Ко је БРЕ, овај КОМЕНТАТОР???

Пренос тениса је никакав на РТС
Новаков отац је најурио Вишковића, који је једини знао да коментарише тенис, остали су очајни,
а данас је коментарисао Кривокапић ја мислим, ако грешим нек ме неко исправи
мало сам гледао ал мислим да је он, значи чим Јеца крене да губи он се тотално убедачи и нешто монотоно склапа реченице и стварно изгледа ко да навија за Румунку да заврши посо,
шта да се ради, да не поверујеш да је то најбоље што јавни сервис има

...Сигуран си да је тај Вишковић најурен.:think:
(хајде да и то тачно сазнамо,..а и то како се зове ОВАЈ
данашњи коментатор)
Мене он много на тог Вишковића подсећа...:think:

Шта је по теби ДОБАР коментатор?
(Пошто видим да за њега кажеш да је "знао да коментарише...")
 
Tek se tad iznerviram kad pocne da sere pa kao on zna sta trenutno koji teniser misli...Ma daaaaaajjjjjjj...:dash::dash:

..Па мене је БАШ тај Вишковић излуђивао што је ЧЕСТО
"знао" шта Ноле мисли, нарочито када се заврши један сет,
па када тамо мученик, цркнут седи, преморен, дехидриран,
ко зна где му мисли врлудају.......
ОН зна,...:roll::roll::roll:
шта је Ноле тада одлучио и како ће да
"једно око помери на десно, а друго на лево и
ЗБОГ чега ће то тако да уради"...:hahaha:

.
 
Ja sam uhvatio krraj meca na hrvatima, i verujte mi ima gorih komentatora :D

..Не знам да ли смо се добро разумели:think:

Чијег меча "на хрватима",
је ли Јелениног?
Ако јесте, па шта очекујеш од ЊИХОВИХ коментатора,
да коментаришу о Јеци боље од овога нашега:roll:

.
 
...Сигуран си да је тај Вишковић најурен.:think:
(хајде да и то тачно сазнамо,..а и то како се зове ОВАЈ
данашњи коментатор)
Мене он много на тог Вишковића подсећа...:think:

Шта је по теби ДОБАР коментатор?
(Пошто видим да за њега кажеш да је "знао да коментарише...")
Јесам, прешо је на Спорт Клуб, нема га више на РТС-у
http://www.sportske.net/vest/tenis/djokovici-uslovili-rts-zabranom-prenosa-za-nebojsu-viskovica-1536.html
Добар коментатор , треба да ти буде уживање да пратиш тенис, не може било ко да седне да чита резултат и каже кад је за кога поен, тенис није сам по себи презанимљив,
ови на РГ потпуно бездушни, што рече торенте скупили се на гомилу па можда и лупи неко нешто паметно :lol:
Мора човек да зна кад да подигне глас, да нагласи кад је добар поен, да зна кад треба да ћути, много боље да ништа не прича ако нема шта да каже
и треба да познаје тенис, играче тактику, догађаје , личности, изјаве, да има причу ма још свашта...
е да да навија за наше по могућству :)
 
Meni je mnooogo zao za Nebojsu Viskovica, on je stvarno fantastican komentator, najbolji kojeg imamo...
Sto se tice danasnjeg prenosa, obojica me strasno nerviraju jer pricaju sve najgore o nekoj teniserki a onda kada ista ta teniserka posle duze vremena dobije jedan poen (ej, jedan poen!) oni je hvale i govore kako je izvanredna!
Mada, iskreno, mislim da su vise hvalili Jelenu nego Rumunku, a cak i da je obrnuto Rumunka je to i zasluzila...
Znas, da bi neko hvalio nasu teniserku, ta nasa teniserka mora to i da zasluzi igrom...Ovako, izgedalo bi smesno da on hvali Jelenu, a ona tamo promasuje ocajne lopte...:)
 
Meni je mnooogo zao za Nebojsu Viskovica, on je stvarno fantastican komentator, najbolji kojeg imamo...
Sto se tice danasnjeg prenosa, obojica me strasno nerviraju jer pricaju sve najgore o nekoj teniserki a onda kada ista ta teniserka posle duze vremena dobije jedan poen (ej, jedan poen!) oni je hvale i govore kako je izvanredna!
Mada, iskreno, mislim da su vise hvalili Jelenu nego Rumunku, a cak i da je obrnuto Rumunka je to i zasluzila...
Znas, da bi neko hvalio nasu teniserku, ta nasa teniserka mora to i da zasluzi igrom...Ovako, izgedalo bi smesno da on hvali Jelenu, a ona tamo promasuje ocajne lopte...:)
е и то јесте
 
„U principu, porodica Đoković mi zamera da dovoljno ne navijam za Novaka i hteli bi da ne hvalim njegove protivnike. Meni ionako gledaoci zameraju da nisam objektivan i da previše navijam za naše tenisere“, Eto to je Viskovic rekao....Cuj da ne hvali njegove protivnike....Sta ako protivnik da extra poen on mora da cuti i kao niko nista nije video a Novak napravi as a on pocne kako to niko ne zna...Cak sam jednom cuo kad je Novak dao jedan poen a Viskovic "Kakav je to poen bio najbolji na celom turniru kad to Novak raspali pa to niko ne moze''...Na tu foru nesto i oni coveka oteraju....
 
