КО ЈЕ УБИЦА ???

Adalv:
Ђинђић је кокнуо сам себе. Опалио метак, отрчао доле и сачекао га. Како се промашио, вратио се на позицију са које је пуцао, мало боље нанишанио и оверио се. Био је познат као брз човек.
Не би ме чудило да ово једнога дана не буде званична верзија догађаја. кад могу Амери са "магичним метком"...

tuzno ali istinito chika vlado :(
 
panther:
Pa procitajte Atentat na Zorana by Milos Vasic (ali da zaboravio sam da je on za pojedine vas strani placenik, domaci izdajnik ili naj novija verzija je da je ustasa)
@ eremita
Kako mislis da mu se bez veze sudi? Pa cak i da nije umesan u Zoranovo ubistvo(sto je nemoguce, ali svako ima pravo na svoje misljenje), sta je sa Stambolicem, ibarskom magistralom, pokusajem atentata na Vuka Draskovica u Budvi i ko zna u sta je taj covek sve upetljan, da e pominjem drogu, cigare itd.............

shta se chudish, pa naravno da jednom unijatu hrvat Legija nije kriv za ubistvo jednog od najvecih srbina svih vremena...

e vala opasni su ovi unijati-od-2013 :( :( :(
 
Elvin:
Ma meni nije jasno sto uopste branis Legiju pa pogledaj samo sta poseduje sada,a sta je posedovao pre 10-15 godina...
Isto vazi i za ostale novokomponovane heroje,pa pogledaj samo kucu Mladica u Beogradu,pa sta imaju Karadzici.
Pa se onda upitaj kako su to stekli?
Kako su se oni to obogatili,kad je cela zemlja propala?
Pogledaj kako mi svi zivimo 15 godina posle...

A sto se tice izjave mozda je covek odvalio zescu glupost,mozda je mislio na Legiju,otkud mi znamo koliko pecata on ima u svom hrvatskom pasosu?
Postojala je i neka teorija po kojoj je ucestvovao i placeni ubica iz Hrvatske,sto bi verovatno objasnilo fantomski treci metak .
Konačno da se složimo u nečemu... :razz:
 
JABUCHILO:
svako je dobio po zaslugama.

kako te bre nije sramota???? i ti si neki mega-super-hiper intelektualac i cudo od pameti,koga su samo rusi cekali jer takve pameti ne videse nigde...
jos i pretis clanovima foruma...krajnje klinacki ...
 

Prilozi

  • djiki.jpg
    djiki.jpg
    16,6 KB · Pregleda: 2
serb_pagan:
kako te bre nije sramota???? i ti si neki mega-super-hiper intelektualac i cudo od pameti,koga su samo rusi cekali jer takve pameti ne videse nigde...
jos i pretis clanovima foruma...krajnje klinacki ...

Не слажем се са Тобом, ја Јабучилов пост тумачим само као подсетник да су и пок.Ђинђић а нарочито ВАШ НОВИ (СТАРИ)ЛИДЕР ЧЕДИЦА веома друговали са истим Легијом за кога се може рећи да их је и довео на власт... сећам се неких Легијиних изјава да се Чедица стално гурао у њихово друштво... па каже: сећам га се у исцепаним фармеркама - врло брзо је уновчио своје политичке погледе... :evil:
 
eremita:
Не слажем се са Тобом, ја Јабучилов пост тумачим само као подсетник да су и пок.Ђинђић а нарочито ВАШ НОВИ (СТАРИ)ЛИДЕР ЧЕДИЦА веома друговали са истим Легијом за кога се може рећи да их је и довео на власт... сећам се неких Легијиних изјава да се Чедица стално гурао у њихово друштво... па каже: сећам га се у исцепаним фармеркама - врло брзо је уновчио своје политичке погледе... :evil:

Eremito, izgleda neki nisu znali za onu staru: "Ko s' djavolom tikve sadi......" 8)
 
eremita:
Не слажем се са Тобом, ја Јабучилов пост тумачим само као подсетник да су и пок.Ђинђић а нарочито ВАШ НОВИ (СТАРИ)ЛИДЕР ЧЕДИЦА веома друговали са истим Легијом за кога се може рећи да их је и довео на власт... сећам се неких Легијиних изјава да се Чедица стално гурао у њихово друштво... па каже: сећам га се у исцепаним фармеркама - врло брзо је уновчио своје политичке погледе... :evil:
Evo samo jos jedno pitanje, podseti me molim te ko je iz ove Vlade surovao sa legijom, ali iskreno????????
 
panther:
Pa procitajte Atentat na Zorana by Milos Vasic (ali da zaboravio sam da je on za pojedine vas strani placenik, domaci izdajnik ili naj novija verzija je da je ustasa)
@ eremita
Kako mislis da mu se bez veze sudi? Pa cak i da nije umesan u Zoranovo ubistvo(sto je nemoguce, ali svako ima pravo na svoje misljenje), sta je sa Stambolicem, ibarskom magistralom, pokusajem atentata na Vuka Draskovica u Budvi i ko zna u sta je taj covek sve upetljan, da e pominjem drogu, cigare itd.............


EREMITA CEKAM TVOJ ODGOVOR.......................!!!!!!!!!!!!!!

Чуди ме да ниси упознат са чињеницом ДА СВАКА, АЛИ СВАКА ЗЕМЉА НА СВЕТУ... има јединице сличне "Црвеним береткама" - која служе за разноразне ствари, између осталог и за ликвидације... па Броз је имао ЧИТАВО ЈАТО ПЛАЋ
ЕНИХ УБИЦА... па то нико и не помиње... лично не мислим да је Легија криминалац - мислим да је плаћеник... исто што је био и Аркан још у најранијој младости (али он као деликвент)... па је почео да "ради" у иностранству за УДБ-у... и не само он --- постоји галерија таквих ликова...

Мене интересује НАРУЧИЛАЦ - А НЕ(евентуални) ИЗВРШИЛАЦ !!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top