Kataklizmične scene u Beogradu: grad utonuo u mrak, razorni vetar ruši stabla i krovove, stanari solitera u strahu, sve se ljuja!

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.647
Za samo 5 minuta Beograd je, oko 20 časova prekrio mrak! Orkanski udari vetra lomili su krovove i drveće, a velika materijalna šteta nastala je u svim delovima prestonice.

Razoran vetar počeo je oko 20 sati da nosi sve pred sobom. Jezivi crni oblak se nadvio nad glavnim gradom.

Širom Beograda su slomljena stabla, krovovi, roletne i ostali predmeti. Oko 20.20 časova počela je kiša, a zasad srećom nema gradnih padavina.

1689795791775.png
 
Ma šta gotovo, dosta ulica je blokirano, što zbog srušenog granja i drveća, što zbog vode.
gotovo u smislu da je "preletala" oluja i napravila stetu, sad saniranje.
Bice veselo ovih dana , veselo mislim na radne akcije...pola grbe blokirano popadalim stablima :(
 
Poslednja izmena:
gotovo u smislu da je "preletala" oluja i napravila stetu, sad saniranje.
Bice veselo ovih dana , veselo mislim na radne akcije...pola grbe blokirano popadalim stablima :(
Od studentskog centra do Alekse Santica jedva sam stigla. Vise isla kolovozom nego trotoarom. Puno stabala je palo....vrbe kod bunara, puno drveca kod limanske pijace....
 

Back
Top