KLIŠE

muzjak:
Pa ajde "klinac", da bismo mogli da razgovaramo (kako si ti predložio), napiši šta si to prošao što misliš da ja nisam, a vredno je životno iskustvo. Pa kad to prođem, ja ću ti se javim.
Sto posto sam na nečemu. :D

Alo brate, što se nerviraš? Opušteno samo....... :)
 
@crazyboy
Možeda po tebi kad neko piše ozbiljnije tebi deluje kao ljutnja.
Ne ljutim se na tebe, niti imam razloga.
Dobrovoljno komuniciram sa tobom i ono što pišem nije toliko sarkastično koliko ti misliš.
Ja prema tebi nisam zlonameran, naprotiv. To što misliš da te napadam ili zezam, grešiš.
Voleo bih da ovaj dijalog nije isprazno prepucavanje, ali ne zavisi sve od mene.
U opšte ne želim da te potcenjujem, ali ne mogu ni da te uvažavam na blanko.
Imaj u vidu da imam prilično godina u odnosu na tebe i glupo je da te zajebavam. I to ne činim ma šta ti mislio.
Nije ti neprijatelj svako ko ne misli isto kao ti ili ti postavlja pitanja na koja trenutno nemaš odgovor.
Stalno se nadam da imaš više potencijala od toga da kažeš nekome da ne kenya i slično.
Ne kritikujem te. Možda je i to simpatično. Svako ima svoj imidž.
Razumem i to da možda ne želiš previše da palamudiš kao ovo ja.
Vidiš koliko pišem, baš se trudim oko tebe.
E sad, ako misliš da te davim i nije ti zabavno, neću više.
 
Klise, bas kao i svaka pravilnost, izvesnost i slicna stanja i pojave - odmaraju. Treba ih iskoristi za prikupljanje energije da bi se nekom narednom trenutku krenulo u dostojno herojstvo. Preterana pasivnost sigurno vodi u greh.
 
Smeagl:
Klise, bas kao i svaka pravilnost, izvesnost i slicna stanja i pojave - odmaraju. Treba ih iskoristi za prikupljanje energije da bi se nekom narednom trenutku krenulo u dostojno herojstvo. Preterana pasivnost sigurno vodi u greh.


apple.gif


a dostojno jest....?
 
Pomozite profesoru

14.09.2006


Poznati naučnik i autor brojnih bestselera, Stephen Hawking traži studenta završnih godina studija koji bi radio sa njim jednu ili dvije godine.

Profesor matematike na univerzitetu u Kembridžu je stekao slavu istraživanjima o crnim rupama, kao i porijeklu univerzuma.

Plata pomoćnika bi bila oko 35.000 eura godišnje. Saradnik bi pomagao u planiranju predavanja i putovanja, održavanju računara, kao i konktaktima sa javnošću.

Hawking koristi kolica i komunicira pomoću računara zbog rijetke neurološke bolesti zvane amiotropska lateralna skleroza. Hawking je skoro potpuno paralizovan.


urgentno, NIJE kliše ;)
 

Back
Top