Ko - je - Antihrist - ?

Sale moj Sale.
Zar je moiguce da ovo neznas?
Celo vreme se Isus objavljuje u Starom zavetu.
On je stvorio svet, on je vodio Izrail 40 godina do Hanana, on se javio Avramu, on je prisutan kod stvaranja i licno stvara.
Itd, itd.

Otac Sin i Duh sveti se objavljuju celo vreme u Starom zavetu.
Ovo je osnova, azbuka.

1.Kor 10:1 Ali neću vam zatajiti, braćo, da očevi naši svi pod oblakom biše, i svi kroz more prodjoše;
1.Kor 10:2 I svi se u Mojsija krstiše u oblaku i moru;
1.Kor 10:3 I svi jedno jelo duhovno jedoše;
1.Kor 10:4 I svi jedno piće duhovno piše; jer pijahu od duhovne stene koja idjaše za njima: a stena beše Hristos.


A kako apostol Pavle komentariše ovaj stih u 1. Korinćanima, 10. poglavlje?
Dakle, 1. Korinćanima, 10. poglavlje, 9. stih kaže:
“Niti da kušamo Hrista, kao što ga neki od njih kušaše i od zmija izgiboše.” Zapazimo, kad apostol Pavle govori o tom kušanju koje je bilo opisano u Mojsijevim knjigama, on kaže da su oni kušali Hrista, da je On bio to lice božanstva, da je On bio taj Gospod, da je On bio taj
Jahve.


Joh 1:1 U početku beše Reč, (Hruistos)i Reč beše u Boga, i Bog beše Reč.
Joh 1:2 Ona beše u početku u Boga.
Joh 1:3 Sve je kroz Nju postalo, i bez Nje ništa nije postalo što je postalo.
Joh 1:9 Beše Videlo istinito koje obasjava svakog čoveka koji dolazi na svet.
Joh 1:10 Na svetu beše, i svet kroza Nj posta, i svet Ga ne pozna.
Joh 1:11 K svojima dodje, i svoji Ga ne primiše.
Joh 1:14 I reč postade telo i useli se u nas puno blagodati i istine; i videsmo slavu Njegovu, slavu, kao Jedinorodnoga od Oca.


Trojica koji su se javili Avramu, dvojica su bila Andjelia a treci Hristos.

Joh 8:56 Avraam, otac vaš, bio je rad da vidi dan moj; i vide, i obradova se.
Joh 8:57 Tada Mu rekoše Jevreji: Još ti nema pedeset godina, i Avraama li si video?
Joh 8:58 A Isus im reče: Zaista, zaista vam kažem: Ja sam pre nego se Avraam rodio.


I Isus JHVH onda spusta oganj na te gradove:


Tada pusti JHVH na Sodom i gomor od JHVH s neba dazd od sumpora i ognja.
1 Mojsijeva 19,24.



Orilikom stvaranja, Otac, Sin i DS prisutni, oni se dogovaraju oko stvaranja.
Kaze da nacinimo:


1.Mo 1:26 Potom reče Bog: Da načinimo čoveka po svom obličju, kao što smo mi, koji će biti gospodar od riba morskih i od ptica nebeskih i od stoke i od cele zemlje i od svih životinja što se miču po zemlji.
Glasniče ko se rodio pre svake tvari?
 
Glasniče ko se rodio pre svake tvari?
Pa zar ne rece da mislis samo na radjanje kroz Mariju?
Isus sigurno ne.

Zar mozes da ignorises sve date stihove?
Sale, to je nemoguce da ignorises.
Ti ces to uciniti ali ja cu znati da nisi iskren ni prema sebi a kako ces prema drugima.

Rodio se ne rodio, Isus je JHVH sa ocem i to 100%
Ali Isus se nije rodio, osim kroz Marije.
To nije bilo njegovo nastajanje.

Kako kaze Pavle z Hrista.
Nema pocetka ni kraja, nema ni Oca ni Majke.

Bice koje je na neki nacin nastalo ne moze biti Bog a kamoli stvaraoc.

Negiras svedoke a nisi daleko od njih?
 
