KK Partizan (arhiva: 2007/08 - 2014/15)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gledamo ja i cale utakmicu, i na poluvremenu mu kazem:"Koliko li ih sad psuje unutra?"

Posle utakmice, pita ona cura sto je intervjuisala Duleta:"Sta ste rekli svojim igracima u svlacionici?"

Dule:"Nije za televiziju".

:lol:

Isto sam i ja to reko,bas u tome se krije tajna njegovog uspeha,kod je nezadovoljan igracima psuje sve po spisku:rotf:Cesto primecujem po pokretima vilice da psuje na utakmicama!
 
Ma Tepic je zlatan. Tripkovic, s druge strane, je takvo beskorisno govece da se ja ovim putem izvinjavam svim govecicima sveta na ovom poredjenju. Ako je istina da nam je pre 3-4 godine PAO nudio 700 k evra za njega, treba spaliti onog ko je doneo odluku da se ponuda odbije.

Da ne gresim dusu, ipak pokazuje znake napretka. Za divno cudo index mu ovoga puta nije otisao u minus, sakupio je cela 3 index poena. Respect.
 
kao laik, moram da kazem da se slazem sa necijom konstatacijom u vezi Tripkovica... otkad znam za njega, svi nesto cekaju da se probudi... da ga krene sut... da odigra dve dobro u kontinuitetu... a to se ne desava... i, sinoc, kad je bacao ona slobodna bacanja na kraju... i kad je promasio prvo... tacno se videlo da nema srce... a on je, kao, neki suter u timu Partizana... indeks mu je uglavnom u minusu... on je do sad trebao da nosi ceo tim... treba ga se otarasiti i dovesti nekog mladjeg... losiji od Tripkovica nece moci da bude... skok nam je bio slabiji... kretanje po terenu takodje... ne znam u cemu je problem bio... samo, ovakve utakmice moramo da dobijamo... ovi grci ce u pioniru da prodju kao onaj bamberg prosle godine... sad, protiv cska... ubedjen sam da jedino Partizan ima sansu da ih dobije u ovom krugu... i to u pioniru... mada, bice to jako, jako tesko...
 
Tripkovic je vise kao neki igrac iz senke... Cini mi se da Partizan ni ne zasniva svoju igru na Tripkovicu vec vise na Tepicu i Velickovicu (prosle godine na Pekovicu, Palasi(j)u itd...)
E sad on vec 2 godine nije glavni igrac niti od njega moze da se ocekuje Bog zna kol'ko samo sto izgleda to niko nece da prizna. Mozemo ga nazvati najbolji 6. igrac... Nije lose :)

Da li neko zna da li se na kraju vazila Novicina trojka posto svugde pise da rezultat 72:67 (a ne 72:70)?
 
vi'te shta je kralj na b92 napisao :

Eeee,kako nam nedostaje jedan dobar centar a mi se razbacujemo parama.
Krivi su ovi sa kojima delimo halu.
Pa jel moze neko da mi kaze kol`ko kosta to sto njihovom krivicom svake nedelje moramo da skidamo pa opet stavljamo one nalepnice EUROLEAGUE sa parketa vec sedam godina?
Pa mogli smo Dvajt Hauarda da dovedemo za te pare.


:hahaha:
 
E'o ovako
kao prvo da chestitam komshninici, i red je bio, malo je monotono postalo konstantno silovanje.....
drugo, svim ganima koji budu doshli da se qrche ovde: SETITE SE KO VEC GODINAMA IGRA EVROLIGU I KO JE OSVOJIO SILNE DOMACE I REGIONALNE TROFEJE PROTEKLIH GODINA, A KO VECHITO IGRA KVALIFIKACIJE ZA ULEB ;)
ochigledno je da partizanu treba CENTAR, nenaviknut sam na ovo, poshto su prethodni nashi centri silovali sve domace (a bogme i evropske ekipe), niko im nije mogao nishta. Sad smo na toj poziciji jadni i bedni. Tepic potpuno podbacio, neshvatljivo. Tripkovic uglavnom nevidljiv. Lazme se borio kao lav. Ostale ne zhelim komentarisati.....
 
E'o ovako
kao prvo da chestitam komshninici, i red je bio, malo je monotono postalo konstantno silovanje.....
drugo, svim ganima koji budu doshli da se qrche ovde: SETITE SE KO VEC GODINAMA IGRA EVROLIGU I KO JE OSVOJIO SILNE DOMACE I REGIONALNE TROFEJE PROTEKLIH GODINA, A KO VECHITO IGRA KVALIFIKACIJE ZA ULEB ;)
ochigledno je da partizanu treba CENTAR, nenaviknut sam na ovo, poshto su prethodni nashi centri silovali sve domace (a bogme i evropske ekipe), niko im nije mogao nishta. Sad smo na toj poziciji jadni i bedni. Tepic potpuno podbacio, neshvatljivo. Tripkovic uglavnom nevidljiv. Lazme se borio kao lav. Ostale ne zhelim komentarisati.....

Dobro je,vidim da si se već zaprao :lol:
Ne treba da nas podsećaš ko je i šta u zadnjih 6-7 godina u košarci,neprikosnoveni ste i to je tako (samo što to vi ne umete da se setite za fudbal kada se iz vaše septičke teme prelivate kod nas).
Čamugari,PRCCC :cool:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top