Ko je više dobro došao u Srbiju: Rusi, Ukrajinci ili Crnogorci?

Tema je ono što se komentariše po Srbiji, nit sam je izmislila nit slagala. Izvolite prošetajte malo po medijima pa ćete se uveriti. To što članovi odmah krenu sa uvredama a ne umeju svoje mišljenje smisleno i bez vređanja da iznesu je neki drugi problem. I to što se odmah neki osete ugroženo pa moraju da brane Srpstvo najgorim uvredama je takođe za neku dobru analizu.
Daj bre "sestro" ne laži! ... tendenciozno si postavila naslov i uvodni post ...

Nije li te sramota!!!
(naravno da nije jer nemaš srama) ... da naš slobodarski , slavni SRBSKI narod promovišešeš u stilu ...

"Ko je više dobrodošao" ...?! ...
...
nemoj da skrivaš svoje ustašoidne tendencije i da lažno predstavljaš naš slavni SRBSKI rod!

Daj bre "sestro" ne laži! ... tendenciozno si postavila naslov i uvodni post ...

Nije li te sramota!!!
(naravno da nije jer nemaš srama) ... da naš slobodarski , slavni SRBSKI narod promovišešeš u stilu ...

"Ko je više dobrodošao" ...?! ...
...
nemoj da skrivaš svoje ustašoidne tendencije i da lažno predstavljaš naš slavni SRBSKI rod!
Potvrda mog prethodnog posta : nemogućnost da se shvati tema, osećaj ugroženosti, pokušaj potvrde nacionalne pripadnosti tako što se pribegava uvredama.... da sam napisala koga više volite da ugostite u Srbiji, možda bi se svidelo, ali nisam jer sam kao što rekoh, prenela pročitani članak ..

Nisam ni ja dok nisam naletela na taj članak, zato me je interesovalo da li je to slučajnost ili ima takvih podela. Sudeći po postovima ovde, imali smo priliku da pročitamo razna mišljenja na tu temu, koja donekle potvrđuju ono što sam pročitala. I kada naglasim da tema nije moje mišljenje, već sam prenela komentare, nisu mi jasni postovi u kojima se meni obraćaju uvredama i insinuiraju da postavljam teme na granici rasne i verske netrpeljivosti, jer mnogi ovde neka pitanja doživljavaju na drugačiji način.
Тема је на граници расне и верске нетрпељивости.

Поред тога, овакве расправе изазивају анимозитет Србијанаца према Црногорцима, Русима и Украјинцима. Ствара се нека мржња и нетрпељивост према некоме од кога нам не прети опасност. Зашто бих ја мрзео Русе, Украјинце или Црногорце ако су се људи потукли на утакмици? Њих полиција треба да ухапси и да их држава казни, а не да их ми мрзимо или да нас неко подстиче на мржњу.

Све те ствари се дешавају јер држава не реагује.

Potvrda mog prethodnog posta : nemogućnost da se shvati tema, osećaj ugroženosti, pokušaj potvrde nacionalne pripadnosti tako što se pribegava uvredama.... da sam napisala koga više volite da ugostite u Srbiji, možda bi se svidelo, ali nisam jer sam kao što rekoh, prenela pročitani članak ..
Daj bre "sestro" prosta si ko pasulj :lol: ... "prenela pročitani članak" :lol: ... pa naslov otvorila!!!???

Kad si i ti "superka" ... ko li vas postavlja ???!!! :hahaha:

Поред тога, овакве расправе изазивају анимозитет Србијанаца према Црногорцима, Русима и Украјинцима. Ствара се нека мржња и нетрпељивост према некоме од кога нам не прети опасност. Зашто бих ја мрзео Русе, Украјинце или Црногорце ако су се људи потукли на утакмици? Њих полиција треба да ухапси и да их држава казни, а не да их ми мрзимо или да нас неко подстиче на мржњу.

Ovakve rasprave pokazuju pravo lice naroda, na kraju krajeva. Državu čini i narod...

Tema nije na granici nacionalne i verske netrpeljivosti nego je prešla tu granicu.

Inače, lagerti nije ni do kakve normalne diskusije o dobrodošlici za bilo koga. Jedini razlog postavljanja ove ili tema poput "U kome veku živi Srbija" je rasplamsavanje što veće svađe i rasprave sa nadom da će se ispisati 50, 100, 200 strana budalaština i trućanja o svemu i svačemu, dok će se "naivna" i "iskrena" lagerta (kako je na jednoj temi opisala svoje navodne "mane"), cerekati i izigravati nekoga ko je zapanjen govorom mržnje, iako je ona sama jako toksična osoba koju neizrecivo raduje govor mržnje i sama ga lajkuje, naročito ako je usmeren protiv "prekodrinskih" Srba.

