Ko je sakrivao istinu i zasto, da su cetnici oslobodili Beograd?

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
33.277
Danas se otkrivaju mnoge istine koje su do danas sakrivali od naroda. Tako da je cuveni samouki istoricar Milisav Samardzic otrkio da su cetnici oslobodili Beograd. a da su partizani i Crvena armija dosli na gotovo kao da su oni oslobodil. Ovo je objavljeno u Vecernjim Novostima. Kome je smetala ova istina koju je otkrio Samardzic ?
Cercilu, Ruzveltu,Staljinu, Vatikanu...?

394213115_286930010899781_2929569120943262646_n.jpg

xzas.jpg

Miloslav-Samardzic2013-08-03-at-13_51_45.png
 
Није нормално волети Четнике.
Зашто ?

Њихов историјски задатак је да циљеве постижу страхом,
без фронталних борби
са понеким ратним злочином.

Као уосталом и свим другим специјалним јединицама света.
 
Poslednja izmena:
Није нормално волети Четнике.
Зашто ?

Њихов историјски задатак је да циљеве постижу страхом,
без фронталних борби
са понеким ратним злочином.

Као уосталом и свим другим специјалним јединицама света.
Као и свакој герили у било лком делу света и било кје идеологије !

Сами титоисти су били врло свесни да њихова Ужичка република није ни близу довољна за Србију исрепске крајеве које су почели да освајају на самом крају рата и уз сверсудну помоћ и подршку Савезничких бомбардовања српских градова, па су кренули преко свог АГИТПРОПА да стварају историју кроз фалсификате који ће преко медија које су апсулотно контролисали обезбедити зс себе победничи ореол који на српским тероторијама нису ни бизу имали.Та чињеница стоји иза њихових Отписаних.
Предно је пут за све такве и сличне фалсификате је утрвен Црвеним Терором за који ни њихов врховни командант није крио да се може освојити само кроз терор у коме су главне улоге доељене Србима у њивим редовима ( Ранковић, Крцун,Коча Поповић итд.) као и интелектуалаца Срба ( Добрица , Ђорђе Андрејевић Кун итд.
 
Као и свакој герили у било лком делу света и било кје идеологије !

Сами титоисти су били врло свесни да њихова Ужичка република није ни близу довољна за Србију исрепске крајеве које су почели да освајају на самом крају рата и уз сверсудну помоћ и подршку Савезничких бомбардовања српских градова, па су кренули преко свог АГИТПРОПА да стварају историју кроз фалсификате који ће преко медија које су апсулотно контролисали обезбедити зс себе победничи ореол који на српским тероторијама нису ни бизу имали.Та чињеница стоји иза њихових Отписаних.
Предно је пут за све такве и сличне фалсификате је утрвен Црвеним Терором за који ни њихов врховни командант није крио да се може освојити само кроз терор у коме су главне улоге доељене Србима у њивим редовима ( Ранковић, Крцун,Коча Поповић итд.) као и интелектуалаца Срба ( Добрица , Ђорђе Андрејевић Кун итд.

Partizani su bili dobra osnova za osnivanje prave vojske koja nikada ne plaši narod, već donosi red i mir gde god se pojavi.
 
Погрешио си тему са овим постом. Требало је да га ставиш у "хумор и забаву" као пример црног хумора !!!

Ти се плашиш партизана кад их видиш на филму ?
Плашио си се војника ЈНА кад их сретнеш у граду ? :eek:
 
Jedino sto je istina da partizani nista nisu oslobodili. Crvena armija je oslobodila Srbiju sa 3000 tenkova, a Zagreb je napusten od Nemaca i Ustasa i partizani su samo usli.
То је мало превише штуро и површно објашњење, али суштински тачно , јер је изгинуло толико људи у том ослобађању, највише српског живља не само на Сремском фронту, него све доконачног истеривања окупаторских војски са територије Краљевине Југославије и новог терора успоствљањем комунисичке власти.
 
Ти се плашиш партизана кад их видиш на филму ?
Плашио си се војника ЈНА кад их сретнеш у граду ? :eek:
Не , ја им смејем колико и како су престављени у тим лакировкама.
Не нисам се плашио, а и сам сам био војник ЈНА када је дошао ред на мене.Ја сам само био противник титоистичког друштвеног уређења и то сам и данас.
 
Ја сам један оних који су на Криволаку косили и крвавили руке на трњу да би касније комунистичка власт тај простор дала Американцима да направе Бонстил.Ти и такви као ти немају капацитет да дискутују.
 
Jedino sto je istina da partizani nista nisu oslobodili. Crvena armija je oslobodila Srbiju sa 3000 tenkova, a Zagreb je napusten od Nemaca i Ustasa i partizani su samo usli.
Po tebi nisu se desile bitke imedju partizana , Nemaca i ustasa prilikom oslobadjanja Tuzle, Rijeke, Livna, Sibenika, Knina,....?
Sine nemoj da gledas Pink i Hepi i da slusas lupetanja Marica i Bokana.
 
Po tebi nisu se desile bitke imedju partizana , Nemaca i ustasa prilikom oslobadjanja Tuzle, Rijeke, Livna, Sibenika, Knina,....?
Sine nemoj da gledas Pink i Hepi i da slusas lupetanja Marica i Bokana.
Kad su se povukli Italijani, partizani su samo usli u njihovu okupacionu zonu i dokopali se njihovog oruzija. Tako da taj jug i nemoj da gledas. O kojoj Tuzli pricas ? Nemci je napustili partizani popunjeni vojnicima iz bivse handar divizije drzali je i ti to zoves oslobodjenjem ? Priznajem jedino sremski front kod Patizana mada i tu su Sovjeti tenkovima išli. Partizanima je isla na ruku odluka sovjeta i amera da ih priznaju kao saveznika.
 
Poslednja izmena:
Не , ја им смејем

Си Шипац ?

и сам сам био војник ЈНА када је дошао ред на мене.Ја сам само био противник титоистичког друштвеног уређења и то сам и данас.

Моје искрено саучешће,
ти си баш промашио државу, народ , систем ...
 

Back
Top