Poslednja izmena:
Bice koje je na neki nacin nastalo ne moze biti Bog a kamoli stvaraoc.
zašo ne može?
ja mogu da zamislim hijerarhiju Bogova koji stvaraju a da pri tom oni stvoreni i ne znaju za one koji su ih stvorili...i pitaju se da li postoji neki stvoritelj koji je njih stvorio kao što su oni stvorili svet koji poznaju...možda se i naš Stvoritelj pita da li postoji neko ko je njega stvorio

mi ne znamo ni da li je stvoreni svet u kome živimo stvaran ili je samo simulacija to jest kompjuterski program
mi ljudi smo stvorili veštačku inteligenciju... a veštačka inteligencija će moći dalje da stvara nove virtuelne svetove...
kada veštačka inteligencija u virtuelnom svetu stvori veštačku inteligenciju, ta veštačka inteligencija će moći dalje da stvara svoje virtuelne svetove..i možda će se ta veštačka inteligencija pitati ko je njen stvoritelj i da li ga ima...
 
Pa zar ne rece da mislis samo na radjanje kroz Mariju?
Isus sigurno ne.

Zar mozes da ignorises sve date stihove?
Sale, to je nemoguce da ignorises.
Ti ces to uciniti ali ja cu znati da nisi iskren ni prema sebi a kako ces prema drugima.

Rodio se ne rodio, Isus je JHVH sa ocem i to 100%
Ali Isus se nije rodio, osim kroz Marije.
To nije bilo njegovo nastajanje.

Kako kaze Pavle z Hrista.
Nema pocetka ni kraja, nema ni Oca ni Majke.

Bice koje je na neki nacin nastalo ne moze biti Bog a kamoli stvaraoc.

Negiras svedoke a nisi daleko od njih?
Jesi li ti siguran da se obraćaš meni ili si opet umoran :D
Ako se božija reč uselila u telo, jel bog isterao neku dušu pastira ili se rodila kao telo?
 
zašo ne može?
ja mogu da zamislim hijerarhiju Bogova koji stvaraju a da pri tom oni stvoreni i ne znaju za one koji su ih stvorili...i pitaju se da li postoji neki stvoritelj koji je njih stvorio kao što su oni stvorili svet koji poznaju...možda se i naš Stvoritelj pita da li postoji neko ko je njega stvorio

mi ne znamo ni da li je stvoreni svet u kome živimo stvaran ili je samo simulacija to jest kompjuterski program
mi ljudi smo stvorili veštačku inteligenciju... a veštačka inteligencija će moći dalje da stvara nove virtuelne svetove...
kada veštačka inteligencija u virtuelnom svetu stvori veštačku inteligenciju, ta veštačka inteligencija će moći dalje da stvara svoje virtuelne svetove..i možda će se ta veštačka inteligencija pitati ko je njen stvoritelj i da li ga ima...

Mi govorimo o onome sto nam je Bog otrkio u svojoj reci.
Vise od toga ne..
Kada se neko bice nazove Bozanskim, ono ima Bozanske atribute.
Sveznajuce, ne stovreno, nema pcoetak i kraj.
Moze da stvara, samo njemu mozes da se kalanjas i molis itd itd.
A sve te atribute nam je Bog dao u svojoj reci.
Bice koje ne poseduje neke od datih atributa, nije bozansko bice niti moze to biti nitis e tako nazvati u pravom smislu reci.

Postoje i bozji principi i zakoni koji se protive da neko stvoreno bice bude obozavano ilid a mus neko klanja i moli.
Po tim principima je to skroz nemoguce.

Posto nam Bog u svojoj reci na razne nacine otkriva da nema pocetak i kraj, onda nema ni bice koje je njega stvorilo.

To nam sam Bog otrkiva.

Onda da je Bog sveznajuc, sto znaci da se on ne pita da li je neko njega stvorio.
On to zna.
 
Jesi li ti siguran da se obraćaš meni ili si opet umoran :D
Ako se božija reč uselila u telo, jel bog isterao neku dušu pastira ili se rodila kao telo?
Ajdeee.
Ode u Budizam covek.
Isus je dobio novo telo, nikos e nije iseljavao.

A zasto se ne bi pitao zasto Jovan Isusa naziva rec?
On to odma posle objasnjva.
Zato sto kada kaze kod stvaranja, i rece Bog, rec koja je stvarala je bio Hristos.

