Ko je pobio gardiste?

terzic je pokrao sitne pare a mozda i nije cak, a ratko i radovan su cini "malo" teze prekrsaje ;);)

Pa sto je zbrisao ako nije!
Ovo je replika !

"Ono što mogu da kažem je da je Đorđević uhapšen u Crnoj Gori.
Uhapsile su ga crnogorske vlasti, a do hapšenja je došlo u saradnji tužilaštva u Hagu i vlasti Srbije i Crne Gore", rekao je Hodžić.

Prezivljavao radeci na gradjevini!
 
Pa sto je zbrisao ako nije!
Ovo je replika !

"Ono što mogu da kažem je da je Đorđević uhapšen u Crnoj Gori.
Uhapsile su ga crnogorske vlasti, a do hapšenja je došlo u saradnji tužilaštva u Hagu i vlasti Srbije i Crne Gore", rekao je Hodžić.

Prezivljavao radeci na gradjevini!

pa cekaj, nemoj mi nametati da branim terzica, samo ti kazem da nije normalno da poredis ta dva slucaja...

Mozda i nije pokrao kazem jer: mozda nece da se blamira ko dzajic koga ce mozda i pustiti maja ako ne budu imali dokaza i +ce morati da plate nadoknadu... Mada je verovatno pokrao..

A ovi su ubijali...druga prica totalno ;);)
 
pa cekaj, nemoj mi nametati da branim terzica, samo ti kazem da nije normalno da poredis ta dva slucaja...

Mozda i nije pokrao kazem jer: mozda nece da se blamira ko dzajic koga ce mozda i pustiti maja ako ne budu imali dokaza i +ce morati da plate nadoknadu... Mada je verovatno pokrao..

A ovi su ubijali...druga prica totalno ;);)

ma to samo odgovaram crnogorcu koji pametuje!
 
Strashno!!!

Kakve li ce gadosti sad izbaciti "Centralna otadzbinska uprava"?
Do sad smo mogli chuti, da su gardisti narkomani, homoseksualci, samoubice.....
I, sva ta bagra, koja ih podrzava, puna im usta, patriJotizma, RM Zlikovac im je heroj, sprdaju se sa ljudskom tragedijom, a gde su sad, nema komentara, shta ce biti kad sud da zavrshnu rech u ovom SRAMNOM TRAGICHNOM SLUCHAJU?


Da li ce se saznati istina i o tragichno nastradalom vojniku iz Paracina? Postoji osnovana sumnja, da je u pitanju ista stvar?

Ne svatam te najbolje koliko ja znam gardisti su ubijeni posle 2000 i sve istrage koje su vodjene bile su pod vlscu i kontrolom sadasnjih vlastodrsaca . Nije mi jasno samo odakle sipa ta tvoja mrznja i pljuvanje ljudi koji ninakoji nacin nisu ucestvovali ni u istragama niti su bili u mogucnosti da uticu na njih. Jednostavno neznam kako da se izrazim a da ne budem "grub" ali tvoji postovi sipaju mnogo mrznje [govora mrznje], zla , ne tolerancije , malodusnosti ... itd. da se coveku ne mili uci u temu i raspravu sa ostalim ucesnicima . Da je Ivan015 postavio temu o Avionima , ribama , lovu ti bi i u nju unela neki mrak i mrznju . Daj budi konstruktivna ili se bar suzdrzi nisi sama , ovo citaju i maloletnici izazvaces nekog labilnijeg i nastrada ce neka pogresna osoba (znas nasta mislim).
 
dakle ubili su ih oni koji su hteli da sakriju da je mladic u tom objektu ili se muvao tu negde...ima josh jedna mogucnost..recimo da je neko iz nekih razloga hteo da udje u taj objekt da uzme neshto iz njega,pa su ga momci videli i to im je bio kraj..dakle kontraspijunaza(dokumenti,planovi) ili mafija..recimo neko je koristio vojni objekt kao skladishte neke robe..moguce ili ne?
 
Ne svatam te najbolje koliko ja znam gardisti su ubijeni posle 2000 i sve istrage koje su vodjene bile su pod vlscu i kontrolom sadasnjih vlastodrsaca . Nije mi jasno samo odakle sipa ta tvoja mrznja i pljuvanje ljudi koji ninakoji nacin nisu ucestvovali ni u istragama niti su bili u mogucnosti da uticu na njih. Jednostavno neznam kako da se izrazim a da ne budem "grub" ali tvoji postovi sipaju mnogo mrznje [govora mrznje], zla , ne tolerancije , malodusnosti ... itd. da se coveku ne mili uci u temu i raspravu sa ostalim ucesnicima . Da je Ivan015 postavio temu o Avionima , ribama , lovu ti bi i u nju unela neki mrak i mrznju . Daj budi konstruktivna ili se bar suzdrzi nisi sama , ovo citaju i maloletnici izazvaces nekog labilnijeg i nastrada ce neka pogresna osoba (znas nasta mislim).

Ajde, ne pravi se lud!
I Djindjic je ubijen posle 2000ite!
 
dakle ubili su ih oni koji su hteli da sakriju da je mladic u tom objektu ili se muvao tu negde...ima josh jedna mogucnost..recimo da je neko iz nekih razloga hteo da udje u taj objekt da uzme neshto iz njega,pa su ga momci videli i to im je bio kraj..dakle kontraspijunaza(dokumenti,planovi) ili mafija..recimo neko je koristio vojni objekt kao skladishte neke robe..moguce ili ne?

znaci tako vazne dokumente, vazne koliko i dva mlada zivota, cuvaju dvojica gardista? :roll:

Teorija se ne prihvata jer nakon tragedije nista nije nestalo, videli su nesto sto "nisu trebali", to je cela prica... Naravno znamo ko je bio na kojoj funkciji u to vreme i sta je za taj bunker izjavila Karla par dana ranije, a bogami i jos neke vazne osobe ;)
 
Ubio vam ih je onaj koji vam rastura državu na komadiće, onaj koga čuvate po šumama i gorama da nebi otišao u Hag i odgovarao za nedjela koja je počinio za vrijeme rata u BiH.

Interesu je me od cega je ta skracenica MNE ? :lol: (Naravno da sam maliciozan!) Zar nemate u Crnoj Gori neku svoju prljavstinu da pocistite . Skoknete do Barija na kaficu i date neku izjavu za tuzilastvo naravno ne za novine . :lol::lol::lol::lol:
 

Back
Top