KO SU VAGE ?

Malla...
nema to nikakve veze...
ja sam dupla vaga...ali imam Plutona i Vener na asc u konjukciji...pa to menja celu sliku...
Opet moja naj drugarica je vaga...sustinski smo slicne ali hm....neke njene osobine me dovode do ludila...
zato poima nema da li su vage strastvene ili ne....jer mislim da je takva generalizacija prosto nemoguca...

Ja godinama volim jednu vagu....valjda zato sto mi je Mars u Vagi pa to povezujem sa tim...a opet njemu je podznak vatra ,pa mi i to odgovara...
 
Ja sam vaga, i meni su do sad najvise odgovarale devojke sa znakom ovna, po pitanju kreveta(osim toga mi nista nije odgovaralo), skorpije po privlacnosti i strasti(previse zele biti dominantne), strelci skoro po svemu, sa vagom mi je bilo mnogo lepo(sve sto je lepo kratko traje). ja sad podsecam da ono sto pise za svaku vagu, da traze savrsenstvo u svemu oko sebe, jeste istina, i da takvog partnera traze. I stalno im se desava da udju u neku vezu zaslepljeni jednom stvari kod partnera(recimo, lepotom ili pameti), i tek posle nekog vremena u vezi pocnu da analiziraju ostalo i dodju do zakljucka da taj partner nije za njih, a dovoljno je da im se neka sitnica ne svidi. Tada na sve nacine pokusavaju da otkace partnera, i to rade na veoma vest nacin, koristeci se raznim lazima i prevarama, a partner je ostao zabezeknut kako je moguce da njegov partner od onolike paznje i ljubavi koju je pokazivao na pocetku veze, dodje do takvog kraja, da ga vise nimalo ne zanima. Nikako da shvatimo da savrsenstvo ne postoji.
 
Dakle, mislim da muske vage, vise preferiraju da im devojka bude veoma lepa, sarmatna i zgodna, a isto tako i tajanstvena, otmena i da ima damske manire. Priznajem, da je meni kao vagi veoma bitan izgled, i to kako ce mene i partnera drugi videti kao savrsen par, izgledom i svim ostalim. I istina je da vaga zbog svoje nemogucnosti totalnog prepustanja osecanjima, malo oseca u seksu, a vise voli divlji seks( sa ovnicom), gimnastiku sto bi rekli. Ali bi zato sve ucinili da partner dozivi vrhunac u seksu.
Ja bi voleo da upoznam jednu lavicu ovde, da mi pise kako se slagala ili slaze vagama u svim pogledima.
 
DjuraMornar:
Ja godinama volim jednu vagu....valjda zato sto mi je Mars u Vagi pa to povezujem sa tim...a opet njemu je podznak vatra ,pa mi i to odgovara...
A znači ipak mars ima veze sa tim. Čitala sam u jednoj knjizi to da mars u horoskopu žene predstavlja kakvog muškarca tražimo, a sunce kakav bi nam odgovarao. to me jako zainteresiralo jer ja već godinama volim jednog ovan/rak, a meni je mars u ovnu, sunce u raku. A ja kad sam srela ovog ovna imala sam osjećaj ko da mi je on suđen. Pa me zanimalo jesam li u pravu, al mi niko ovdje to nije potvrdio.
 
Eto ne znam ni ja zasto, ali me mnogo privlace lavice, i mars mi je u lavu. A ja mislim da sve sto zenska vaga treba je u muskom ovnu, osim nekih grubosti sa njegove strane, to je odlicna kombinacija.
 
Bojan25:
Eto ne znam ni ja zasto, ali me mnogo privlace lavice, i mars mi je u lavu. A ja mislim da sve sto zenska vaga treba je u muskom ovnu, osim nekih grubosti sa njegove strane, to je odlicna kombinacija.
Ti treba da gledas gde ti je Venera,kao muskarac...
jer Venera pokazuje koji bi te tip devojaka privlacio...Mars je za muskarce u zenskom horoRskopu ;)
 
DjuraMornar:
Ti treba da gledas gde ti je Venera,kao muskarac...
jer Venera pokazuje koji bi te tip devojaka privlacio...Mars je za muskarce u zenskom horoRskopu ;)


Venera mi je u strelcu i odlicno se slazemo, ali vise me privlace lavice, i moram da pokusam sa njom, da budem miran.
Ma sta ja ovo pisem, ma ne treba gledati znakove, vec ako ti se svidja, ma koji znak da bude.
Lavice javljajte se, prozivam vas!
 
malla-malla:
e tu se slažamo :wink: samo što mene zanima muška vaga, ali ne za dugu vezu ili čitav život...a ja rak. pretpostavljam da vam mi nikako ne pašemo???

mala, jedino resenje za to ti je da malo vozas vagu, da mu se ne predajes, da stalno misli da nece moci da te ima, da si ti neuhvatljiva za njega, i da si tajanstvena(naravno uz to moras i fizicki da mu se svidjas). to vagu pocinje da kopka i ona krece da te osvaja, koristeci se svim i svacim, i dok god je tako ona ce te juriti. Veruj mi, tako su me izludjivale.
 
Vage uglavnom nisu za duge veze, vage su neverne, puno lazu, namazani su svim bojama, i to sve dok partner nije po njihovoj volji. A kad bi nasli takvog partnera, da im u potpunosti odgovara, oni postaju neverovatni u svim pogledima, sve zrtvuju da bi udovoljili, jednostavno najbolji.
Ne pricam narcisoidno, ovo je stvarno istina.
 
Bojan25:
mala, jedino resenje za to ti je da malo vozas vagu, da mu se ne predajes, da stalno misli da nece moci da te ima, da si ti neuhvatljiva za njega, i da si tajanstvena(naravno uz to moras i fizicki da mu se svidjas). to vagu pocinje da kopka i ona krece da te osvaja, koristeci se svim i svacim, i dok god je tako ona ce te juriti. Veruj mi, tako su me izludjivale.
:lol: hvala za savjet. Ali vidiš postoji i kod mene kvaka, u podznaku sam blizanac, a oni pašu vagama, zar ne? I imam puno od blizanaca 8-) A što se tiče vozanja, uživam u tome :razz:
btw imaš zakon ime :wink:
 
malla-malla:
:lol: hvala za savjet. Ali vidiš postoji i kod mene kvaka, u podznaku sam blizanac, a oni pašu vagama, zar ne? I imam puno od blizanaca 8-) A što se tiče vozanja, uživam u tome :razz:
btw imaš zakon ime :wink:

I ja sam blizanac u podznaku, i stvarno dosta toga imam od njih.
 
malla-malla:
a oko mene sve vrvi od vaga. muške, ženske biraj...nadam se da ću ostavit dobar dojam u ime svih rakova;)


Bojana, oces da se dopisujemo preko msn-a ili yahoo-a, ne zelim te muvati, samo bi voleo da pricamo malo vise. moram ti reci nesto u vezi rakova, sto nije za forum.
 

Back
Top