КО ЈЕ УБИЦА ???

Ovo me podseti kako je za pokojnog Djiku Bog da mu dusu prosti pocelo razglabanje one teme pre par meseci. ****** isto kao danas. Normalno, pa smo ondas svi otisli u ***** i zezali se, pa onda opet krenuli sa diskusijom i na kraju nismo dosli do nicega.

И ево, само да оправдам сврсисходност постављања ове теме... дакле изјава директора Интерпола није била моје празно разглабање... има ту нечега... и не смемо натрчавати и примати "готова решења" овдашњих ДОС-оваца...

Beograd : Zatražen izveštaj direktora Interpola o ubici Djindjića
Radio Srbija i Crna Gora - Пре 17 сати

Sudsko veće u procesu optuženima za ubistvo premijera Srbije Zorana Djindjića odlučilo je da zatraži od Interpola službeni govor generalnog sekretara Ronalda Nobla, u kome se za Djindjićevo ubistvo optužuje osoba sa hrvatskom pasošem, kao i svu dokumentaciju i informacije koje su u vezi sa navodima u tom govoru. Odluka o eventualnom saslušanju Nobla, u svojstvu svedoka biće doneta pošto izveštaj bude pročitan na glavnom pretresu, rekao je predsedavajući veća Marko Kljajević. Veće je današnju odluku donelo na predlog branioca prvooptuženog za ubistvo, Milorada Ulemeka Legije advokata Slobodana Milivojevića, koji je istakao da je Nobl rekao da je osoba koja je koristila hrvatski pasoš i koja je u vreme atentata na Djindjića prešla iz Hrvatske u Srbiju, ubila premijera.

А немци рекоше да није било трећег метка...нема шансе кажу они из Берлина, а што телохранитељ и још многи причају да су чули и трећи хитац...ма то су небулозе....ко са ЈФК. :lol:

Dobro, ajde neka ga je cuo samo on...za mene je to dovoljno. Covek nije budala, on je profesionalac, barem to zna, kad ko puca, odakle i koliko ima pucnjeva....A uopste je nebitno gde je pogodio i da li je pogodio, bitno je da je bio urakljen sa dve ili vise strana a to govori o ozbiljnoj zaveri, da nisu bili krimosi u pitanju, jer da izvines kao sto rece Pacino u Kumu, "Da bi ubili predsednika ili predsednika vlade u ovom slucaju, bajo moj...mora da imas cojones od kamena" :lol:
A za JFK, pa jel ti citas Nexus ko je sve bio upleten u to, cudilo bi me da i oni nisu snimali ubistvo a ne onaj Jevrej Zapruder.

profesionalac?
on je decko sa ulice...iz Djindjicevog privatnog obezbedjenja...i, koliko sam upoznat, ima, kao i ministar policije, "grehe iz proslosti"

kako objasnjavas da su svi ostali koji su takodje profesionalci, ali i koji nisu, culi samo dva pucnja...
i da je Djindjic pogodjen samo sa jedne strane...

Vas dvojica se zaj*bavate sa ozbiljnim stvarima. Pise knjigu. Bajo kad ti iz Hecklera udje dum-dum metak pa izadje sa rupom i iskidanim organima, najmanje o cemu razmisljas je pisanje knjige. Ne zezajte se ljudi.
Da li mu je bio ortak ili ne ne znam. Ali da je znao da radi svoj posao znao je. Jel bi ti sutra kad budes predsednik uzeo pagana da ti bude telohranitelj, ili ja npr. veKslu :lol: Bajo to su profesionalci...Evo ti ga chedica :lol: pre neko vece ga vidim u Skadarliji deset crnih mitsubishija sa dvadeset kur*aca sto drze ruke na gotovs....drugovi iz detinjstva. :lol:

marlon:
Vas dvojica se zaj*bavate sa ozbiljnim stvarima. Pise knjigu. Bajo kad ti iz Hecklera udje dum-dum metak pa izadje sa rupom i iskidanim organima, najmanje o cemu razmisljas je pisanje knjige. Ne zezajte se ljudi.
Da li mu je bio ortak ili ne ne znam. Ali da je znao da radi svoj posao znao je. Jel bi ti sutra kad budes predsednik uzeo pagana da ti bude telohranitelj, ili ja npr. veKslu :lol: Bajo to su profesionalci...Evo ti ga chedica :lol: pre neko vece ga vidim u Skadarliji deset crnih mitsubishija sa dvadeset kur*aca sto drze ruke na gotovs....drugovi iz detinjstva. :lol:

a sta drugo da radi nego da pise knjigu...?
izgubio je predsednika vlade, niko ga vise nece zaposliti + ima nesto da kaze sto misli da je tacno = pisanje knige...
iz cega si izvukao zakljucak da se zezam?

i drugo...odkud znas da je znao da radi svoj posao...on nije profesionalac...on nije policajac...on nije obucavan za to...on je bio iz privatnog obezbedjenja...
ja podrzavam Djindjicevu odluku da zadrzi staro obezbedjenje, ni ja ne bih verovao policiji, ali sto se profesionalizma tice, ne mogu se meriti policija i privatno obezbedjenje...

