KK Crvena Zvezda

Izvini Lomni,nauci me kakav je to osecaj,ti ga,toboze,najbolje znas...
Panteri se cuju iz partera,njih 50,a to su poznate licnosti i uprava kluba..Nadjacavaju "najbolje navijace evrolige"...

Rado bih da znam, pokusao sam da se nasalim na konto toga da su zadnjih X postova tvoji... A zar su onda svi panteri u hali sem tebe i ovih par forumskih? ;) Nisam cuo da nadjacavaju ikog, kako uopste zvuce pesme pantera, daj strofu-dve neke? :)
 
Свака част момцима, поготово Митровићу кад им је запушио уста. Ракоч, Катић одлични, Нелсон такође. А Вук у стилу Теодосића - тројка с Трга Републике.
Симоновић морончина оперисана ме је изнервирао кад је омашио она три везана бацања..
Шта би тек било да нам је играо Савовић...


И за крај једна песма за Вујошевића(који је био врло миран вечерас): "И на мојој и на твојој руци два прстена, два сведока стоје":hahaha:
 
U poluvremenu utakmice išla je pesma Riblje Čorbe "Hoću majko hoću u gradsku čistoću" aludirajući na cigane (provokacija):

Da se podsetimo kome je nekada gradska čistoća bila sponzor:

partizan-gradska-cistoca.JPG
 
Nije crnogorac, on je Dukljanin. Debeli protiv Mršavog. :lol:

Čestitke na zasluženoj pobedi. ;)
Što se vaše igre tiče, vidi se doprinos Mršavog Dukljanina u odbrani, dobre rotacije, popunjavanje reketa pa iskakanje spolja, Katić kao jedini centar pokriven lepo, u napadu ništa spec ali vaši su iskoristili svoje šanse, dovoljno organizovani da naprave neki višak i iskoriste svoje šanse. Imate još dosta posla i sve zavisi od igrača i Radonjića dal će napraviti neki napredak, jer vam ovo neće biti dovoljno za najverovatniju finalnu plej-of seriju.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top