ko vas je najvise iznevjerio?

Ja bi mogla da oprostim ako bi tom nekom bilo zaista zao sto je napravio/la gresku.......
@baby84 meni je tvoje drugarice zao mora da je bila mnogo tuzna kad je morala da zenzne onog koji joj je jedini pomagao u toj groznoj situaciji u kjoj je zivela i verovatno i dalje zivi;)
Poz
 
Desilo se mnogo puta. Nekad su ti bile jako krupne stvari, pa bi odmah bio kraj, a nekad bi nalazila opravdanja i prastala a stvari bi se ponavljale, i na kraju bi se opet isto zavrsilo. Mislim da je problem u mojoj krivoj proceni i nerealnim ocekivanjima. Polazim od toga da druga strana ima osecanja identicna mojim i tu najcesce pogresim :(.
 
Nevencica:
Ja bi mogla da oprostim ako bi tom nekom bilo zaista zao sto je napravio/la gresku.......
@baby84 meni je tvoje drugarice zao mora da je bila mnogo tuzna kad je morala da zenzne onog koji joj je jedini pomagao u toj groznoj situaciji u kjoj je zivela i verovatno i dalje zivi;)
Poz

ma da ti iskreno kazem nezalim je uopste, prije jesam dok nije uradila ono sto jest sad mi svejedno nek pati sto se mene tice,uopste nemogu vise taku osobu da zalim, kad ona nije mene necu ni ja nju.sazaljevam je samo sto je toliko glupa.
 
muskarci koji su me aj da kazem "izneverili" nisu bili pravi, i vredni mene...tako da posle nekog vremena shvatim da mi je i bolje bez njih....ali me je najbolja drugarica posle 18 god besprestalnog druzenja izneverila. upala je u ozbiljnu vezu po prvi x...izgubila se totalnoi pala u depresiju...strah ju je bilo da mi otkrije sta je muci iako sam joj vise x spomenula da sam tu i da zelim je saslusati...izabrala je drugi nacin....zatvorila se....i tu je puklo! ko bi rekao posle toliko godina....ali zivot je takav....svakog trenutka moze neko da te izneveri, tako da sam naucila da se ne vezujem previse i ne dajem sve od sebe....kad tad tome moze doci kraj!!
 
imala sam jednu drugaricu, sa kojom sam bila nerazdvojna i koja mi je bila neverovatna podrska u zivotu kada mi je najvise trebala...odjednom prestaju svi njeni pozivi i poruke...pokusala sam da je zovem, da joj pisem, svasta nesto, ali nista nije uspelo...evo vec vise od pola godine nemam pojma sta se desava, a kada se sretnemo u gradu stalno me farba kako nema vremena i kao javice mi se....jako sam razocarana...najvise tim sto ne vidim u cemu je moja greska i da li je uopste greska...bezze :?
 
Desilo se...to su uglavnom bili prijatelji.Ljudi kojima sam verovala,prema kojima sam bila neizmerno fer i pazljiva.....tesko su mi padale te izdaje......ali naucila sam iz svega toga jedno:nikom ne treba verovati,i ni prema kome ne treba biti isuvise dobar.Kao i u semu i u plemenitosti treba imati granice.......
 
jesu... taj dan nikada necu zaboraviti... bilo je prolece... subota ujutru... i ja sam zamolio moju majku da mi isprzi kobasice da jedem... i izas'o sam napolje da se igram... i posle, ona me zove... sine, sine... dodji da jedes kobasice... i ja kazem.... evo, mama, idem.... i u trenutku kad sam us'o da jedem, shvatim da su oni pojeli sve kobasice... meni je tad bilo jako krivo... od tad vise nisam jeo kobasice... dobro... mislim... nisam tako cesto... dobro, dobro.. nista se nije promenilo... ma dobro... nije ni b... ma sta je vama, ljudi? pustite me da ispricam...
 
Pa mene jeste jedna....npr kad sam se bila stvarno zaljubila u momka (s kojim me je ona upoznala) i stvari isle super dok se on nije odjednom udaljio....da bih kasnije cula da mu je ona lupala gluposti o meni....doduse bili smo (malo veca) dijeca.
Pa malo zrelije paljevine...ajd mi posudi pare.....djeca mi nemaju....bla bla....a muz sjedi u kockarnici...uf to mi je bilo bolno raskinuti.....i sad ne znam da li sam mogla bolje postupiti...
 