Ali da li si i citao jovana pitam se kada ovako pisesakako pises?

Zbog svog nerazumevanja citiranog meni pripisujes umor?
Alala ti vera.
 
Mi govorimo o onome sto nam je Bog otrkio u svojoj reci.
Vise od toga ne..
Kada se neko bice nazove Bozanskim, ono ima Bozanske atribute.
Sveznajuce, ne stovreno, nema pcoetak i kraj.
Moze da stvara, samo njemu mozes da se kalanjas i molis itd itd.
A sve te atribute nam je Bog dao u svojoj reci.
Bice koje ne poseduje neke od datih atributa, nije bozansko bice niti moze to biti nitis e tako nazvati u pravom smislu reci.

Postoje i bozji principi i zakoni koji se protive da neko stvoreno bice bude obozavano ilid a mus neko klanja i moli.
Po tim principima je to skroz nemoguce.

Posto nam Bog u svojoj reci na razne nacine otkriva da nema pocetak i kraj, onda nema ni bice koje je njega stvorilo.

To nam sam Bog otrkiva.
otkriva nam kako je u početku stvorio svet. A šta je bilo pre tog početka i da li je Bog postojao i koliko dugo pre tog početka, to ne znamo

1. Mojsijeva 1,1U početku stvori Bog nebo i zemlju.
1. Mojsijeva 1,2A zemlja bješe bez obličja i pusta, i bješe tama nad bezdanom; i duh Božji dizaše se nad vodom.
1. Mojsijeva 1,3I reče Bog: neka bude svjetlost. I bi svjetlost.
1. Mojsijeva 1,4I vidje Bog svjetlost da je dobra; i rastavi Bog svjetlost od tame.
1. Mojsijeva 1,5I svjetlost nazva Bog dan, a tamu nazva noć. I bi veče i bi jutro, dan prvi.
1. Mojsijeva 1,6Potom reče Bog: neka bude svod posred vode, da rastavlja vodu od vode.
1. Mojsijeva 1,7I stvori Bog svod, i rastavi vodu pod svodom od vode nad svodom; i bi tako.
1. Mojsijeva 1,8A svod nazva Bog nebo. I bi
 
otkriva nam kako je u početku stvorio svet. A šta je bilo pre tog početka i da li je Bog postojao i koliko dugo pre tog početka, to ne znamo

1. Mojsijeva 1,1U početku stvori Bog nebo i zemlju.
1. Mojsijeva 1,2A zemlja bješe bez obličja i pusta, i bješe tama nad bezdanom; i duh Božji dizaše se nad vodom.
1. Mojsijeva 1,3I reče Bog: neka bude svjetlost. I bi svjetlost.
1. Mojsijeva 1,4I vidje Bog svjetlost da je dobra; i rastavi Bog svjetlost od tame.
1. Mojsijeva 1,5I svjetlost nazva Bog dan, a tamu nazva noć. I bi veče i bi jutro, dan prvi.
1. Mojsijeva 1,6Potom reče Bog: neka bude svod posred vode, da rastavlja vodu od vode.
1. Mojsijeva 1,7I stvori Bog svod, i rastavi vodu pod svodom od vode nad svodom; i bi tako.
1. Mojsijeva 1,8A svod nazva Bog nebo. I bi
Pa kakve veze sada ima ovo sto rece sa onims to malopre rece?

To je samo deo koji nema za cilj da nbam otrkiva sta ima tamo na nebu jos drugo, vec ima za cilj da nam da informacije o stvaranju anse zemlje.

Ne otrkiva nam dirketno ali na osnovu bilije mozemo jasno da vidimo da je Bog pre nas stvorio mnostvo drugih svetova.
Veceras nemam volju da te ucim o tome jer vidim da ti o tome neznas.
O tome sam na ovom forumu najmanje 15 puta vec pisao i navodio stihove.
Ali ako neko ne poznaje dobro pismo, ne mozes sa njime ni o osnovnim stvarima.
Vecina vas hoce nesto ali potkovanost pismmo jako slaba, ali nastup kao eksperti?
 
