КО ЈЕ УБИЦА ???

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180


Interpol: Djindjića ubio čovek sa hrvatskim pasošem
Radio Srbija i Crna Gora - Пре 55 минута

Generalni sekretar medjunarodne policijske organizacije Interpola Ronald Nobl izjavio je da je premijera Srbije Zorana Djindjića ubio kriminalac koji je imao ukradeni hrvatski pasoš. Zna se da je Djindjića 12. marta 2003. ubio čovek koji je imao ukradeni hrvatski pasoš, u kome je bilo 26 pečata šest evropskih zemalja i Singapura, precizirao je Agenciji Frans pres Nobl, koji se nalazi u Njujorku da bi upozorio Antiteroristički komitet Saveta bezbednosti da teroristi i organizovani kriminalci sve češće koriste kradene pasoše kako bi zameli tragove. Generalni sekretar Interpola nije izneo druge pojedinosti u vezi sa atentatom na premijera Djindjića.




И шта сада човек да ради... осим да купи бејзбол палицу и да сваког оног који у негативној конотацији помиње Легију - ТРЕСНЕ ПО ГЛАВИ !!!
 
Речи човека кога цитирам су "КРИМИНАЛАЦ КОЈИ ЈЕ ИМАО УКРАДЕНИ ХРВАТСКИ ПАСОШ У КОМЕ ЈЕ БИЛО 26 ПЕЧАТА ШЕСТ ЗЕМАЉА..." Цела изјава је управо тако конципирана да потпуно јасно наводи на то да се ради о неком другом... јер би у противном тај човек рекао "УХАПШЕНИ КРИМИНАЛАЦ" или "КРИМИНАЛАЦ КОМЕ СЕ СУДИ У СРБИЈИ"...
 
Ma meni nije jasno sto uopste branis Legiju pa pogledaj samo sta poseduje sada,a sta je posedovao pre 10-15 godina...
Isto vazi i za ostale novokomponovane heroje,pa pogledaj samo kucu Mladica u Beogradu,pa sta imaju Karadzici.
Pa se onda upitaj kako su to stekli?
Kako su se oni to obogatili,kad je cela zemlja propala?
Pogledaj kako mi svi zivimo 15 godina posle...

A sto se tice izjave mozda je covek odvalio zescu glupost,mozda je mislio na Legiju,otkud mi znamo koliko pecata on ima u svom hrvatskom pasosu?
Postojala je i neka teorija po kojoj je ucestvovao i placeni ubica iz Hrvatske,sto bi verovatno objasnilo fantomski treci metak .
 
Elvin:
Ma meni nije jasno sto uopste branis Legiju pa pogledaj samo sta poseduje sada,a sta je posedovao pre 10-15 godina...
Isto vazi i za ostale novokomponovane heroje,pa pogledaj samo kucu Mladica u Beogradu,pa sta imaju Karadzici.
Pa se onda upitaj kako su to stekli?
Kako su se oni to obogatili,kad je cela zemlja propala?
Pogledaj kako mi svi zivimo 15 godina posle...

A sto se tice izjave mozda je covek odvalio zescu glupost,mozda je mislio na Legiju,otkud mi znamo koliko pecata on ima u svom hrvatskom pasosu?

Postojala je i neka teorija po kojoj je ucestvovao i placeni ubica iz Hrvatske,sto bi verovatno objasnilo fantomski treci metak .

Уопште не подржавам Легију... али не могу да будем такав идиот да подржим да неко буде суђен за нешто што није учинио... без обзира на његово "богатство"...

... трећи метак је ту највећи проблем... као и изјава оног мутавог Михајловића о томе да су у то убиство умешане стране обавештајне службе...
 
Ђинђић је кокнуо сам себе. Опалио метак, отрчао доле и сачекао га. Како се промашио, вратио се на позицију са које је пуцао, мало боље нанишанио и оверио се. Био је познат као брз човек.
Не би ме чудило да ово једнога дана не буде званична верзија догађаја. кад могу Амери са "магичним метком"...
 
Pa procitajte Atentat na Zorana by Milos Vasic (ali da zaboravio sam da je on za pojedine vas strani placenik, domaci izdajnik ili naj novija verzija je da je ustasa)
@ eremita
Kako mislis da mu se bez veze sudi? Pa cak i da nije umesan u Zoranovo ubistvo(sto je nemoguce, ali svako ima pravo na svoje misljenje), sta je sa Stambolicem, ibarskom magistralom, pokusajem atentata na Vuka Draskovica u Budvi i ko zna u sta je taj covek sve upetljan, da e pominjem drogu, cigare itd.............
 
panther:
Pa procitajte Atentat na Zorana by Milos Vasic (ali da zaboravio sam da je on za pojedine vas strani placenik, domaci izdajnik ili naj novija verzija je da je ustasa)
@ eremita
Kako mislis da mu se bez veze sudi? Pa cak i da nije umesan u Zoranovo ubistvo(sto je nemoguce, ali svako ima pravo na svoje misljenje), sta je sa Stambolicem, ibarskom magistralom, pokusajem atentata na Vuka Draskovica u Budvi i ko zna u sta je taj covek sve upetljan, da e pominjem drogu, cigare itd.............

nemoj panther dobices bejzbolkom u glavu...odmah posle mene
:p :p ;)
 
Само једно мало питањце за све оне који овако хорски кхм...жрф...

ДА ЛИ ВИ СТВАРНО МИСЛИТЕ ДА ЈЕ ОНАЈ НЕКИ ТАМО МИЛАНОВИЋ КОЈИ ЈЕ
ПРАВОСНАЖНО ОСУЂЕН (И ЕНО ГА НА РОБИЈИ) ЗАИСТА КРИВ ЗА СМРТ
РАДНИКА ТЕЛЕВИЗИЈЕ БЕОГРАД ???
 
Kriv je slobodan milosevic kome je javljeno da ce rts bit to vece bombardovan, a on preko svog poltrona i dupelisca milanovica zabranio ljudima da idu kuci, ustvari nije zabranio nego zapretio ko ode dobice otkaz. Porad NATO-a koji je sproveo akciju direktno odgovorni za smrt tih ljudi su sm i ono ***** usrano milanovic.
 
A i to da se znalo da ce rts biti bombardovan to vece govori i cinjenica da su oko cele Abardareve ulice u sporednim ulicicama stajala vatrogasna kola i kola hitne pomoci vec pripremljena za akciju (ovo ne pricam napamet, zato sto sam to video rodjenim ocima jer tu prolazim svaki dan).
 

Back
Top