Poslednja izmena:
Ovakve rasprave pokazuju pravo lice naroda, na kraju krajeva. Državu čini i narod...
Ја сам раније тврдио да се овакве и сличне теме отварају како би се опипао пулс народа, односно да би се установило шта народ мисли о неком проблему. Више пута сам уочио да се тенденциозно отварају расправе које се воде око Косова, Сребренице, Русије, Украјине, НАТО-а, а затим око неких фундаменталних ствари везаних за породицу и њену организацију.

Ништа није случајно.

Tema nije na granici nacionalne i verske netrpeljivosti nego je prešla tu granicu.

Inače, lagerti nije ni do kakve normalne diskusije o dobrodošlici za bilo koga. Jedini razlog postavljanja ove ili tema poput "U kome veku živi Srbija" je rasplamsavanje što veće svađe i rasprave sa nadom da će se ispisivati 50, 100, 200 strana budalaština i trućanja o svemu i svačemu, dok će se "naivna" i "iskrena" lagerta (kako je na jednoj temi opisala svoje navodne "mane"), cerekati i izigravati nekoga ko je zapanjen govorom mržnje, iako je ona sama jako toksična osoba koju neizrecivo raduje govor mržnje i sama ga lajkuje, naročito ako je usmeren protiv "prekodrinskih" Srba.
На форуму постоји низ тема које су отворене да би се установило шта народ мисли о појединим питањима и шта очекује.

Inače, lagerti nije ni do kakve diskusije o dobrodošlici za bilo koga. Jedini razlog postavljanja ove ili tema poput "U kome veku živi Srbija" je rasplamsavanje što veće svađe i diskusije sa nadom da će se ispisivati 50, 100, 200 strana budalaština i trućanja o svemu i svačemu, dok će se "naivna" i "iskrena" lagerta (kako je na jednoj temi opisala svoje navodne "mane"), cerekati i izigravati nekoga ko je zapanjen govorom mržnje iako je ona sama jako toksična osoba koju neizrecivo raduje govor mržnje i sama ga lajkuje, naročito ako je usmeren protiv "prekodrinskih" Srba.
Koji li ti problem imaš kada projektuješ svoju podsvesnu želju da procenjuješ ljude na ovaj način? Ja bih se iskreno zabrinula za svoj razum kada bih počela da jurim i pamtim postove ljudi sa neta i da na osnovu toga kreiram svoje bajke sa ciljem ponižavanja i hranjenja svog ega. Selektivno biranje postova ti ne ide od ruke, ako već imaš želju da pratiš moj rad, onda prelistaj sve teme o prekodrinskim Srbima i napadima na njih. I probaj još neki izraz da naučiš osim toksična, psiho i slično... Ovako stičem utisak da imam fanatičnog pratioca kome je jedini smisao života prosipanje mržnje i analiza moje persone :mrgreen:

Inače, lagerti nije ni do kakve normalne diskusije o dobrodošlici za bilo koga. Jedini razlog postavljanja ove ili tema poput "U kome veku živi Srbija" je rasplamsavanje što veće svađe i rasprave sa nadom da će se ispisati 50, 100, 200 strana budalaština i trućanja o svemu i svačemu, dok će se "naivna" i "iskrena" lagerta (kako je na jednoj temi opisala svoje navodne "mane"), cerekati i izigravati nekoga ko je zapanjen govorom mržnje, iako je ona sama jako toksična osoba koju neizrecivo raduje govor mržnje i sama ga lajkuje, naročito ako je usmeren protiv "prekodrinskih" Srba.
Daj da budemo direktni : ustašoidna "superka" koja pokušava da naš plemeniti SRBSKI narod postavi u najgorem mogućem svetlu ...

