KEBA I NASER ORIC BRUKA NEVIDJENA !!!!

Наш највећи непријатељ су - Срби !
Срби који издају. Издају и себе и нас.

Најстрашније је када те рођени издају. Када се претворе у дупеувлакаче и када почну да продају Веру за вечeру. Јер, њихова једина вера и једини Бог је - новац !
Такви те погађају право у срце и душу !

Поред политичара, ево то раде и јавне личности .... ради српска ''елита''
Та наша, српска квази-елита ће нам доћи главе ... каква Америка, ЕУ, ММФ и остале трице и кучине !
 
SKANDAL

KEBA S RATNIM ZLOČINCEM NASEROM ORIĆEM!

Kurir došao u posed fotografije na kojoj je popularni pevač s Naserom Orićem


47530.jpg



Na slici s neprijateljem.
Kurir je došao u posed fotografije na kojoj je Dragan Kojić Keba pored ratnog zločinca Nasera Orića. Fotografija je nastala početkom februara u dvorani "Mirza Delibašić" u Sarajevu, na humanitarnom koncertu za pomoć poplavljenom Goraždu.

Kako kaže naš izvor, prijateljstvo između Kebe i Nasera datira još od kraja '80-ih, kada je Orić bio pripadnik Specijalne jedinice MUP Srbije. Tokom boravka u Sarajevu, Keba je, navodno, proveo dva dana u Naserovoj vikendici u mestu Olovo, nedaleko od Sarajeva.

Pevač, međutim, tvrdi da ne zna čoveka koji, uprkos zločinima prema Srbima, prima i našu penziju:
- Ne poznajem Orića! Moj posao je da pevam, a nikome ne pišu na čelu podaci iz lične karte. Nisam registrovao Nasera u bekstejdžu, a i da jesam, ne znam da li bih ga prepoznao. Ako sam se i slikao s njim, ne vidim ništa loše u tome. U njegovoj vikendici, naravno, nikad nisam bio.

Muzika stvarno ne zna za granice.
 
Наш највећи непријатељ су - Срби !
Срби који издају. Издају и себе и нас.

Најстрашније је када те рођени издају. Када се претворе у дупеувлакаче и када почну да продају Веру за вечeру. Јер, њихова једина вера и једини Бог је - новац !
Такви те погађају право у срце и душу !

Поред политичара, ево то раде и јавне личности .... ради српска ''елита''
Та наша, српска квази-елита ће нам доћи главе ... каква Америка, ЕУ, ММФ и остале трице и кучине !

upravo tako
 

Back
Top