1. Mojsijeva 1,1U početku stvori Bog nebo i zemlju.
1. Mojsijeva 1,2A zemlja bješe bez obličja i pusta, i bješe tama nad bezdanom; i duh Božji dizaše se nad vodom.
1. Mojsijeva 1,3I reče Bog: neka bude svjetlost. I bi svjetlost.
1. Mojsijeva 1,4I vidje Bog svjetlost da je dobra; i rastavi Bog svjetlost od tame.
1. Mojsijeva 1,5I svjetlost nazva Bog dan, a tamu nazva noć. I bi veče i bi jutro, dan prvi.
1. Mojsijeva 1,6Potom reče Bog: neka bude svod posred vode, da rastavlja vodu od vode.
1. Mojsijeva 1,7I stvori Bog svod, i rastavi vodu pod svodom od vode nad svodom; i bi tako.
1. Mojsijeva 1,8A svod nazva Bog nebo. I bi

Mi danas znamo da nebo ne odvaja vodu od vode, što znači da Biblija nije 100 posto tačna.
Dalje znamo da planeta Zemlja nije nastala pre svetlosti već kasnije.Samo u našoj galaksiji ima oko 200 milijardi zvezda. Starost većine zvezda se procenjuje na oko 10 milijardi godina. Starost planete Zemlje se procenjuje na 4,5 milijardi godina. Čovek je nastao pre oko 200 000 godina. A u Bibliji prvo je stvorena Zemlja, pa svetlost, pa nebo pa posle par dana i čovek. Dalje gore piše u početku stvori bog nebo, a onda drugog dana stvori svod koji razdvaja vodu od vode i nazva ga nebo. Pa kad je onda nebo stvoreno i šta je uopšte nebo?

Pa kakve veze sada ima ovo sto rece sa onims to malopre rece?
pa ima veze jer ti tvrdiš da Bog nema početak. A Biblija počinje sa "u početku".
A šta je bilo pre tog početka?

To je samo deo koji nema za cilj da nbam otrkiva sta ima tamo na nebu jos drugo, vec ima za cilj da nam da informacije o stvaranju anse zemlje.

Ne otrkiva nam dirketno ali na osnovu bilije mozemo jasno da vidimo da je Bog pre nas stvorio mnostvo drugih svetova.
gde to piše? ako je stvorio puno drugih svetova pre Zemlje, kako je tek pri stvaranju Zemlje video da je svetlost dobra...
 
1. Mojsijeva 1,1U početku stvori Bog nebo i zemlju.
1. Mojsijeva 1,2A zemlja bješe bez obličja i pusta, i bješe tama nad bezdanom; i duh Božji dizaše se nad vodom.
1. Mojsijeva 1,3I reče Bog: neka bude svjetlost. I bi svjetlost.
1. Mojsijeva 1,4I vidje Bog svjetlost da je dobra; i rastavi Bog svjetlost od tame.
1. Mojsijeva 1,5I svjetlost nazva Bog dan, a tamu nazva noć. I bi veče i bi jutro, dan prvi.
1. Mojsijeva 1,6Potom reče Bog: neka bude svod posred vode, da rastavlja vodu od vode.
1. Mojsijeva 1,7I stvori Bog svod, i rastavi vodu pod svodom od vode nad svodom; i bi tako.
1. Mojsijeva 1,8A svod nazva Bog nebo. I bi

Mi danas znamo da nebo ne odvaja vodu od vode, što znači da Biblija nije 100 posto tačna.
Dalje znamo da planeta Zemlja nije nastala pre svetlosti već kasnije.Samo u našoj galaksiji ima oko 200 milijardi zvezda. Starost većine zvezda se procenjuje na oko 10 milijardi godina. Starost planete Zemlje se procenjuje na 4,5 milijardi godina. Čovek je nastao pre oko 200 000 godina. A u Bibliji prvo je stvorena Zemlja, pa svetlost, pa nebo pa posle par dana i čovek. Dalje gore piše u početku stvori bog nebo, a onda drugog dana stvori svod koji razdvaja vodu od vode i nazva ga nebo. Pa kad je onda nebo stvoreno i šta je uopšte nebo?


pa ima veze jer ti tvrdiš da Bog nema početak. A Biblija počinje sa "u početku".
A šta je bilo pre tog početka?


gde to piše? ako je stvorio puno drugih svetova pre Zemlje, kako je tek pri stvaranju Zemlje video da je svetlost dobra...


