Ko je na liniji

Moji termini su zauzeti ;)

Prvo moram ja da se vidim sa mojom janom, a posle... ma vec ce se opet organizovati neko masovno okupljanje ;)

Poz.[/quote]
Zelish da se vidish sa janom , ja se iskreno nadam ,da ti to nije obaveza . U pravu si , danas sam neshto euforichna i napadna , treba da se malo smirim .
Super je to sa tim okupljanjima . Bash mi se svidja /
poz.
 
Ma trenutno jedino hocu da se vidim sa mojom dragom janom :oops: ... Shteta sto cu morati sutra da idem do mog rodnog grada, pa cu tek moci da se vidim sa njom za par dana :( :( :(

A za ostalo, sto ja volim da kazem, bice jos dana za megdana ;)
 
sunchica:
Moji termini su zauzeti ;)

Prvo moram ja da se vidim sa mojom janom, a posle... ma vec ce se opet organizovati neko masovno okupljanje ;)

Poz.
Zelish da se vidish sa janom , ja se iskreno nadam ,da ti to nije obaveza . U pravu si , danas sam neshto euforichna i napadna , treba da se malo smirim .
Super je to sa tim okupljanjima . Bash mi se svidja /
poz.[/quote]
organizacija i obaveze su sastavni deo zivota... i samim tim je i kvalitetnije zezanje...a ya sunce uvek ima mesta :wink:
 
Incognito:
sunchica:
Dobro za machke , nego kada cu tebe da vidim ,. Poshto sam bila sprechena u nedelju , sada moram da vas vidjam pojedinachno :)

Moji termini su zauzeti ;)

Prvo moram ja da se vidim sa mojom janom, a posle... ma vec ce se opet organizovati neko masovno okupljanje ;)

Poz.
---------------------------------------------------
Ucis,ucis,nema sta.Samo tako veliki guru. :wink:
 

Back
Top