klupa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Не смеју, шта ће они испред цркве, клупа је резервисана само за вернике и само и само за вернике. Јер хришћанство је уосталом дискриминаторска религија, не заговара милостињу, љубав према ближњем, помагање, разумевање, толеранцију, већ мржњу, насиље, сексуалне развратности и разне гадости које се косе са здравим разумом.
 
Pa ateisti ce zapravo odneti tu klupu, posto je klupa kao i sama egzistencija nebitna...A onda ce zajedno sa klupom skociti sa mosta. :mrgreen:

Јер хришћанство је уосталом дискриминаторска религија, не заговара милостињу, љубав према ближњем, помагање, разумевање, толеранцију, већ мржњу, насиље, сексуалне развратности и разне гадости које се косе са здравим разумом.

Svaka ti na mestu.Ni ja ne bih bolje :mrgreen:
 
Pa ateisti ce zapravo odneti tu klupu, posto je klupa kao i sama egzistencija nebitna...A onda ce zajedno sa klupom skociti sa mosta. :mrgreen:



Svaka ti na mestu.Ni ja ne bih bolje :mrgreen:

Мени је увек на месту. Свака :lol:

Ateisti i smeju,ali zli komunisti ne :lol:

Хмм, сад се питам, како попе знају ко је ко? Да немају неко свевидеће око, ко масони, прате нас на фејсбуку, твитеру, контролишу нашу приватност?
 
Мени је увек на месту. Свака :lol:



Хмм, сад се питам, како попе знају ко је ко? Да немају неко свевидеће око, ко масони, прате нас на фејсбуку, твитеру, контролишу нашу приватност?
Pope sve znaju,najvece su tracare u kraju...A ovo oko pracenja,to rade ovi sajentolozi...Da se najezis...
Ozbiljno sad, svi smeju na klupu da sednu,i sam djavo...Ne znam teoretski kako bi oterali nekog pijanog klosara koji bi spavao na toj klupi hm...
 
smeju li ateisti da sedu ispred crkve na klupu ?
Zato ne bi smjeli ? Bio sam u dosta i pravoslavnih i katolickih crkava . Nisam bio u dzamiji i sinagogi
a i to bih volio da posjetim . Nedavno su me pozvali jehovini svjedoci da dodjem u njihov
( cini mi se ) zlatni hram da vidim kako je tamo iako znaju da sam ateista .
 
не знам да ли си видео да је била и тема да ли црква има тоалет.
ако су то озбиљне теме на једном "реномираном" форуму е онда шта рећи

Треба то санкционисати, модератори ништа не раде, ни нема их на Крсти.
 
Треба то санкционисати, модератори ништа не раде, ни нема их на Крсти.

ко да санкционише
све је дозвољено само не дирај њихову штићеницу

- - - - - - - - - -

Bitno im je da forum funkcionise.Teze svadje bi sankcionisali.Da nema onih koji pisu gluposti i komunista da na sve teraju kontru,ovaj pdf bi zamro skroz

овај пдф је замро одавно, сада је само обична кафанчуга
ко још није схватио, схватиће
 
Imaš iza Crkve označeno mesto, crvenom farbom, gde ateisti kad uđu u dvorište, moraju da kleče 15 minuta na kukuruzu. Posle toga moga da idu na klupu, ali ne onu očišćenu, već onu iza drveta, koju niko ne čisti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top