KK Crvena Zvezda

Ma da...Sigurno...
A moramo priznati da izuzev ove sezone,Zvezda je imala Indijance za trenere.Pešić je preporodio Zvezdu.Da njega nije bilo,Zvezda bi igrala sa juniorima,i ispali bi iz NLB lige,kao Vojvodina.Svi ovi igrači što su sad došli,tu su upravo zbog Pešića.Jer se u celom svetu zna ko je Svetislav Pešić, i šta je uradaio.
Njegov autoritet je presudan za našu voljenu Zvezdu ove sezone.Partizan smo pobedili sa Pešićem,i ko zna kad ranije.
I,da,čuo sam da Gurović hoće nazad u Zvezdu.E,pa Guroviću,beži dalje od Zvezde.Milan Gurović nije šuter.On je igrač koji treba da daje poene iz drugog plana,ali je od 2002. umislio da je superstar,posle meča sa Amerima.A da nije bilo Stojakovića,na kome su bila 3 igrača,Gurović ne bi mogao ništa.
Prema tome Guroviću,dalje od Zvezde.

S obzirom na ozbiljnost ljudi koji vode klub,kao i na garancije i odrešene ruke,dovoljnisu razlozi da ubede Pešića da dođe u Zvezdu.Ako bude nastavio kontinuitet rada,bez nekog ometanja za tri godine vidim neku titulu.
 
U tome je poenta sto ljudi koji se bar malo razumeju u kosarku moraju da shvate da zvezda ove godine ipak igra dobro vidi se napredak i u vodjenju kluba, u odabiru igraca, motivaciji, doveden je Pesic. Niko od uprave mislim da ne razmuslja ove godine o nekoj tituli. Jednostavno se stvara tim koji ce biti pravi takmac za dve-tri godine sto je dobro i za zvezdu i za nasu kosarku.
 
Mislim da je doslo vreme da zvezda pobedi. Momci izgledaju osvezeno i mozda odmornije od Hemofarma koji je imao teske utakmice u ULEB kupu ja se nadam pobedi al' sve je moguce.
 
Malo je falilo opet je mozda neiskustvo u kljucnim momentima presudilo onih par glupo izgubljenih lopti pred kraj ***. Sad ide derbi u kojem nam jesu male sanse al nada poslednja umire :P
 
Tesko da ce igrati u cetvrtak. Mada mene vise brine sto ce Tadija da igra, covek je prso, nista ne moze da pogodi. Kad je bio kraj tekme sa HF-om ocekivao sam akciju za njega, a on faca gubi loptu. Totalno nas unisti! Umislio da je zvezda posle 1 sezone.
 
Dobar je Tadija al' je ove godine u losoj formi cele sezone. Kao da pokusava na silu da igra i nista mu ne polazi za rukom. Valjda ce proraditi u derbiju.
Marinovic najverovatnije ne igra u cetvrtak.
 
Ajde da cujemo objasnjenje zasto je Stradija kapiten po hiljaditi put protiv jacih timova odigrao,bas onako kao samo on zna,kapitenski.
sakrij se od odgovornosti,u napadu se usidri na 8 m,pa ako ti neko da loptu,on ce odmah da je pukne ka kosu.....u odbrani ne daj boze samo da zagradi svog coveka kod bacanja,a kamoli sta drugo......kakav kapiten,takav i tim.....
 
Ajde da cujemo objasnjenje zasto je Stradija kapiten po hiljaditi put protiv jacih timova odigrao,bas onako kao samo on zna,kapitenski.
sakrij se od odgovornosti,u napadu se usidri na 8 m,pa ako ti neko da loptu,on ce odmah da je pukne ka kosu.....u odbrani ne daj boze samo da zagradi svog coveka kod bacanja,a kamoli sta drugo......kakav kapiten,takav i tim.....

To.Marković ili Kešelj za kapitena.
 
