КиМ, нови сукоби

Судбина КиМ-је

  • У Србији

    glasova: 16 64,0%
  • независно

    glasova: 4 16,0%
  • више од аутономије мање од независности

    glasova: 3 12,0%
  • условна независност

    glasova: 2 8,0%

  • Ukupno glasova
    25
  • Anketa je zatvorena .
Grandfather:
E kako moj stari rece:mi smo Rusima uvek bili moneta za potkusurivanje.Ajde da ga malo demantujem,nije bas bilo uvek ali ima sada da se nacekamo njihove pomoci.Ocigledno je da onaj sa zmijske oci radi nesto sa Rusijom al dal ce stici,videcemo.Ako stigne a mi i dalje gledamo samo zapad,nikakve koristi za nas.
Немој тако, мој пријатељ из Москве, дошао код нас у Р.С рече како се на руским медијима када се спомиње СРБИЈА И РЕПУБЛИКА СРПСКА говори НАШИ СРБИ, чак и демонократски медији, а када су преносили утакмицу СРБИЈА бих, читаво време говорили НАШИ ВОДЕ. НАРОД РУСКИ И ЦРКВА РУСКА ПРАВОСЛАВНА ЈЕ УЗ НАС 100%, Путин полако прилази и схвата да нас само
СЛАВЕНСКО ПРАВОСЛАВНО ЈЕДИНСТВО МОЖЕ СПАСИТИ.
 
БЛ razumem sta hoces da kazes ALI .... verovatno bi vecina Srba htelo da je RS u sastavu Srbije i prica tako izmedju sebe ali oni nisu VLAST.Rusija ima jos mnogo toga da uradi za sebe a obruc se steze tako da mislim da njihova vlast ima pune ruke posla a mi?..pa tu smo negde u zapecku.
 
King 7:
Pa Ameri i Evropa idu na to da im daju nezavisnost, gori im pod nogama i zele da se sto pre zavrsi. medjutim, sipci zele potpuno cisto Kosovo a KFOR ne zeli da bude pobedjen i izbacen kao okupator. Nisam znao da su pravoslavni siptari sa nama.
Били неки моји јарани на конгресу ПРАВОСЛАВНЕ омладине у Албанији, чини ми се прошле године и рекош како су их лепо примили, како су се извињавали за злочине што њихови отпадници чине и сл. Наши се одушевили.
 

Back
Top