobovsko elitisticke hijararhijske igrice....

Ali i tu ima cara medju decicom...
Ovde je bio clan foruma NEVEROVATNI, koji je bio beogradski mangup, pun iskustva, pozer, izgradjen maher.....
Sa takvima je merak izaci na duel , cak i kad je u pitanju ovo napucavanje i nadmudrivanje na licnom planu....

Ovde trenutno nema takvih....

Mene bas briga za to sto ti mislis o meni .....
Meni je recimo bitno da pametnjacenjem isprovociram mudre osobe da se jave, posto su one danas u tisini i prilicno su gurnute i prisiljene da cute....
Ono sto je vecini bitno da potvrde svoju egzistenciju ili izgrade neku ideju uspesnosti komunikacije, sto nemaju u realu , jeste njihov legitiman cilj , ali nije i moj....
Mozda bih trebao da budem dobar drug , i svi ovde da se slizemo i jedno drugo hvalimo , i znas sta , posle otprilike tri nedelje popucaju bas kod takvih svi sistemi....i krenu bas one najslatkorecivije da se oko banalnih stvari napucavaju....
To je ono u socijalnoj teoriji da nema potvrde klana ako se stalno ne dokazuje pripadnost i tako ojacava status......

To sto precutno zelis da se svako uvazava i da se formira neka vrsta emotivnog odnosa medju clanovima , da bi se uopste "dozvolila" neka izjava koja mozda moze da se tumaci negativno , tj u stilu "samo prijatelji mogu da mi kazu neprijatne stvari", ostali to nemaju pravo i automatski postaju neprijatelji i bez manira.......to je tvoja stvar......i mozda sledeca etapa mog diplomatskog razvoja.....
 
Optužio si me za sve ono protiv čega sam i sama, a sve na osnovu kritike. To nije u redu. Kao što nije u redu ne objasniti šta se želi temom, pa i kada se primeti da forumaši ne razumeju svrhu teme. Ako je tako, ako niko, sem retkih, ne razume, onda treba prestati sa temama.
 
Optužio si me za sve ono protiv čega sam i sama, a sve na osnovu kritike. To nije u redu. Kao što nije u redu ne objasniti šta se želi temom, pa i kada se primeti da forumaši ne razumeju svrhu teme. Ako je tako, ako niko, sem retkih, ne razume, onda treba prestati sa temama.

Nije tako....
Vidis, osobe pamte neke stvari stalno , a neke poente i emotivne dogadjaje i stavove zaboravljaju najkasnije posle mesec dana ......
Forum omogucava da kroz odgovor drugima obnovite vasa emotivna secanja i samim tim i poente koje ste mozda izvukli , a mozda i zaboravili u zurbi da sa daljine pogledate....

Evo ti jednog citata iz filma koji se meni svidja , jer je opozit trenutnom mnjenju u srbiji....
Kad pomislite da sam pakostan i zloban, zamislite da sam smirgl papir koji vas tare....
Zamolio bih vas u tim trenucima budite svoji i dovoljno iskreni i onda ce kontakt sa mnom, vas uciniti sjajnijim nego sto ste bili , dok ce smirgl papir ostati izguzvan i istrosen......

Volite svoje zlobnike, to ce ih najvise izludeti........
 

Back
Top