Ne mec izmedju feda i Hassa


То је онда нешто друго,
не бих да коментаришем.

Јесам, прешо је на Спорт Клуб, нема га више на РТС-у
http://www.sportske.net/vest/tenis/djokovici-uslovili-rts-zabranom-prenosa-za-nebojsu-viskovica-1536.html
Добар коментатор , треба да ти буде уживање да пратиш тенис, не може било ко да седне да чита резултат и каже кад је за кога поен, тенис није сам по себи презанимљив,
ови на РГ потпуно бездушни, што рече торенте скупили се на гомилу па можда и лупи неко нешто паметно :lol:
Мора човек да зна кад да подигне глас, да нагласи кад је добар поен, да зна кад треба да ћути, много боље да ништа не прича ако нема шта да каже
и треба да познаје тенис, играче тактику, догађаје , личности, изјаве, да има причу ма још свашта...
е да да навија за наше по могућству :)


Је ли ти тај чланак на Б92 доказ да је скроз отишао са РТС?


Пратила сам то тада и мислим да то није било дефинитивно,
ако имаш нешто конкретније, сем овог чланка,
напиши, баш ме интересује.

Meni je mnooogo zao za Nebojsu Viskovica, on je stvarno fantastican komentator, najbolji kojeg imamo...
Sto se tice danasnjeg prenosa, obojica me strasno nerviraju jer pricaju sve najgore o nekoj teniserki a onda kada ista ta teniserka posle duze vremena dobije jedan poen (ej, jedan poen!) oni je hvale i govore kako je izvanredna!
Mada, iskreno, mislim da su vise hvalili Jelenu nego Rumunku, a cak i da je obrnuto Rumunka je to i zasluzila...
Znas, da bi neko hvalio nasu teniserku, ta nasa teniserka mora to i da zasluzi igrom...Ovako, izgedalo bi smesno da on hvali Jelenu, a ona tamo promasuje ocajne lopte...:)


Ниси ме разумео.
Уопште нисам заговорник тога да коментатор непрестано ХВАЛИ
нашег спортисту, у овом случају тенисера,
него да коректно преноси меч.

Шта то значи коректно?

По мом мишљењу то би било
да не фаворизује ни једну страну, да објективно извештава о свему.
Наравно, треба да похвали
или да каже да је неки потез био сјајан (без обзира који је играч у питању)
па да упозна гледаоце са сличним потезима из неког ранијег
периода или да направи поређења,......и слично,
али не би требао да различитом јачином гласа коментарише,
на пример као данас.
када је Руминка повела са 3:2 један сет, овај коментатор је тако крикнуо када
је саопштио ту бројки 3,
а када је Јелена извела нешто добро,
похвалио је али са гласом као да се унередио...

Ето, не знам да ли си ме сада разумео.
НИКАКО не инсистирам да коментатор мора "по сваку цену" да
хвали наше играче,..
НЕ.
 
значи послала си Тијанићу телеграм , хехе :)
сутра кад јаве на вестима, протеран коментатор због ненавијања за ЈЈ

их, мало сам пута сличне телеграме њему слала,
ни дан данас немам уопште појма да ли их је примио,
у ствари где су завршили.
Recycle_Bin.png



U principu, porodica Đoković mi zamera da dovoljno ne navijam za Novaka i hteli bi da ne hvalim njegove protivnike. Meni ionako gledaoci zameraju da nisam objektivan i da previše navijam za naše tenisere“, Eto to je Viskovic rekao....Cuj da ne hvali njegove protivnike....Sta ako protivnik da extra poen on mora da cuti i kao niko nista nije video a Novak napravi as a on pocne kako to niko ne zna...Cak sam jednom cuo kad je Novak dao jedan poen a Viskovic "Kakav je to poen bio najbolji na celom turniru kad to Novak raspali pa to niko ne moze''...Na tu foru nesto i oni coveka oteraju....

..
Ма дај бре,
новине пишу свашта,
па ваљда смо га слушали шта прича,
док смо гледали мечеве.

