Klinch!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
16.002
Upravo sam stigla iz Grocke. Moja kucna pomocnica mi raspakuje stvari, a ja se jos aklimatizujem i prilagodjavam normalnim uslovima, iako sam i dalje u nenormalnim uslovima.
U petak na subotu, tokom noci. Spavala sam na mom duseku, kada sam u onoj mrkloj noci osetila da je pored mene neki muskarac. To je bio moj bivsi decko. On me je ljubio po vratu i poljubio u usta. Sta da radim?
U vezi sam sa jednim deckom, sa njim sam htela da raskinem, preko telefona, to sam vam preko mog menadjera i psolala, jer nisam mogla da se ulogujem na Krstaricu. Upoznala sam se sa drugim deckom, koji je super. Iz Nemacke je i mnogo dobro izgleda. Treba da se smuvam sa njim.
Pokusala sam sa mojim bivsim deckom da razgovaram o tome, ali vec dva dana izbegava razgovor. Rekla sam mu da imam decka, ali on se jednostavno udalji i ne zeli da prica o tome.
Sta da radim?
 
Pozvala sam decka da raskinem sa njim, ali on insistira da se vidimo i o svemu razgovaramo. Nisam mu rekla za poljubac sa bivsim deckom. Zvala sam i bivseg decka, ali se javio njegov sin, kaze da se tusira, mada ja tom malom nista ne verujem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top