Kilometraza?

Katapultirajte se! Katapultirajte se! Motor je otkazao! Gubite visinu!

:lol:

STG46802.GIF

:lol:
 
Koliko vam je bitna ta stavka?Missim mojne da se lagimo,svako makar jednom ili u delicu sekunde pomisli na to..Da li je istina da osobe sa vecom predjenom kilometrazom su izivljeniniji od onih sa manjom?:rumenko:
Nisam baš mnogo razmišljala o tome, ali...
Ako ima baš veliku kilometražu onda se ja tu osećam nesigurnije mnogo.
Postoji šansa da je bolji, zbog iskustva, mada je to individualno.
Ali, uvek bih se pitala šta novo ja mogu da pružim tom muškarcu da bi njemu uvek bilo zanimljivo, kako da ga zavedem.
A sa druge strane, postoji i veća šansa da je nešto zakačio...
Najbolje je da je malo iskusniji, da bude zanimljivo i meni i njemu.
I još, ta kilometraža govori i o načinu na koji je birao, tj. nemoguće da mu se baš toliko žena sviđalo, ili nije uopšte probriljiv.
E, to mi se ne sviđa, neprobirljivi muškarci.

I postavlja se pitanje da li je odlučio da se skrasi i zašto. Da li je on odrtaveli matori švaler, koji je postao pomalo nesposoban za lov, pa treba ja da mu vidam rane i da mu ulepšavam penzionerske dane, ili se čovek zaljubio :think:

U svakom slučaju, to kol'ko je dobro, tol'ko je i loše! :zcepanje:
 
Nisam baš mnogo razmišljala o tome, ali...
Ako ima baš veliku kilometražu onda se ja tu osećam nesigurnije mnogo.
Postoji šansa da je bolji, zbog iskustva, mada je to individualno.
Ali, uvek bih se pitala šta novo ja mogu da pružim tom muškarcu da bi njemu uvek bilo zanimljivo, kako da ga zavedem.
A sa druge strane, postoji i veća šansa da je nešto zakačio...
Najbolje je da je malo iskusniji, da bude zanimljivo i meni i njemu.
I još, ta kilometraža govori i o načinu na koji je birao, tj. nemoguće da mu se baš toliko žena sviđalo, ili nije uopšte probriljiv.
E, to mi se ne sviđa, neprobirljivi muškarci.

I postavlja se pitanje da li je odlučio da se skrasi i zašto. Da li je on odrtaveli matori švaler, koji je postao pomalo nesposoban za lov, pa treba ja da mu vidam rane i da mu ulepšavam penzionerske dane, ili se čovek zaljubio :think:

U svakom slučaju, to kol'ko je dobro, tol'ko je i loše! :zcepanje:

A sta ako se umoriJoi covek od lova.i pun mu je kuraS jurnjave vise..zeljan je da se skrasi ali ebo ga..bije ga taj glas..?
 
A sta ako se umoriJoi covek od lova.i pun mu je kuraS jurnjave vise..zeljan je da se skrasi ali ebo ga..bije ga taj glas..?
:think:
A šta kad se žena umori i hoće da se skrasi?
Njoj se svaka bora i svaki kilometar duplo računa.
Može i muškarac da se ofuca, da ga sve manje stvari uzbuđuje i što je stariji da je manje potentan...
Pitanje je koliko relativno neiskusna žena može da zainteresuje baš iskusnog mukarca.
Ja mislim da ne zadugo, mnogo se razlikuju tu, dugo su se oblikovali i razvijali u rezličitim pravcima.
Ona tu može samo da trpeće i da sluša, opčinjena njegovim iskustvom, ali da ga zavede i osvoji u sexu- teško!
Tako da mu nije dobar pandan.
 
:think:
A šta kad se žena umori i hoće da se skrasi?
Njoj se svaka bora i svaki kilometar duplo računa.
Može i muškarac da se ofuca, da ga sve manje stvari uzbuđuje i što je stariji da je manje potentan...
Pitanje je koliko relativno neiskusna žena može da zainteresuje baš iskusnog mukarca.
Ja mislim da ne zadugo, mnogo se razlikuju tu, dugo su se oblikovali i razvijali u rezličitim pravcima.
Ona tu može samo da trpeće i da sluša, opčinjena njegovim iskustvom, ali da ga zavede i osvoji u sexu- teško!
Tako da mu nije dobar pandan.

to i ja mislim..:(
 
Koliko vam je bitna ta stavka?Missim mojne da se lagimo,svako makar jednom ili u delicu sekunde pomisli na to..Da li je istina da osobe sa vecom predjenom kilometrazom su izivljeniniji od onih sa manjom?:rumenko:

Skroz nebitna stavka ako nemas neki problem u glevi ili posledice iz detinjstva.Sta mislis da ce neko da sedi u manastiru cekajuci na tebe.Naravno ne!Uostalom,kako ces i da provalis koliko je pretrcala ako ti sama ne prizna.Poznaces po necemu...po cemu?Opusti se i uzivaj...
 
Koliko vam je bitna ta stavka?Missim mojne da se lagimo,svako makar jednom ili u delicu sekunde pomisli na to..Da li je istina da osobe sa vecom predjenom kilometrazom su izivljeniniji od onih sa manjom?:rumenko:

Jeli a jel tebe zanimaju podaci čisto statistike radi.. recimo za diplomsli i tako to
il se malko pališ na sočne detalje.. koje istini za volju ovdi dočekati nećeš :mrgreen:
 

Back
Top