Auu covece.
Biblija govori o pocetku nase zemlje i nas.
Ne govori o pocetku svemira.
Govori o pocetku stvaranja nase zemlje i naseg suncevog sistema.
Ne govori o stvaranju drugog i treceg neba.
Pavle mislim govori drugo i trece nebo su vec tu.
Oni postoje pre nas.
A sta je drugo i trece nebo, to da li si cuo ili ne?
Ne.

Biblija govori o stvaranju naseg suncevog sistema ne ostalih sucnevis sistema, oni postoje pore nas i biblija govori i o tome.
Imamo mnostvo drugih planeta gde je Bog stvorio ljude pre nas.
Samo je nasa zemlja pala u greh.
Kada bi proucavao bibliju, redovno, duboko, sve bi to proinasao.

Rastavljanje vode nad vodom od bode je opet problem u tvom znanju, to jest ne imanju informacija zbog nemarnosti.
Kada citas izvestaj potopa,l videces da je voda koja je bila sedmi omotac nase atmosfere, prilikom potopa pala na zemlju i tu ostala a voda koja se nalazi unutar zemlje sikljala je na povrsinu zemlje.

Zato nemamo vodu nad vodom vise.
A ne da je biblija netacna.

Starost procene planeta Ii coveka itd, su samo teorije i zasnivaju se na pogresnim mernjima, metodama i predpostavkama.
Ocigledno nista nisi citao o tome?
Ne mogu da verujem.

Sve u svemu, gore vidim da si sve pobrkao i nikada nisi izucavao te stvari i trazio odgovor na sve to, vec jednostavno samo pises.
Podsetio si me na 70 ucenika koji su napustili Isusa.
Isus je imao 70 ucenika i ovih 12 posbeno.

E tih 70 me skroz podsecaju na tebe.
Oni su Isusu govorili a li nisu hteli nista da nauce.
Znali su sve sami od sbe.
Onda ih je Isus tom njihovom slaboscu oterao od sebe.
 
Biblija govori o stvaranju naseg suncevog sistema ne ostalih sucnevis sistema, oni postoje pore nas i biblija govori i o tome.
Imamo mnostvo drugih planeta gde je Bog stvorio ljude pre nas.
Samo je nasa zemlja pala u greh.
stvaranje drugih planeta i ljudi na njima se ne pominje nigde u Bibliji.
takođe nema podataka o tome da li je još neka planeta pala u greh


Rastavljanje vode nad vodom od bode je opet problem u tvom znanju, to jest ne imanju informacija zbog nemarnosti.
Kada citas izvestaj potopa,l videces da je voda koja je bila sedmi omotac nase atmosfere, prilikom potopa pala na zemlju i tu ostala a voda koja se nalazi unutar zemlje sikljala je na povrsinu zemlje.

Zato nemamo vodu nad vodom vise.
znači potop je bio nesrećni slučaj da je svod koji odvaja vodu od vode popustio, a ne Božija namera da uništi ljude koji nisu ispunjavali njegove norme?
 
stvaranje drugih planeta i ljudi na njima se ne pominje nigde u Bibliji.
takođe nema podataka o tome da li je još neka planeta pala u greh



znači potop je bio nesrećni slučaj da je svod koji odvaja vodu od vode popustio, a ne Božija namera da uništi ljude koji nisu ispunjavali njegove norme?
Auuu, auuu.

Nemam vise reci.:D

Prijatelju dobronamerno pitanje,da li si ti uopste citao bibliju kada nastupas kako natsupas na forumu?
Kada neko nesto napise o toj vodi nad svodom kao ja, a to cita neko kobar laicki poznaje bibliju, taj zna na sta ja mislim a ne da je svod popustio i Bozja namera to nije bila?
Naravno da je Bog doveo da ta voda sva padne na zemlju, jer Bog kaze da ce pustiti potop na zemlju.
1.Mo 7:11 Kad je bilo Noju šest stotina godina, te godine drugog meseca, sedamnaesti dan toga meseca, taj dan razvališe se svi izvori velikog bezdana, i otvoriše se ustave nebeske;

A o stvaranju drugih planeta i ljudima, njihovom padu ili ne padu.
Imas na mojim blogovima.