Koji li ti problem imaš kada projektuješ svoju podsvesnu želju da procenjuješ ljude na ovaj način? Ja bih se iskreno zabrinula za svoj razum kada bih počela da jurim i pamtim postove ljudi sa neta i da na osnovu toga kreiram svoje bajke sa ciljem ponižavanja i hranjenja svog ega. Selektivno biranje postova ti ne ide od ruke, ako već imaš želju da pratiš moj rad, onda prelistaj sve teme o prekodrinskim Srbima i napadima na njih. I probaj još neki izraz da naučiš osim toksična, psiho i slično... Ovako stičem utisak da imam fanatičnog pratioca kome je jedini smisao života prosipanje mržnje i analiza moje persone :mrgreen:

Kad te neko opiše na pravi način i pročita, onda ne postavljaš cerekajuće smajlije, nego se unervoziš i prelaziš u kontranapad sa setom kleveta i optužbi.:kafa:

Inače, prvi put sam ti rekla da si jako toksična osoba, nisam ti nikad rekla da si psiho, ali jesam napisala da imaš psihološki poremećaj ličnosti što je zaista tačno. Koliko vidim i ti si postaješ "stručna" u tumačenju mojih podsvesnih želja i mog ega. Ja u tvoju podsvest zaista nisam toliko ulazila.

Ne pratim te i žao mi je što sam te ikada srela, makar i ovako virtuelno...jer mi se gadiš. Inače, tvoj profil nije ni moguće videti.

Kad te neko opiše na pravi način i pročita, onda ne postavljaš cerekajuće smajlije, nego se unervoziš i prelaziš u kontranapad sa setom kleveta i optužbi.:kafa:

Inače, prvi put sam ti rekla da si jako toksična osoba, nisam ti nikad rekla da si psiho, ali jesam napisala da imaš psihološki poremećaj ličnosti što je zaista tačno. Koliko vidim i ti si postaješ "stručna" u tumačenju mojih podsvesnih želja i mog ega. Ja u tvoju podsvest zaista nisam toliko ulazila.

Ne pratim te i žao mi je što sam te ikada srela, makar i ovako virtuelno...Inače, tvoj profil nije ni moguće videti.
Pa više mi nisu ni smešne vaše gluposti, postaje tužno da postoje osobe nalik vama... ne osećam više potrebu da se zezam sa vašim umišljenim teorijama zavera , jer mi je to za neko stručno lice, a sebe ne smatram stručnjakom u toj oblasti.

Pa više mi nisu ni smešne vaše gluposti, postaje tužno da postoje osobe nalik vama... ne osećam više potrebu da se zezam sa vašim umišljenim teorijama zavera , jer mi je to za neko stručno lice, a sebe ne smatram stručnjakom u toj oblasti.
O tugo :( ... ustašoidne osobe sa neidentifikovanom genezom, sklone su takvom ponašanju kao što je tvoje ...
jedino što zameram onima koji te postaviše za "superku" na ovom našem SRBSKOM forumu ....

Pa ne budi skromna... Ti si za sve stručna. A i zezanje ti je vrh vrhova. :klap:

Eto kako si malopre stručno protumačila moju podsvest, pa ti bi mogla silne pare da zaradiš tumačeći tako stručno, u stilu vidovite Zorke, podsvest, prošlost i budućnost.

Pa ne budi skromna... Ti si za sve stručna. A i zezanje ti je vrh vrhova. :klap:

Eto kako si malopre stručno protumačila moju podsest, pa ti bi mogla silne pare da zaradiš tumačeći tako stručno, u stilu vidovite Zorke, podsvest, prošlost i budućnost.
Nema problema, evo idem na ptf astrologija da ti uradim natal, a sačekaj samo dok nađem neki pasulj da bacim pa ti se javim :rotf: ali ja zaista ne mogu da odolim a da vam se ne nasmejem i hvala vam na tome ;) meni jeste net zezanje, život je negde drugde, ako niste u toku ;)

Nema problema, evo idem na ptf astrologija da ti uradim natal, a sačekaj samo dok nađem neki pasulj da bacim pa ti se javim :rotf: ali ja zaista ne mogu da odolim a da vam se ne nasmejem i hvala vam na tome ;) meni jeste net zezanje, život je negde drugde, ako niste u toku ;)

Nisam tražila da mi bacaš pasulj. Ako ti je zabava i zezanje otvaranje huškačkih tema, onda je to žalosno.

"Superko" prošo ti vaskršnji post? ... pa si rešila da seješ otrov po forumu?
Svi su dobronamerni, vredni ... koji poštuju zakone ove države su dobrodošli u zemlji Srbiji.

Pazi naslov "ko je više dobrodošao" ... tvojoj zmijskoj lukavosti nema kraja :bljak:

Počeo si dobro na ovoj temi sa tim prvim postom. Koji ti je đavo kasnije. Deluješ kao njen idealni sparing partner.

Back