Ko je više dobro došao u Srbiju: Rusi, Ukrajinci ili Crnogorci?

Počeo si dobro na ovoj temi sa tim prvim postom. Koji ti je đavo kasnije. Deluješ kao njen idealni sparing partner.
Bacio bih je u obor ... na ignore ... ali, ne znam kako, neko je postavio za "superku" pa ne mogu.
Njene ustašoidne, srbomrzačke, patološke tendencije su evidentne na ovom forumu.

"Deluješ kao njen idealni sparing partner." ... mislim da treba još jednom da razmisliš o ovoj rečenici :rtfm:
 
Počeo si dobro na ovoj temi sa tim prvim postom. Koji ti je đavo kasnije. Deluješ kao njen idealni sparing partner.
I sad pokušaj spinovanja :mrgreen: ma važi ;)
Lagerta, reci, da li ti se često dešava da propustiš priliku da podbadaš pa da onda onako malo zahebavaš na finjaka?
 
Bacio bih je u obor ... na ignore ... ali, ne znam kako, neko je postavio za "superku" pa ne mogu.
Njene ustašoidne, srbomrzačke, patološke tendencije su evidentne na ovom forumu.

"Deluješ kao njen idealni sparing partner." ... mislim da treba još jednom da razmisliš o ovoj rečenici :rtfm:
Pitanje je da li baš tako misli ili smatra da treba uterivati političku korektnost.
 
Koji problem ti imaš? Prenela sam ti komentare koje su drugi pisali, postavila pitanje na osnovu njih, ali ti si imao potrebe da '' otkriješ moju zmijsku prirodu'' ?Au brate, radi nešto lepo u životu, nisu svi mrzitelji kao ti ...
toki je clan neke "denominacije", moras da ga razumes, on tako gleda na stvari, "religiozno"
 
Vidim da se broj učesnika smanjuje na ovom forumu ... još par ovakvih "superki" i ostaće samo ustaše i balije i ovi prikriveni ...
tako ije i vucic pricao, i mozda i dalje prica, ali je veleizdajnik, jedno prica, drugo radi gad

tako da je izdaja nas problem, a ne ti koje pominjes, oni se prepoznaju lako, a veleizdajnik kaze da pobedjuje na izborima?
 
Poslednja izmena:
Sada sam se sjetio kada sam napravio trol profil rasiste slomljenog srca na FHR-u.
Kao ja plavokos i plavook, oduvijek odrastao u obitelji koja je veliki naglasak stavljala na rasnu čistoću upoznao djevojku istih uvjerenja.
Iste sekunde smo kliknuli i ludo se zaljubili.
Nakon dvije bajkovite godine odlučimo se zaručiti, vjenčati i imati petero plavooke, plavokose djece.
Zaruke su trebale biti okrunjene istovremenim otvaranjem "23 & Me" genetskih rezultata.
I kao mi se usvečanili, otvorili kitove, pogledali rezultate, a njoj ispalo nekih 20% bliskoistočne genetike, Arapkinja, Židovka, tamo još nasrao neki miks.
I sada ja nju napadam, a ona se brani, galamim na nju da sam stoput gledao u njen oblik nosa taj dan kada smo se upoznali, optužujem je čak da je napravila operaciju korekture nosa, ona se na koljenima kune da ne zna ništa o tih 20% genetike, ja je optužujem da je nečista, da mi se gadi, okreće želudac od nje i kao istjerao je napolje.
I sad kao po mojoj priči prošlo tjedan dana, ja na bolovanju i svaki dan se opijam do besvijesti, plačem, kukam, a preponosan sam da je molim za oprost i pitam na forumu za savijet...

Mislim da sam temu otvorio na Usamljenim srcima.

Kada je za nekoliko minuta krenula kanonada forumašica...

:azdaja::koto::mmmm::vudu::rtfm:🤬😡😠😤👹☠️👿⚡🔫💣🧨🪓🔪⚰️

Sve završilo brisanjem teme.

:mrgreen:
 
Ја не разумем одакле теби таква Помисао да ја "баљезгам".
Све што сам написао има одређено Упориште поткрепљено сувим Чињеницама да Држава ваља доп,ухваћен је Владин Аутомобил код Краљева,препун Гудре као и што и сви ми знамо да се једна Јовањица заташкава.
Дакле,Председник и његов полубрат Андреј СУ ДИЛЕРИ НАРКОТИКА.
и немој ти се правиш блесав,више.

Саће @Lagerta да ти каже да је то Теорија завера, јер докази још нису стигли на суд, а како би када је предмет у фиоци, истражни органи немају радни налог, на крају можда није ни заведе у писарници, па предмет у опште није ни заведен. Нема предмета - дакле, чиста Теорија завере... :kafa:
 
Crnogorci.

Jeri kvalitetnih direktora nikad dosta.

Па ти си црногорчина, мислим дете комуњаризма, дођош 1944.г... динароид увек рођен за директора. Плава крв црвеног сталежа... :kafa:


Ој, јадниче, жалимо те са тим ниским пореклом ...
 
Па ти си црногорчина, мислим дете комуњаризма, дођош 1944.г... динароид увек рођен за директора. Плава крв црвеног сталежа... :kafa:


Ој, јадниче, жалимо те са тим ниским пореклом ...
Dinarci su Elita Srbskog Naroda, naš Najstariji Sloj, Koren i Klica! To su Prvi Srbi, oni koji Svetom krstariše i donesoše Narodima Kulturu i Civilizaciju!
 
:fdlan:
Једино ти имаш ту непроцењиву когнитивну способност на целом ФКрстарица !
Darko Saric je narko diler velikog formata a ne poslodavac drugim ljudima i filantrop. On je prodfavao smrt drugim ljudima, imao je kriminalnu bandu koja je ubijala druge ljude, ljude koji mu stanu na put ili koji su pokusavali da obave svoj (zakonski) posao. I svako ko ga vidi u poztivnom svetlu je ili direktno radio za njega ili ima tezak problem sa indentifikacijom sta je kriminal i koje je mesto kriminalcima.
 
U centar. Ne postoji ništa gore u životu nego provesti 5 minuta sa Rusom ili Ukrajincem u istoj prostoriji, za naš ukus previše kancerogeni, arogantni, čudni, neshvatljivi. Ovi koji se lože na Ruskinje ne shvataju da je jedini način da kao Srbin smuvaš Ruskinju samo ako si bogat, inače ne postoji nikakva duhovna konekcija niti mogućnost da postoji prava ljubavna veza između Srba i Rusa zbog prevelikih razlika u mentalitetu.
priznajem ne razumijem te. Na mnogo tema si pokazao da si normalan obrazovan covjek i odjednom pokazujes ekstremizam i kulrurni rasizam svojstven niskim ljudima. Da li ti razumijes da su Rusi i Ukrajinci kulturno za nekoliko kopalja ispred nas u svakom pogledu? Da li si svjestan koliko je ruskinja udato sirom svijeta za ljude sa balkana? Ili koliko se dobro mi balkanci po svijetu druzimo sa rusima i ukrajincima i da se svi sokiramo kad otkrijemo da imamo iste pricu, fore cak iste sale ej kao oni. A ti 5 min kazes je puno sa rusom ili ukrajincem . Pa pobogu covjece!
 

Back
Top