Nemogu da verujem. :D


1.Mo 1:6 Potom reče Bog: Neka bude svod posred vode, da rastavlja vodu od vode.
1.Mo 1:7 I stvori Bog svod, i rastavi vodu pod svodom od vode nad svodom; i bi tako.
1.Mo 1:8 A svod nazva Bog nebo. I bi veče i bi jutro, dan drugi.
1.Mo 1:9 Potom reče Bog: Neka se sabere voda što je pod nebom na jedno mesto, i neka se pokaže suvo. I bi tako.
1.Mo 1:10 I suvo nazva Bog zemlja, a zborišta vodena nazva mora; i vide Bog da je dobro.
 
Auuu, auuu.

Nemam vise reci.:D

Prijatelju dobronamerno pitanje,da li si ti uopste citao bibliju kada nastupas kako natsupas na forumu?
Kada neko nesto napise o toj vodi nad svodom kao ja, a to cita neko kobar laicki poznaje bibliju, taj zna na sta ja mislim a ne da je svod popustio i Bozja namera to nije bila?
Naravno da je Bog doveo da ta voda sva padne na zemlju, jer Bog kaze da ce pustiti potop na zemlju.
1.Mo 7:11 Kad je bilo Noju šest stotina godina, te godine drugog meseca, sedamnaesti dan toga meseca, taj dan razvališe se svi izvori velikog bezdana, i otvoriše se ustave nebeske;

A o stvaranju drugih planeta i ljudima, njihovom padu ili ne padu.
Imas na mojim blogovima.

Nemogu da verujem. :D


1.Mo 1:6 Potom reče Bog: Neka bude svod posred vode, da rastavlja vodu od vode.
1.Mo 1:7 I stvori Bog svod, i rastavi vodu pod svodom od vode nad svodom; i bi tako.
1.Mo 1:8 A svod nazva Bog nebo. I bi veče i bi jutro, dan drugi.
1.Mo 1:9 Potom reče Bog: Neka se sabere voda što je pod nebom na jedno mesto, i neka se pokaže suvo. I bi tako.
1.Mo 1:10 I suvo nazva Bog zemlja, a zborišta vodena nazva mora; i vide Bog da je dobro.
nisi me shvatio...
ta rečenica je bila ironično pitanje da li ti to tako tumačiš...s obzirom da imaš nebiblijska tumačenja da je Bog stvorio ljude na drugim planetama i da oni nisu u grehu...
a ja znam da je Bog pobio potopom ljude bez potrebe...
jer verovatno nisu bili ništa gori od onih sad ili onih koji nisu prihvatili Hrista...
ljudi su uvek bili slabi i grešni...jedino se kroz ljudsku istoriju menjao odnos Boga prema njima...
 
nisi me shvatio...
ta rečenica je bila ironično pitanje da li ti to tako tumačiš...s obzirom da imaš nebiblijska tumačenja da je Bog stvorio ljude na drugim planetama i da oni nisu u grehu...
a ja znam da je Bog pobio potopom ljude bez potrebe...
jer verovatno nisu bili ništa gori od onih sad ili onih koji nisu prihvatili Hrista...
ljudi su uvek bili slabi i grešni...jedino se kroz ljudsku istoriju menjao odnos Boga prema njima...
Biblija je nedvosmislena po pitanju stvaranja neba i zemlje. Razna tumačenja postoje, međutim ja lično shvatam prvi stih "u početku stvori Bog nebo i zemlju" da je stvorio (nebo) duhovni svet i (zemlju) materijalni svet. Onda se opisuje kako je planeta zemlja stvorena i sve u njoj.
Buni nas svetlost prvog dana iako nije bilo sunca još uvek, ta svetlost je simbol prvog dana jer taj dan je dan jedan, iz iz njega izviru i njemu se vraćaju svi dani.
Drugi dan stvara svod to je ono vidljivo nebo. Tek treći i četvrti stvara zemlju (našu planetu) sunce i mesec da nam budu znakovi vremena.
Dakle nigde ne postoje vanzemaljci što i danas posle toliko vremena nema dokaza za njih, stvar je u verovanju.
I u tom stvaranju se nigde ne spominje kako se zovu dani, Jevreji su uzeli sedmi dan po njihovom sabatu pa iz toga Jevreji i računaju subotu kao sedmi dan. Nakon vaskrsenja Hristovog uzima se sedmi dan, dan odmora i posvećenost Bogu tog dana nedelja i to je ispravno u stvaralačkom smislu jer po meni je bitnije da se obeležava Vaskrs nego jevrejski praznik.
 
