Кларк: Наредио сам да се сви Срби протерају из Хрватске

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma, isti clanak. Treblo bi tu da padne neka tuzba, ali najozbiljnije. Ono sto su ovi iz "Kurira" danima, ako ne i mesecima izmisljali da "Glas" tek tako mazne i predstavi kao svoje. Sramota, bre!

Inace, zivo me zanima koju su frazu na engleskom preveli kao "Nemoj da si na kraj srca."
pa to je ista izdavacka kuca koja izdaje obe "novine" ciji je zajedniicki vlasnik bivsi pilicar i gastarbajter iz Smedereva znameniti Radisav Rodic inace u svemu renesansna pojava .:mrgreen:
 

evo dao si malo vremena da bacim oko na ovaj tabloidiotluk od medija
i evo što sam našao:

naslov:
Политичке анализе

podnaslov:
Мостарске издаје

uvodni post:
Једни вичи „ми смо Хрвати“, други урлају „Сви смо ми Турци“ – а и једни и други, и „Хрвати“ и „Муслимани“ заборавише да су само и једино Срби.

treba li još šta reči?:dash::roll::think:
o toalet papiru koji eremita KORISTI ZA ČITANJE UMESTO ZA NEŠTO DRUGO:dash:
 
[Солана: Не брини, биће послушни. Ови у Београду су много послушнији, чак и од ових у Подгорици. У Црној Гори могу да се мењају председници, али све конце увек вуче Мило, зато што парама све купује. Када будеш био у Београду, избегавај контакте с Коштуницом и његовим људима... Знаш, односи између њега и Ђинђића су прилично захладнели... Мада, ја мислим да је Ђинђић у праву... Коштуница је незгодан за сарадњу. Знаш, кад причаш с њим, увек пажљиво саслуша, али на крају разговора увек заоштри ствари... С њим никад нисмо могли да се до краја договоримо ни о чему...[/B

Солана: Није ваљда толико хитно... Мислиш на органе?
Кларк: Да, да...
Солана: Добро ради „Бондстил“. Шлафкок (човек задужен за безбедност базе - прим. аут.) и Кушнер (Бернар, први шеф Унмика, садашњи шеф дипломатије Француске, истражни органи Хашког трибунала испитују његову повезаност са трговином органима - прим. аут.) одлично обављају посао...

Кларк: Са Србијом ћемо стално имати проблеме јер је то бунтовнички и ратоборан народ. Кад се разговарало о Србима у Крајини, неки од наших су предлагали дуготрајан рат, а ја сам то пресекао и наредио да се сви Срби протерају из Крајине и Хрватске како би Хрватска била мирна деценијама. Какав рат с њима! Они би се разбежали по шумама и годинама загорчавали живот Хрватима, јер имају искуство с партизанским ратовањем.
. Имаш право, Весли, требало је Србију сравнити са земљом. Гледам ове из Владе Србије и, искрено да ти кажем, гаде ми се, пошто су обични полтрони и улизице.[/COLOR]Кларк: Ако хоћемо трајно решење, Србију треба здробити. Потпуно је распарчати...Солана: Слажем се, треба је пре свега економски уништити, то је најлакше извести. Али веруј ми, Србе највише боли то што им је Косово отето. Последице тога по њих биће далекосежне, али Београд мора да схвати једну поруку. Нико не може да се одупре нашој вољи. Ако је наш циљ ширење на исток и овладавање енергетским ресурсима, једна Србија не може бити препрека на нашем путу.
Знаш како, из искуства које имам са српским политичарима тврдим да је новац за њих најјачи аргумент.*


Lepo su ljudi rekli da je novac za nase politicare zakon. I, evo, sve ostvrauju sto su naumili!
I nek mi sad samo neko kaze kako nam je Brisel prijateljski naklonjen?! Oduvek su nam se smejali i ponizavali nas, radili su s nama sta hoce, a demokrate i njima slicni jos uvek ne veruju?!
Ali, drage, demokrate, ko ne ceni sebe, ne ceni ga ni drugi. Zar ne vidite da ste ispusene mustikle u evroatlantskom miljeu?
 
šta boli istina...da si lupio!?:dash:

čim ovaj toalet papir kojeg čitaš može ovako da započne članak:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=7021534&postcount=27
odmah je jasna stvar koliko je sati:idea:

Што год мање пишеш - мање си у прилици да покажеш колико си глуп и једносмеран. То је одличан сајт са одличним текстовима и различитим мишљењима са којима ти не мораш да се сложиш али та мишљења су за разлику од твог безобразног лупетања аргументована.
 
