Klinch!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
16.003
Upravo sam stigla iz Grocke. Moja kucna pomocnica mi raspakuje stvari, a ja se jos aklimatizujem i prilagodjavam normalnim uslovima, iako sam i dalje u nenormalnim uslovima.
U petak na subotu, tokom noci. Spavala sam na mom duseku, kada sam u onoj mrkloj noci osetila da je pored mene neki muskarac. To je bio moj bivsi decko. On me je ljubio po vratu i poljubio u usta. Sta da radim?
U vezi sam sa jednim deckom, sa njim sam htela da raskinem, preko telefona, to sam vam preko mog menadjera i psolala, jer nisam mogla da se ulogujem na Krstaricu. Upoznala sam se sa drugim deckom, koji je super. Iz Nemacke je i mnogo dobro izgleda. Treba da se smuvam sa njim.
Pokusala sam sa mojim bivsim deckom da razgovaram o tome, ali vec dva dana izbegava razgovor. Rekla sam mu da imam decka, ali on se jednostavno udalji i ne zeli da prica o tome.
Sta da radim?

Poruka
16.003
Pozvala sam decka da raskinem sa njim, ali on insistira da se vidimo i o svemu razgovaramo. Nisam mu rekla za poljubac sa bivsim deckom. Zvala sam i bivseg decka, ali se javio njegov sin, kaze da se tusira, mada ja tom malom nista ne verujem.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.