Kina je znala, Bela kuća ćutala; Umrlo je 7 miliona ljudi, i šta sad?

Jeste, samo loša.
Dobra je za one koji odgovaraju mom niku.
Пацијент има право на поверљивост свих личних информација, које је саопштио надлежном здравственом раднику, односно здравственом сараднику, укључујући и оне које се односе на стање његовог здравља и потенцијалне дијагностичке и терапијске процедуре, као и право на заштиту своје приватности током спровођења дијагностичких испитивања и лечења у целини.
 
Пацијент има право на поверљивост свих личних информација, које је саопштио надлежном здравственом раднику, односно здравственом сараднику, укључујући и оне које се односе на стање његовог здравља и потенцијалне дијагностичке и терапијске процедуре, као и право на заштиту своје приватности током спровођења дијагностичких испитивања и лечења у целини.
Kako da ne.
Nisu umrli od sifilisa, ili Side - pa da je neki problem.
Ovde se radi o klasičnoj prevari, jer je broj ljudi koje uopšte mogu podvesti pod "smrt od korone" (ubijeni vakcinama i respiratorima) manji od 10.000.
Sve ostalo su lažne smrti od korone - ljudi koji su umrli od srca, kancera, šećerne bolesti, poginuli, ...
Sve bi se to videlo kada bi bila objavljena imena.
 
Пацијент има право на поверљивост свих личних информација, које је саопштио надлежном здравственом раднику, односно здравственом сараднику, укључујући и оне које се односе на стање његовог здравља и потенцијалне дијагностичке и терапијске процедуре, као и право на заштиту своје приватности током спровођења дијагностичких испитивања и лечења у целини.
ma nemoj, a koja prava smo mi imali kada nam je preceno da moramo da se vakcinisemo?
u slucaju vanrednog stanja u pandemiji, policijskog sata, zakljucavanja, kovid pasosa, nemas ti vise nikakva prava, nemoj da se lazemo

ovo sto ti radis je smanjenje, kontrola stete i zataskavanje svega
 
ma nemoj, a koja prava smo mi imali kada nam je preceno da moramo da se vakcinisemo?
u slucaju vanrednog stanja u pandemiji, policijskog sata, zakljucavanja, kovid pasosa, nemas ti vise nikakva prava, nemoj da se lazemo

ovo sto ti radis je smanjenje, kontrola stete i zataskavanje svega
Vakcinacija nije bila obavezna.
 
Vakcinacija nije bila obavezna.
coce bili ausvajsi, nema putovanja, nema kafic, nema poso, nema skola... halo, pa pretili nam da ce da nas potropaju u kampove za reedukaciju, ocrnjivali nas po medijima, cenzurisali, ... kao nemam ja pravo da budem anti-vakser, pa i danas me obrisa mod, sta pricas ti, kao da si pao s kruske?
 
coce bili ausvajsi, nema putovanja, nema kafic, nema poso, nema skola... halo, pa pretili nam da ce da nas potropaju u kampove za reedukaciju, ocrnjivali nas po medijima, cenzurisali, ... kao nemam ja pravo da budem anti-vakser, pa i danas me obrisa mod, sta pricas ti, kao da si pao s kruske?
To je tvoje mišljenje.
 
Пацијент има право на поверљивост свих личних информација, које је саопштио надлежном здравственом раднику, односно здравственом сараднику, укључујући и оне које се односе на стање његовог здравља и потенцијалне дијагностичке и терапијске процедуре, као и право на заштиту своје приватности током спровођења дијагностичких испитивања и лечења у целини.
А има ли пацијент право на поверљивост информација о сопственом вакциналном статусу, и зашто не?
 
Mnogi su primali i pare tj.porodice preminulih da kazu da su umrli od korone., mnoge su i ubijali namenski pogotovo koji su bili povezani sa nekim kriminalom, politicari nisu umirali od korone gle cuda.
Mitropolit Amfilohije, smetao zapadu zbog obnavljanja Srpstva u Crnoj Gori, smetao Milu i Vučiću.
Inspektor Jović - čeprkao oko Jovanjice.
Kosmajac - nezgodan svedok, asfaltirao pola Srbije.

Za divno čudo - niko od političara iz vlasti nije umro od korone.
Dal' su oni supermeni, ili...?
 

Back
Top