Tadija je cele sezone mnogo los, i sam to priznaje. Prosle godine je bio jedan od najboljih igraca NLB lige prakticno sam spasao zvezdu. Ali ove sezone katastrofe ne samo protiv jacih timova uopste retko da je blistao na kojem mecu. Ona povreda ga je bas osakatila... Sve u svemu covek na terenu izgleda kao da je popusio dzoint pre tekme al *** nadam se da ce se sledece sezone vratiti...
 
Ako nisi primetio,to se dešava Zvezdi stalno.To je ipak mlada i neiskusna ekipa...

Ajde mi objasni to mlada i neiskusna????

Marinovic neiskusan??? ( 1983)
Dragicevic neiskusan??? (1986)
Ovens neiskusan??? (1980)
Roberts neiskusan??? (1982)
Kovac neiskusan??? (1983)
Bakic neiskusan??? (1986)
Stimac neiskusan??? (1987)
Keselj neiskusan??? (1988)
Stevic neiskusan??? (1984)
Markovic neiskusan??? (1985)
Kikanovic neiskusan??? (1988)

Za Sepu mozes reci mlad i neiskusan. Svi ostali imaju odigranih najmanje 3-4 sezone u solidnim ligama. I kod nas i u inostranstvu. Zaboravio sam Bjelicu (1988),ajde njemu je ovo prva ozbiljnija sezona da kazemo u jacem takmicenju. Dosad je igrao u austrijskoj ligi. Mada smo videli da se Zvezda muci i protiv timova iz austrijske lige....

Sta mislis do koliko godina je igrac neiskusan??? 25,30???

Jos mi samo reci da Zvezda ima i neiskusnog trenera....

A jos sto se tice mladosti,kad saberes sve, sastav Zvezde je u proseku mladji od Partizana samo za neki mesec. I o kakvoj mladosti ti pricas???
 
Poslednja izmena:
Ajde mi objasni to mlada i neiskusna????

Marinovic neiskusan??? ( 1983)
Dragicevic neiskusan??? (1986)
Ovens neiskusan??? (1980)
Roberts neiskusan??? (1982)
Kovac neiskusan??? (1983)
Bakic neiskusan??? (1986)
Stimac neiskusan??? (1987)
Keselj neiskusan??? (1988)
Stevic neiskusan??? (1984)
Markovic neiskusan??? (1985)
Kikanovic neiskusan??? (1988)

Za Sepu mozes reci mlad i neiskusan. Svi ostali imaju odigranih najmanje 3-4 sezone u solidnim ligama. I kod nas i u inostranstvu. Zaboravio sam Bjelicu (1988),ajde njemu je ovo prva ozbiljnija sezona da kazemo u jacem takmicenju. Dosad je igrao u austrijskoj ligi. Mada smo videli da se Zvezda muci i protiv timova iz austrijske lige....

Sta mislis do koliko godina je igrac neiskusan??? 25,30???

Jos mi samo reci da Zvezda ima i neiskusnog trenera....

A jos sto se tice mladosti,kad saberes sve, sastav Zvezde je u proseku mladji od Partizana samo za neki mesec. I o kakvoj mladosti ti pricas???

Nemoj lupati gluposti,tim Partizana je zajedno 5-6 godina.a Zvezda se na letu skupila.
Glup si.
 
Nemoj lupati gluposti,tim Partizana je zajedno 5-6 godina.a Zvezda se na letu skupila.
Glup si.

Glup ti je tata koji te napravio tako nepristojnog....

Napisao si :
To je ipak mlada i neiskusna ekipa

Navedi nam koji je to igrac u Zvezdi mlad ,koji neiskusan a da je nosilac igre.....u stvari ne ni nosilac,nego da igra.....
Druga je prica ako ti pises jedno,a mislis nesto sasvim drugo,to je vec problem za tebe......


A sad za Partizan:

Tepicu 3. sezona u Partizanu
Milosevicu 2.,
Rasicu 1.,
Veselom 2.,
Vranesu 3.,
Lazmeu 1.,,
Rakocevicu 1.,
Vitkovcu3.,

I kako je sad tim Partizana zajedno 5-6 godina?
 
Poslednja izmena:

Back
Top