Emily_Bg:
Desilo se...to su uglavnom bili prijatelji.Ljudi kojima sam verovala,prema kojima sam bila neizmerno fer i pazljiva.....tesko su mi padale te izdaje......ali naucila sam iz svega toga jedno:nikom ne treba verovati,i ni prema kome ne treba biti isuvise dobar.Kao i u semu i u plemenitosti treba imati granice.......

Znas sta sam ja naucila?
Treba da radis SAMO i JEDINO ono sto tebi prija i ne ocekivati nista zauzvrat .... i postavljati granice...znas mogu da ti pokupim klinca iz skole ali ne mogu da ti kuvam rucak zato sto smo drugarice....moram i ja u svojoj kuci rucak kuvati...
Makar ne dok ne budes sigurna (a kad smo uopste sigurni?) da mozes da se "oslonis" na drugu stranu
 
ja mislim da se i nemoze biti siguran u tome. ja sam bila 100% sigurna da se mogu pouzdati i vjerovati nasljepo toj svojoj drugarici, ali eto na kraju me izigrala.svasta mogu prastati, i da mi je neko drugi to ucinio sto je ona,neko kome nisam bas toliko vjerovala, vjerovatno bi mu nekad oprostila, ali njoj necu nikada zato sto to od nje nisam nikad ocekivala.
 
baby84:
da li vam se desilo da vas osoba od koje ste smatrali da vam je dobar prijatelj ili jako biska, iznevjerila na neki nacin.kako ste se osjecali tada i koliko je to utjecalo na vase prijateljstvo, vezu....


Retko se desi, al kad se desi, osoba je otpisana, nema popravke i vracanja na staro. Smatram da sam dosta tolerantna, pa kad se desi da neko pretera, to onda bas mora da bude strashno, pa je samim tim neoprostivo. Drugarice su u pitanju.
 
Peta W.:
Najvishe su me izneverile one osobe koje sam bezgranichno volela,slepo im verovala i otkrivala se u potpunosti,tj. bila pred njima bez ikakvog,ali IKAKVOG garda. Pa sad kad malo bolje razmislim,ko mi je kriv... ? :roll:

Kao, sama sam kriva sto sam vjerovala.....I ja to tako cesto mislim...I nije to los stav samo...kako nekome da vjerujes...neko treba da zasluzi nase povjerenje, ali i mi treba da ga poklonimo....
 
Vidis, i ja sam do nedavno bila takva i govorila tako....sad mislim da se na prijateljstvu mora raditi, ne mogu (vise) nekoga tek tako, zbog jedne (fatalne) greske da otpisem...u stvari....necu da dozvolim nekom fatalnu gresku....ne mogu nekome dati ogovornost ako nije "dorastao zadatku"...
lara#1:
Retko se desi, al kad se desi, osoba je otpisana, nema popravke i vracanja na staro. Smatram da sam dosta tolerantna, pa kad se desi da neko pretera, to onda bas mora da bude strashno, pa je samim tim neoprostivo. Drugarice su u pitanju.
 
mammy:
Vidis, i ja sam do nedavno bila takva i govorila tako....sad mislim da se na prijateljstvu mora raditi, ne mogu (vise) nekoga tek tako, zbog jedne (fatalne) greske da otpisem...u stvari....necu da dozvolim nekom fatalnu gresku....ne mogu nekome dati ogovornost ako nije "dorastao zadatku"...

Ne radi se o jednoj gresci. Ali ta zavrsna je obavezno i fatalna, kad malo bolje razmislim. Do sad su mi se desila 2 razocarenja, jedno bas nedavno i zaista ne vidim razlog da postupim drugacije nego da zaboravim na tu osobu.
A to za odgovornost - ako sam dobro razumela znaci smatrati za prijatelja onoga ko to zaista
zasluzuje, paaa mogla bih da malo poradim na tome, tj. da vise razmisljam kad upoznajem ljude. Mada, imam prijateljstva za koja znam da ce trajati ceo zivot.
 
Najvece razocarenje je bilo kada sam shvatila da su moji roditelji ljudi, a ne superheroji.. ali mislim da ovakav odgovor nije ocekivan, trebala sam da kukam o nekom tamo frajeru ili laznom prijatelju... ma ja ljude koji lazu prvo dobro udarim, izudaram, cisto iz pedagoskih razloga... a onda ih zaboravim, izbrisem ih gumicom iz secanja...
 

Back
Top