Чињеница је да је "таласао" много.
До Србија Опен-а
нисам имала појма да је Нолетов отац тражио да
он не коментарише, али знам да ме је уназад,
много раније, доводио до лудила,
као и овај данас.
Веруј, да сам и ја на месту Нолетовог оца такође бих тражила,
да он не коментарише Нолетове мечеве.
Не верујем да је Срђан баш тражио да Вишковић хвали Нолета,.
То су глупости!
 
mislim da ti treba Milos Krivokapic...

ali veruj mi.. onaj koji ga je na nekoliko dana menjao je mnogo gori od njega (ni ja to nisam mogao da zamislim)... ne zna da cita rezultat (tj. da se prvo saopstava broj poena onoga ko servira), pogresno izgovara imena tenisera, i toliko puta umesto "prvi servis" kaze "prvi set" (izmedjuostalog, naravno)... o sadrzaju da i ne govorim...
 
Poslednja izmena:
mislim da ti treba Milos Krivokapic...

ali veruj mi.. onaj koji ga je na nekoliko dana menjao je mnogo gori od njega (ni ja to nisam mogao da zamislim)... ne zna da cita rezultat (tj. da se prvo saopstava broj poena onoga ko servira), pogresno izgovara imena tenisera, i toliko puta umesto "prvi servis" kaze "prvi set" (izmedjuostalog, naravno)... o sadrzaju da i ne govorim...

...Ваљда ћу сутра успети да то сазнам,
али сигурно!
 
O svaka cast za temu!
Definitivno ju je zasluzio!
:)

Ne slazem se sa razlozima,ali sa zakljuckom da je covek debil apsolutno!
To je kao da odes u pozoriste na neku tragediju,a kao utisak komentarises da su neudobne bile stolice i kako je divno oslikan plafon...
Mislim da znam ko je on,ne znam kako se zove,to je onaj sportski novinar,koji ponekad u dnevnuku izvestava o sportu i vodi razne sportske emisije po RTSu...
 
Poslednja izmena:
Нисам имала времена да данас зовем РТС и да сазнам
како се зове дотични коментатор.

Да ли је неко сазнао или зна 100% КО је он.

Zovi ih sutra oko pola 4 posle podne,za vreme reklama emisije 48 svadba,tad imaju marendu i javljaju se na telefon gledalaca.
 
Ljudi kakvi ste vi to poznavaoci tenisa kada ne znate ni kako se zovu nasi teniski komentatori.:D
Tip o kome je rec u ovoj temi se zove Milos Krivokapic.I on je zaduzen za komentarisanje samo na RTS-u.Pored njega komentarisanje tenisa posle odlaska Nebojse Viskovica, na RTS-u je preuzeo Predrag Strajnic koji mislim da to radi prvi put u zivotu.Nikad ga ranije nisam cuo da komentarise teniske meceve.
Eurosportovi komentatori su Dragan Pesikan,Igor Vujcin,Smiljan Banjac i Damir Ceronja.
Na Sport klubu komentarisu Nebojsa Viskovic (po mom misljenju ubedljivo najbolji komentator u zemlji Srbiji),Aleksandar Dzankic,Ivan Lasic (tri standardna teniska komentatora na Sport klubu) i povremeno Predrag Jurisevic i Ilija Kovacic (specijalista za kosarku,nekada je prenosio NBA na B 92,sada Euroligu na Sport klubu,a inace vodi i kviz "Pitanja za sampiona").Nadam se da cete uskoro pohvatati imena komentatora.:D
Sto se tice ove teme mislim da nema blage veze sa mozgom.Koleginici otvarcici teme se pricinjavaju neke stvari,subjektivno razmislja i ima predrasude prema Milosu Krivokapicu.(slicno kao Srdjan Djokovic prema Viskovicu,trazi manu gde je nema)
Tip sasvim normalno komentarise i sve pohvale sa moje strane.
 
Zovi ih sutra oko pola 4 posle podne,za vreme reklama emisije 48 svadba,tad imaju marendu i javljaju se na telefon gledalaca.


Их какав си ти гентлМен, мене шаљеш да нешто урадим, а
што ти не би,
па да нас овде изненадиш;)


Jurisevic?
Dzankic?

Имају ли нека имена уз та презимена:bye:
 
E, ne zna se sta je gore, ovi nasi sto ne navijaju za nase tenisere ili hrvatski komentatori koji ne prenose mec, vec samo navijaju.
Bas sam gledala na HRT-u kad su igrali Cilic-Marej i komentator je davao izjave tipa, ''docice mu on na travu pa onda nece moci ovako da prebacuje lopticu'', i javlja se samo kad Cilic osvoji poen, dok Marejeve poene precuti.
Ja ipak mislim da su nasi komentatori bolji, oni su tu da komentarisu, a ne da navijaju.
 

Back
Top