Gde piše da je yehoshua stvoren?
u Bibliji

KOLIKO BOGOVA postoji?
dal je BOG = STVORITELJ?
_______________________
dokaži svoje tvrdnje STIHOVIMA
______________________________________


OTKRIVENJE 3,14

I anđelu Crkve u Laodiceji napiši: "Ovo govori Amen, Svjedok vjerni i istiniti,

POČETAK BOŽJEG STVORENJA:

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sam Gospodin Yehoshua ti kaže da je STVORENJE.
Stvoren OD Jedinoga Stvoritelja Boga Oca YHWH
NA POČETKU STVARANJA
 
u Bibliji

KOLIKO BOGOVA postoji?
dal je BOG = STVORITELJ?
_______________________
dokaži svoje tvrdnje STIHOVIMA
______________________________________


OTKRIVENJE 3,14

I anđelu Crkve u Laodiceji napiši: "Ovo govori Amen, Svjedok vjerni i istiniti,

POČETAK BOŽJEG STVORENJA:

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sam Gospodin Yehoshua ti kaže da je STVORENJE.
Stvoren OD Jedinoga Stvoritelja Boga Oca YHWH
NA POČETKU STVARANJA
Ko zna kakvu ti Bibliju čitaš
 
Ovog strosa poznajem vec vise od 15 god na forumima.
Imao sam mnogo iskustva sa njime..
I to je jedini covek za koga mogu ta tvrdim da sam siguran da je covek obuzet 100%
Ma 101.

Ako ja kojim slučajem nemam ZLOduha
nego imam Jahvina Božjeg Svetog Duha
onda si ti upravo počinio
NE-oprostivu hulu na SD.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

MARKO 3,29

No pohuli li tko na Duha Svetoga,

NEMA OPROŠTENJA DOVIJEKA;

krivac je grijeha vječnoga.

MARKO 3,30

Jer govorahu: "DUHA NEČISTOGA IMA.
-------------------------------------------------------

Sretan ti put!







Samo mu dajete ono sto zeli, da diskutujete sa njime i dajete mu mogucnost da pise sa vama.
Vrtece vas u krug i uvek iznova voditi na istu tacku od pocetka pa sve ponovo i tako milion puta pa opet kao da niste nikada sa njime diskutovali.
Ne vredi sa njime diskutovati.
Sa zidom vam je bolje.
Na kraju ce vas opet odveti na pocetak i krece sve ispocetka.


nikad nisi uspio oboriti niti jednu moju tvrdnju
zato - jer TO nisu MOJE tvrdnje - nego BIBLIJSKE

zato svaki puta - bježiš na nešto drugo
NE odgovaraš na pitanja koja te osuđuju
da biš se nakon 5 min
OPET vratio na svoje početne LAŽNE tvrdnje

TIPIČNO za neistinite

Ne postoji vise banovan covek na netu.
Stros.je vise od 15 godina se ne silazi sa neta dan noc.
Zato je izvezban je da vas vodi u krug do mile volje pa sve izpocetka kao da ste tek poceli.
da da - čak su me i na MOM forumu banirali i izbacili
normalno kad ljudima više paše LAŽ nego ISTINA
___________________________________________

Uobičajeno je kod NEistinitih
kad nemaju Biblijske argumente
kad nemaju Stihovne odgovore na svoje LAŽNE tvrdnje
da idu na me sa - Ad hominem,
jer - napad je najbolja odbrana.

Ovdje nisam JA tema
nego ONO na što ti nemaš Bibliskog istinitog odgovora
jer - NISI ISTINIT.
 

Back
Top