ko ce se spasti?

fred:
nekv:
da ali Bog je milostiv
Bog jeste milostiv, slazem se! Ali to neznaci da neko moze zasluziti spasenje. Nemoze niko zasluziti spasenje!!!

Глупост jе велика да нико не може заслужити спасенjа!!!
Тада зашто jа живим у Православлjу?! А?!
Зашто уопште Православлjе jе данас???
Живим у Православлjу да би бити ћу спасен и достићи ћу Царство Небесно.
 
Алjона:
fred:
nekv:
da ali Bog je milostiv
Bog jeste milostiv, slazem se! Ali to neznaci da neko moze zasluziti spasenje. Nemoze niko zasluziti spasenje!!!

Глупост jе велика да нико не може заслужити спасенjа!!!
Тада зашто jа живим у Православлjу?! А?!
Зашто уопште Православлjе jе данас???
Живим у Православлjу да би бити ћу спасен и достићи ћу Царство Небесно.
Zasto mislis da je glupost da niko ne moze zasluziti spasenje? Zar mislis da Biblija laze?
Spasenje se NE MOZE ZASLUZITI JER TO JE DAR BOZIJI!
Procitaj u Novom Zavetu stihove iz Efezana 2glava 8 i 9 stih. Ni jedna crkva ne spasava, ni pravoslavna, ni katolicka, ni neka druga. Samo Isus Hrist spasava!!!Ni Buda ne spasava, ni Muhamed, niko osim Isusa Hrista!!!
To sto si pravoslavne vere, nije vazno, vazno je da shvatis da te Bog ljubi i da je svog jedinorodnog Sina dao da umre na krstu za tvoje grehe i da ti, ako verujes Isusu, i ako ga verom u pokajanju primis za spasitelja, imaces spasenje. Drugog puta nema. Isus je rekao: " Ja sam put i istina i zivot, i niko ne dolazi ocu osim kroz mene!"...
 
Kako Bog može biti milostiv kada je prognao Adama i Evu iz Raja, svim ljudima podario smrtnost, ženama dodelio neviđene bolove prilikom porođaja, podavio milione ljudi potopom, itd, itd..

Za Krišnu ili Budu još i možeš da kažeš da su milostivi, ali hrišćanski bog to sigurno nije.
 
fred:
nekv:
da li znate ko ce se spasti i zasluziti raj?
Niko ne moze zasluziti raj, jer smo svi gresni. Prvi ja...

Svi koji misle kao ti nista nisu shvatili Bibliju, negiraju zivot i latentni su satanisti! Ali ako si ti spreman da ceo zivot provedes u jadikovanju kako smo svi gresni i da nam nema spasa, onda izvoli...kad bi ljudi poput tebe trosili tu energiju na plemenitije stvari koje slave zivot, ne bismo, pardon, ne biste morali da mastate o nekakvom raju jer biste ga imali na zemlji!
 

Back
Top