ko hoce na more????

Ovako.....karta je bila namenjena nekom ko je stvarno nije zasluzio....jednom cu i napisati zasto....
Tetka , na zalost ne moze, zbog ogranicenog mesta
Kupaci je obavezan, na cemu ne insistiram ja ( daleko bilo ) :) , nego vlasti na Mauricijusu
Pekinezer moze, ali kao uzina, naime, tamo ima mnogo Kineza, i to bas iz krajeva koji pre
feriraju tu kuhinju.......
Le Piaf.......mislim ozbiljno...:)
 
ma čekajte ljudi da se organiuzujemo!
jesmo li lepo rekli gigi plus tetka.
ok.
ja čuvam pekinezera,
hani organizuje evin list za gigi,
a tetku ćemo da kamufliramo u lampu,
bez koje gigi ne mere da mrdne,
znate noću kad ide da piški voli da joj sija baš TA lampa :roll:
može?
ajde billy,
tako se radujemo....
 
he he he ćebovanje
jel da pekinezer povede najboljeg druga rotvajlera?


no ovako stvari stoje, ja na more ne mogu nikako, lični astrolog mi je pogledao u kartu i cele ove godine imam lošu treću kuću a i muž mi je rekao da na mauricijus mogu ako se prvo razvedem (ne znam šta mu je potpuno je odlepio a ja mislila imamo moderan brak) ... ali najgore je što i pekinezer ima lošu treću kuću ( opasnost od velike vode)
jedino tetkici je sve savršeno u kući putovanja ali i braka ... pa sad.... ne znam ...

a da ipak povedeš onu malu žutu što oće prvo dopunu?
 
gigule:
he he he ćebovanje
jel da pekinezer povede najboljeg druga rotvajlera?


no ovako stvari stoje, ja na more ne mogu nikako, lični astrolog mi je pogledao u kartu i cele ove godine imam lošu treću kuću a i muž mi je rekao da na mauricijus mogu ako se prvo razvedem (ne znam šta mu je potpuno je odlepio a ja mislila imamo moderan brak) ... ali najgore je što i pekinezer ima lošu treću kuću ( opasnost od velike vode)
jedino tetkici je sve savršeno u kući putovanja ali i braka ... pa sad.... ne znam ...

a da ipak povedeš onu malu žutu što oće prvo dopunu?

Nda, gospođo Gigule, opravdano ste sprečeni, a i malog gada baneta nema ko da čuva ako se vi otisnete na put, pretpostavljam
 
Drage dame.....cemu tolika pometnja??
Pitao sam samo ko hoce na Mauricijus 10. 02. .....

Ko god hoce, moze, bez frke....samo ode do turisticke agencije :"KON TIKI"..i uplati aranzman..

P.S. Obavezno napomenite da sam vas ja poslao, imam proviziju....hvala :))
 

Back
Top