Nexus 6:
a sta drugo da radi nego da pise knjigu...?
izgubio je predsednika vlade, niko ga vise nece zaposliti + ima nesto da kaze sto misli da je tacno = pisanje knige...
iz cega si izvukao zakljucak da se zezam?

i drugo...odkud znas da je znao da radi svoj posao...on nije profesionalac...on nije policajac...on nije obucavan za to...on je bio iz privatnog obezbedjenja...
ja podrzavam Djindjicevu odluku da zadrzi staro obezbedjenje, ni ja ne bih verovao policiji, ali sto se profesionalizma tice, ne mogu se meriti policija i privatno obezbedjenje...
Nexus brate, jel ti citas transkripte sa sudjenja? Ja citao jedno vreme i upisavao se od smeha.Jel covek javno pricao kakvu su mu igru nametnuli. Logicki razmisljaj. Kome uopste koristi sumnja na zaveru veceg obima. Eno ti Interpolov izvestaj, pa vidi. Bice toga jos. Nije predsednik Vlade bilo ko. Nije ovo Svedska pa da kao Ulofa Palmea ubiju dok se vozi na biciklu. A jel znas ko je Djiku cekao u kabinetu pa ga nije docekao? Ana Lindt. I sta je sa njom bilo par dana kasnije. Prosvetli formase. Ubio je neko u sred grada. NEXUS, NISTA mi ne znamo. Veruj mi, samo nagadjamo.

logicki da razmisljam?
pa kome onda odgovara njegovo ubistvo?
kako to odgovara "stranim obavestajnim sluzbama"?
sta 'oce oni od nas?
da nas zatru?
da nas uniste, izbrisu iz udzbenika, sta?

sumnja koristi teoreticarima zavere...to je profesija, covece...ljudi pisu knjige, i od toga zive, bre...

Nexus 6:
logicki da razmisljam?
pa kome onda odgovara njegovo ubistvo?
kako to odgovara "stranim obavestajnim sluzbama"?
sta 'oce oni od nas?
da nas zatru?
da nas uniste, izbrisu iz udzbenika, sta?

sumnja koristi teoreticarima zavere...to je profesija, covece...ljudi pisu knjige, i od toga zive, bre...
Pa secas se da smo razglabali ko zadnje babe na pijaci na starom forumu da je on hteo da ugodi jednima i drugima i obecavao kule i gradove. I kad se vratio iz Vasingtona kakav je bio? Secas se? Kakve strane sluzbe... :lol: Globalna podela sveta nema veze sa stranim sluzbama. Oni su samo operativci, nista vise. Sta hoce od nas? Ko zna? Mozde hoce da naprave deponiju zastarele tehnologije, mozda najvecu NATO bazu, mozda novi Taiwan ili neku srafciger industriju. Mozda nas ograde, kao Berlinskim ili Kineskim ili Jaltinim zidom. Mozda hoce novi bratoubilacki rat. Mozda hoce da nasele Arape iz svih zemalja pa da nas opet poturce...a mozda, samo mozda, zele neku novu Jugoslaviju bez Slovenije. Niko to ne zna, znaju samo oni. I ovim nasima pricaju bajke a oni kao majmuni sve veruju i izvrsavaju dok ne opale glavom u zid ili nesto jos gore kao Djika.

marlon:
Dobro, ajde neka ga je cuo samo on...za mene je to dovoljno. Covek nije budala, on je profesionalac, barem to zna, kad ko puca, odakle i koliko ima pucnjeva....A uopste je nebitno gde je pogodio i da li je pogodio, bitno je da je bio urakljen sa dve ili vise strana a to govori o ozbiljnoj zaveri, da nisu bili krimosi u pitanju, jer da izvines kao sto rece Pacino u Kumu, "Da bi ubili predsednika ili predsednika vlade u ovom slucaju, bajo moj...mora da imas cojones od kamena" :lol:
A za JFK, pa jel ti citas Nexus ko je sve bio upleten u to, cudilo bi me da i oni nisu snimali ubistvo a ne onaj Jevrej Zapruder.

Ma kakav crni profesionalac, Senta je bio profesionalac,
ovaj je puki diletant.

Back