Ko je više dobro došao u Srbiju: Rusi, Ukrajinci ili Crnogorci?

priznajem ne razumijem te. Na mnogo tema si pokazao da si normalan obrazovan covjek i odjednom pokazujes ekstremizam i kulrurni rasizam svojstven niskim ljudima. Da li ti razumijes da su Rusi i Ukrajinci kulturno za nekoliko kopalja ispred nas u svakom pogledu? Da li si svjestan koliko je ruskinja udato sirom svijeta za ljude sa balkana? Ili koliko se dobro mi balkanci po svijetu druzimo sa rusima i ukrajincima i da se svi sokiramo kad otkrijemo da imamo iste pricu, fore cak iste sale ej kao oni. A ti 5 min kazes je puno sa rusom ili ukrajincem . Pa pobogu covjece!
Neka su oni kulturni, baš dobro za njih ali meni se ta njihova kultura ne sviđa, kao ni način razmišljanja.
 
Upravo pročitah da su se na Zlatiboru potukli roditelji dece iz Rusije i Crne Gore na dečjem fudbalskom turniru. Sama po sebi je vest za diskutovanje ali mene su zainteresovali komentari na ovaj događaj, između ostalog, mnogi su komentarisali da su im Rusi u BG dosadili, pored uobičajenog besa na Crnogorce koji dođu u Srbiju pa sa ponašaju neprimereno. Kakvo je vaše mišljenje o gostima iz ovih država i koliko politika utiče na ponašanje prema ljudima iz tih zemalja a koliko neko vaše iskustvo, lično ?

Београд је женско - требало би да се зове Београда !
Он гута све,
вечно, као све праве метрополе жедан свеже крви, тј енергије.

Борећи се за његову наклоност,
сви ти најјачи момци своју животну снагу троше удварајући му се,
уствари удварајући јој се, Београди.
 

Back
Top