Klub vecitih apsolvenata

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hahahahahaha...........ja sam za :lol:
ajmo narode,organizujte se za jedno takmicenje u mahanju............mada sam ja pre za takmicenje u ispijanju pelinkovca, al dobro sad...............znaci nek neko predlozi termin :-D
One, mozes ti kao i prosli put, samo sad budi malo konkretniji sa datumom ;)
 
one:
E, ako sam vam ja najkonkretniji...onda stvarno za ovu zemlju nema buducnosti...:-D No, preuzecu taj teret na svoja nejaka pleca...danas je Cetvrtak 27., Subota je 29., eto vam konkretno...:-D niko ne radi i taman...

Uf....lepo se provedite i popijte koju za mene....ja sam na putu i zao mi je sto necu moci da vas vidim sve na okupu. Samo da znate, ona obecana dunjevaca jos uvek ceka....sakrila sam je od "zlotvora" da je ne popiju :razz: . Treba ponoviti skup da se to iskapi, ne daj Boze da se ne pokvari :wink:
 
one:
E, ako sam vam ja najkonkretniji...onda stvarno za ovu zemlju nema buducnosti...:-D No, preuzecu taj teret na svoja nejaka pleca...danas je Cetvrtak 27., Subota je 29., eto vam konkretno...:-D niko ne radi i taman...

Ja kao i obicno ZA, samo recite vreme. I ajde neka se jos neko javi..........da ne bude smunjivo ako one i ja budemo sami :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
 
QUOTE=mar_comm]Deco,
Ајде да покушамо да се скупимо, да се видимо (по неки јопет),
Шта радите у суботу 17.06.око 11:00
Предлози :
1) Марина Вајс, НБгд блок 70
2) Стара или нова Стенка
дајте вашу препоруку![/QUOTE]
Ко хоће, ко може, нека се пријави,
Дајте своју препоруку, свој став, своје мишљење ....
Хоћете или нећете да се видимо, да се окупимо?
Или јесте, или нисте '?
ПРИЈАВЕ СЕ ПОДНОСЕ НА "СВИ НА АДУ, СВИ НА СПЛАВ",
Пожурите, број места је неограничен!
 
hej, cao ljudi
evo da se prijavim..ja sam apsolvent vec tri godine...ali imam nameru da to menjam..htela sam pitati da li neko od vas ima iskustva..sa tim prelaskom od apsolventa ka diplomcu..koliko vremena,snage, kakve organizacije..motivacije treba...?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top