Kyoatia, za tebe sam chuo da si manje-vishe ok Hrvat na ovom forumu. Ostali su odavno za dijagnozu.

Dokazi da nisi i ti, pa bi bilo bi lepo da nadjesh neki komentar, nekog struchnog na ovaj chlanak, umesto da ga ovako pokushavash oboriti. Slova na papiru ne mozesh oboriti tako shto diskreditujesh onog ko ih je pisao, vec argumentima, kapish.... :whistling:
 
Што год мање пишеш - мање си у прилици да покажеш колико си глуп и једносмеран. То је одличан сајт са одличним текстовима и различитим мишљењима са којима ти не мораш да се сложиш али та мишљења су за разлику од твог безобразног лупетања аргументована.
:dash:
strašno su argumentovana...prestrašno:evil:...ajd vidi taj tekst koji sam delomično citirao:idea::idea::idea:

jao provale...Mita nemoj više keve ti ...da lupaš toliko...:hahaha:
 
Ja bi' prasetu to uradio, ali to nije tema :whistling:
Bash bih voleo da vidim neki komentar o ovom chlanku, i ako je makar deseti deo tachan, shto reche bezkorisnichkogimena, uzasno je....

Znas sta, uvek postoji neko ko ne zeli da se suoci sa istinom, onda i treba da ga sisaju kao ovcu i da mu jos ko zna sta urade...
 
Kyoatia, za tebe sam chuo da si manje-vishe ok Hrvat na ovom forumu. Ostali su odavno za dijagnozu.

Dokazi da nisi i ti, pa bi bilo bi lepo da nadjesh neki komentar, nekog struchnog na ovaj chlanak, umesto da ga ovako pokushavash oboriti. Slova na papiru ne mozesh oboriti tako shto diskreditujesh onog ko ih je pisao, vec argumentima, kapish.... :whistling:

ne moram davati kontraargumenat kad argumenta at the first place nije ni bilo:idea::!:

šta !?:eek:


hoćeš reći da je taj link neko "argumentovano" mesto:mrgreen::think:
 
:dash:
strašno su argumentovana...prestrašno:evil:...ajd vidi taj tekst koji sam delomično citirao:idea::idea::idea:

jao provale...Mita nemoj više keve ti ...da lupaš toliko...:hahaha:

Ти си наравно прочитао поднаслов који си овде цитирао а уопште ниси прочитао цео текст, иначе не би овако трескао. Текст има потписаног аутора КОЈИ ОЧИГЛЕДНО НИЈЕ СРБИН и који износи своје мишљење а завршава га овако:

Драги моји, не морате ми ништа говорити. Знам да ви нисте спремни за ову истину. Само ћу вам рећи и ово. Запамтили сте да вуци никад не опраштају псу за издају и, по томе, било би нормално да и православни Срби не опраштају нама за издају. Знате, у Првом свјетском рату смо помогли Аустроугаре да се што више православних Срба отпрати у прве концентрационе логоре смрти. Ти логори су подизани у: Босни и Херцеговини, Чешкој, Аустрији, Румунији... У Другом свјетском рату, знате, на заповјест из Берлина, муслимани и католици су кренули у потпуно биолошко истребљење православних Срба. И шта су учинили православни Срби нама – послије Првог и послије Другог светског рата, кад су наши господари били поражени и кад смо остали немоћни према српској војсци и српском оружју? Опростили су нам. Опростили... нису се угледали на вукове и вучији однос према вучијим отпадницима. Знајте, истина је – православни Срби (ти наши корени) су обожени. Јесу Небески Народ, јер су се одрекли и вучијег права на кажњавање издајника из својих редова“. Слободан Јарчевић
 
Ne znam sta fali tom postu, i bilo je napeto...

ne opravdavam ni jedne ni druge...i jedni i drugi su isto "#$%# drugo pakovanje....al onda dođe treće i za$ere ko ova prva dva sa onim uvodnim citatom


da da "svi smo mi Srbi samo toga još nismo svesni":roll:
takvih ovde na forumu kol-ko oš:(

ajd molim te....

kupi naočari ako ne vidiš:!:
 
Ти си наравно прочитао поднаслов који си овде цитирао а уопште ниси прочитао цео текст, иначе не би овако трескао. Текст има потписаног аутора КОЈИ ОЧИГЛЕДНО НИЈЕ СРБИН и који износи своје мишљење а завршава га овако:

ma Mito ma baš me briga puni si ti "baterije" sa tim trećerazrenim "punjačem" kol-ko oš...briga me

end of story...

ionako si za mene oduvek bio neverending story u lupanju tako da teško da možeš to da popraviš

toliko:bye:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top